folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Prototype 2009 ( 7.34 Gb Tek Link )

Prototype 2009 ( 7.34 Gb Tek Link )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

Arkadaşlar daha önce tek link oyun paylaşmıştım ama hiç ilgi yoktu.

eğer bu paylaşıma da ilgi gelmezse bir daha tek link yapmayacağız.

İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) ya da Windows Vista (SP2)
    İşlemci: Pentium Intel Core 2 Duo 2.6 GHz yada AMD Athlon 64 X2 3800+ üstü
    Ekran Kartı: 3D 256 MB Shader 3 destekli ekran kartı.
    RAM : Xp için 1 GB / Vista için 2 GB
    Hard Disk: 8 GB boş alan

(Yukardaki özellikler min. özelliklerdir)

Link:

http://www.heyeti.com/indir/www.heyeti.com_Prototype_2009.rar

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1200x675.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1137x675.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1200x675.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1200x621.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

tek link oyun paylasimlarini ben istedigim icin ben senin tek link konularina ilgi gostermeye calisiyorum : )
    umarim tek link oyun isinden vazgecmezsiniz.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k0d3s
    k0d3s's avatar
    Erkek

sırada filmlerim var biter bitmez indiriyorum hocam .. süper paylaşm emeğine sağlık

Benim Bozkurt Vatanımda Çakalların İşi Ne ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

eywallah hocam sağol. acaba benim makina kaldırırmı? bi araştırayım. kaldırırsa hemmen indirmeye başlıcam :)

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alli
    alli's avatar
    Erkek

sistem yetse de indirsek keşke :/

https://i.imgur.com/lCgZ0V0.jpg
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

alli bunu yazdı:
    -----------------------------

sistem yetse de indirsek keşke :/

aaah ah :)

sağol birader .. sistemimiz yetmesede sen paylaşmaktan vazgeçme :)

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

türü ne ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

ucuncu sahis kamera acisiyla oynaniyor, tipik aksiyon oyunu. gta'nun karakterinin mutasyona ugradigini dusunebilirsin. ucuyor zipliyor, wolverine misali elinden bicaklar cikiyor.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

underzero bunu yazdı:

türü ne ?

New York hazır ol, Alex geliyor..

New York'un çılgın caddelerinde adından henüz yeni duyulmuş bir virüsten bahsedilmektedir. Prototype adındaki insana devasa özellikler kazandıran bu virüs, Alex adındaki bir gencin laboratuar ortamında vücuduna geçiş yaparak, kısa bir hafıza kaybı yaşatır. Bu virüs nedeniyle hafızasını kaybeden Alex ise, şehri karış karış ederek hafızasını aramaktadır Daha öncede bahsettiğim gibi insana devasa özellikler kazandıran bu virüs, Alex'in bir ölüm makinesine dönüşmesine sebebiyet verir. Alex kural tanımaz, vicdansız adete bir kurt adama dönüşür ve her geçen gün vücudunu daha da kontrole alan bu virüs sayesinde şehri içerisinde, örümcek adamı aratmayacak etkiler yapar. Hızlılığı, çevikliği ve mükemmel dövüş teknikleri ile polislerin bir numaralı hedefi haline gelir. Ancak sonsuz gücü sayesinde arabaları hatta helikopterleri durdurabilecek. Alex'in bir diğer ilginç özelliği ise, daha önce hiç görmediğimiz bir özellik; (Yanlış hatırlamıyorsam) öldürdüğü kişinin yerine geçebilecek ve o kişinin hareketlerini, seslerini ve ek olarak birkaç özelliğini daha taklit edebilecek. Bunu duyduğumda ben de çok heyecanlanmıştım, çünkü öyle bir oynayış tarzı ki, gerçekten oyuncuları merak içerisinde bırakıyor. Kesinlikle bizim için eğlenceli ve bir o kadar da ilginç bir deneyim olacak Prototype. Ayrıca Alex önsezileri oldukça kuvvetli bir insan olacak. Biraz daha açmak gerekirse; kendine yapılabilecek saldırıları önceden algılayabilip, ona göre davranabilecek. Bu ne kadar iyi bir özellik tartışılır aslında, çünkü bu özellik sayesinde yapay zekanın etkilerinin düşeceğini düşünüyorum. Ama bu sadece bir tahmin. Neler olabileceğini oyunu elimize aldığımızda anlarız.

Prototype'in videosunda gördüğümüz görüntülere bakılırsa, Alex'in çok çeşitli savaş yöntemleri var. Bir videosunda elini kesici bir alete çevirip, ortalığı kan gölüne çevirebiliyordu. Hızlılığı sayesinde düşmanlarını çok çabuk halt edebiliyordu. Çok yükseklerden zıplayarak düşmanlarının önlerine sürpriz gibi çıkabiliyordu. Tabii ki bunca özellik yapay zekayı gölgede bırakacağa benziyor. O yüzden Sierra'nın yapay zekaya büyük önem vermesi gerekiyor. Aksi halde oyun yapay zekası nedeniyle oyunu sürekli tekrarlanan bir hale getirebilir.

Ayrıca macera tadındaki aksiyon oyunumuz Prototype, çoklu oyuncu modu sayesinde arkadaşlarınızla sınırsız aksiyon olanağını sizlere sunacak.

Yapımın gözümüze sokulan bir diğer özelliğiyse motoru. Grafiklere ve videolara baktığımızda devrim yapacak kalitede bir fizik motoru var. Günümüz PC sitemlerini zorlayacak ve yeni nesil konsolların özelliklerini iyi kullanacak bir oyun görüyoruz. Şehrin tasarımı çok güzel. New York adeta oyuna taşınmış gibi parlıyor. Bina tasarımları gerçekten çok güzel. Araç tasarımları ve oyunun ana karakteri Alexin tasarımı güzel yapılmış.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

oyunu arkadaşın xbox'ında oynadım pek cekici gelmemişti başta(oynayamadıgım ıcın yanlış anlaşılmasın)  ama sonra bi sardı o yüzdende oyunu kelimelerle anlatmaya calışmayacagım o derecede süper bşi :d

özellikle adamın yaptığı hareketlere bittim hoca ya :d lakin cok karışıktı kolla beceremedım orası ayrı dava

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hectorex
    Hectorex's avatar
    Erkek

Güzel paylaşım teşekkürler. Tek link oyun işinden vazgeçme devam etmen için ilgi gösteriyorum :)

Toplam Hit: 6250 Toplam Mesaj: 39