folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Protein Tozu Yararları Zararları Nelerdir ?

Protein Tozu Yararları Zararları Nelerdir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

bu toz çok manyak bişi bizim teknede bi abi kullanıyodu manyak bazen burnundan çekiyodu kafası bi milyon oluyodu bide onunki daha tessirli bişidi belirli bi miligramdan sonrası kalbi deli gibi attırıyodu varya :) artı bu tozu kullandıktan sonra alkol almıcan bi çarpıyo adamı sorma :)

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

ricin bunu yazdı:
    -----------------------------

bu toz çok manyak bişi bizim teknede bi abi kullanıyodu manyak bazen burnundan çekiyodu kafası bi milyon oluyodu bide onunki daha tessirli bişidi belirli bi miligramdan sonrası kalbi deli gibi attırıyodu varya :) artı bu tozu kullandıktan sonra alkol almıcan bi çarpıyo adamı sorma :)

Senin o  abin protein diye coco almis olmasin :D:D:D

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Protein tozunu alıp durursan birşey olmaz yanında antremanda yapman lazımkı etkısını daha ıyı goresın

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLubb3R
    cLubb3R's avatar
    Erkek

peki arkadaslar bn kendi bildm bileli ağır işlerde calisiyorm su ve tüp bayilğimiz var yazın abartısız haftada 20 25 ton taşıyorum kollarda bi problem yok gayet iyi fakat goğüs ve karın kasları bir türlü istedğm gibi gelişmiyor kıllanma cok var o bolgelerde bu engel olurmu proteini emermi not sporada gidiyorum yani bilinçli geliştirmeyede calisiyorm kasları calıstıgım işleri referans alın diye sölemedim... simdiden yardımınız için tesekürler

Dj,cLubb3R in da House Gimme The Music...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Konyali
    Konyali's avatar
    Erkek

bunun hakkinda 100 tane konu acildi :D

ve ayrica simdi buraya fitnesscilerin 70% kullan der(tabi kilonada bagli)...

fitnessle alakalari olmayanlar kullanma der....

kiloluysan creatin tozu kullan, deilsen proteini kullan...

Parmak bassam olurmu?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poison_ivy
    poison_ivy's avatar
    Erkek

zararını söyliyim ben osurtuyor ve sivilce cıkarıyor sırtta.

GOA/PSYCHEDELİC TRANCE
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Wakizashi bunu yazdı:

bu isi daha yeni yapicaksan dostum hemen alma zaten karacigerin ilaci tanimicak sonra dersin ilac aldim bi etkisin gormedim once 1-2 ay idman yap..ondan sonra alirsin proteini ni kilo almak istiyorsan vucudum su tutsun diyorsan sut ile ic %0.1 lik sut ile icersin bisey olmaz idmandan 30dk once icki kanina karissin idmandan sonrada cakarsin bi tane eve gidincede haslanmis tavuk yanina lapa pilav 1-2 saatde siesta yaptinmi bunlari her 2 gunde bir yaparsan degisim olucaktir kisa bir surede dolmaya baslar yani kollar omuzlar he bu arada bacak basmayi sakin gecistirme en onemli parca vucutdaki takildigin bisey olursa yardim ederim bende antrenorluk yapiyorum..

hacım yemek olayına tam bişi diyemem ama bu işi tam 4 ay yapmayı planlıyorum..sanırım 4 ayda %50 bi değişim gürürüm diye düşünüyorum..snn düşüncen nedir ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wakizashi
    Wakizashi's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:

Wakizashi bunu yazdı:

bu isi daha yeni yapicaksan dostum hemen alma zaten karacigerin ilaci tanimicak sonra dersin ilac aldim bi etkisin gormedim once 1-2 ay idman yap..ondan sonra alirsin proteini ni kilo almak istiyorsan vucudum su tutsun diyorsan sut ile ic %0.1 lik sut ile icersin bisey olmaz idmandan 30dk once icki kanina karissin idmandan sonrada cakarsin bi tane eve gidincede haslanmis tavuk yanina lapa pilav 1-2 saatde siesta yaptinmi bunlari her 2 gunde bir yaparsan degisim olucaktir kisa bir surede dolmaya baslar yani kollar omuzlar he bu arada bacak basmayi sakin gecistirme en onemli parca vucutdaki takildigin bisey olursa yardim ederim bende antrenorluk yapiyorum..

hacım yemek olayına tam bişi diyemem ama bu işi tam 4 ay yapmayı planlıyorum..sanırım 4 ayda %50 bi değişim gürürüm diye düşünüyorum..snn düşüncen nedir ?

sanirim dusuncen yaza hazirlanmak :) herkezin oldugu gibi ama simdi soyle birsey var eger zaten 4 ay yaparsan bir daha bu isi birakamiyorsun benim gibi..soyledigim gibi eger alkol sigara yoksa duzenli yemek yiyip idman yapip uyursan illaki bi degisiklik olucaktir ama biraktigin anda husrana ugrucagini unutma cunku alt yapin olusmadan birakmis olucaksin alt yapi 1 senede olusuyor iyi dusunup karar ver.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    ben de fitness yapıyorum 2 aydır doğal besleniyoruz :D bende hafiften oynamalar olmaya başladı bu önceden çok boş olduğumdan da olabilir. Tecrübeli arkadaşlara sorum olacak hacılar 177 boyum 70 kiloyum ama göbek ve gögüs o biçim body ile kası artırıp yağı azaltmak için yapıyoruz sizce işe yarayacak mı yoksa kardiyo abansam daha mı iyi olur

revolution-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

spordan sonra anabolik steroid şırınga vur.

bassinyourface
Toplam Hit: 6321 Toplam Mesaj: 26