folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Protein Ocean Nasıldır ?

Protein Ocean Nasıldır ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WhiteRabbit
    WhiteRabbit's avatar
    Dişi

takviye alirken cok dikkat etmek lazim. hepimizin sonu kanser olacak korkarim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    AndrevMask bunu yazdı

BCAA içerisinde yoğun bir tat alıyorum, şekerimsi bir tat maltodextrin mi diyeyim artık sofra şekeri mi var içerisinde bilemem.. Midesizimdir ama bilemedim..

https://tr.wikipedia.org/wiki/Tatland%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1lar#:~:text=Do%C4%9Fal%20ve%20Yapay%20Tatland%C4%B1r%C4%B1c%C4%B1lar%20%2D%20Tatl%C4%B1l%C4%B1k%20Dereceleri

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    WhiteRabbit bunu yazdı

takviye alirken cok dikkat etmek lazim. hepimizin sonu kanser olacak korkarim.

Çok kullanmamak lazım hocam kimyasal hiçbirşeyi. Sonuçta profesyonel olarak yapıp para kazanmıyorsan hiç gereği yok.

u235 tarafından 25/May/22 22:41 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamahawk
    gamahawk's avatar
    Erkek

Protein ocean ın whey ürününde tad güzel ama şeker fazla... şeker oranlarına dikkat etmek lazım. L carnitine ve cla sını kullanıyorum fena değil ama etkisi çok yok hard line thermosu daha iyi sonuç verdi bende. Whey protein kullanacaksan scitech öneririm şeker düşük ve protein oranı iyi düzeyde ayrıca tadı mükemmel.

hawk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Scitec candır hocam. 7-8 kutu bitirmişimdir.

Şu an Olimp Whey kullanıyorum bu da fena değil ama bir sxitec değil.

Ronic midir nedir o tarz leş markalara hiç bulaşma Facebook gruplarında yorumlarını okuyabilirsin memnun olan sayısı nededeyse hiç yok.

O markalara vereceğin parayı tavuğa yatır

e2 tarafından 26/May/22 03:06 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

Size kötü bir haberim var. Arkadaşlar bu ürünlerin hiç birinin size gram faydası yok. Bu ıvır zıvırlar vücudunuza anlık boost yapmakdan başka bir işe yaramazlar. L cartinitin zaten tamamen yalan bir bir aminoasit türevinin vücuda bu kadar fayda getirmesi imkansız inanmayın böyle şeylere. Midenize giren herşey parçalanır. Asidofil bakteriler haricinde ilerleyen bir fonksiyonel bir organizma ya da organik molekülün size mide sonrasında yararı olmasının mümkünatı yok bu paylaştığınız çoğu şeyler aminoasit ya kısa peptidler bunlar da ya türevsizleşirilip metabolizmaya katılırlar ya da parçalanıp yapı taşı olarak kullanılır. Ayrıca dışarıdan aldığınız vitaminler eğer sizde genetik bir eksklik yoksa HİÇ BİR FAYDASI YOK vitaminler bazı istisnai durumlar haricinde asla depolanmaz vücuttan atılır. Önemli olan bu vitaminlerin tutunumunun arttırılması bunu sağlamanız lazım. Böyle ıvır zıvır suplementler protein tozları (vücut çalışanlar hariç çünkü onlar kas arttırımı için protein yüklüyorlar ayrıca) yerine yapacağınız sadece 2 şey var düzenli uyku düzenli ve yeterli beslenme emin olun bu ikisini yaparsanız 1 ayda hiç bir sorununuz kalmaz böyle şeylere ihtiyacınız da kalmaz.

Love is nothing without fucking.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    Biyoteknoloji bunu yazdı

Size kötü bir haberim var. Arkadaşlar bu ürünlerin hiç birinin size gram faydası yok. Bu ıvır zıvırlar vücudunuza anlık boost yapmakdan başka bir işe yaramazlar. L cartinitin zaten tamamen yalan bir bir aminoasit türevinin vücuda bu kadar fayda getirmesi imkansız inanmayın böyle şeylere. Midenize giren herşey parçalanır. Asidofil bakteriler haricinde ilerleyen bir fonksiyonel bir organizma ya da organik molekülün size mide sonrasında yararı olmasının mümkünatı yok bu paylaştığınız çoğu şeyler aminoasit ya kısa peptidler bunlar da ya türevsizleşirilip metabolizmaya katılırlar ya da parçalanıp yapı taşı olarak kullanılır. Ayrıca dışarıdan aldığınız vitaminler eğer sizde genetik bir eksklik yoksa HİÇ BİR FAYDASI YOK vitaminler bazı istisnai durumlar haricinde asla depolanmaz vücuttan atılır. Önemli olan bu vitaminlerin tutunumunun arttırılması bunu sağlamanız lazım. Böyle ıvır zıvır suplementler protein tozları (vücut çalışanlar hariç çünkü onlar kas arttırımı için protein yüklüyorlar ayrıca) yerine yapacağınız sadece 2 şey var düzenli uyku düzenli ve yeterli beslenme emin olun bu ikisini yaparsanız 1 ayda hiç bir sorununuz kalmaz böyle şeylere ihtiyacınız da kalmaz.

Hocam kesinlikle katılıyorum , bu pazar çok büyük ve sahtekarlık üzerine kurulu.Hiçbirşey yemeğin yerini tutamaz.

Eskiden toz protein , bcaa glutamin falan alırdım daha sonra bunların gereksiz olduğunu gördüm ve antrenman performansımı arttıracak şeylere yöneldim.

Kreatin monohydrat(Creapure) , Beta Alanin(Olimp marka) , kahve , muz , sade maden suyu (beypazarı , kızılay)

Bunlar dışında bol su sebze yeşillik iyi uyku

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Satılanların çoğu sahte o yüzden işe yaramadığını düşünüyorsunuz. Bandrollü ürün olmadıkça almayın. Suplementler dışında bir yerden alışveriş yapmanızı tavsiye etmem. 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Proteinocean önermem. L-carnitine vs bence de boş bir supplement ama whey protein, bcaa etkili ürünlerdir bunları da Olimp, Optimum, Weider gibi markalardan almanızı tavsiye ederim. 

ne diyon?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

O fiyata bcca mi olur mk hemde 300 gram. İçme hocam. At onu at..

Toplam Hit: 3607 Toplam Mesaj: 53
protein ocean