folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Qcy Bluetooth Kulaklık Alınır Mı?

Qcy Bluetooth Kulaklık Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Merhaba, 

Fiyat/performans Bluetooth kulaklık olarak biraz araştırdım Qcy ht05 melobuds Anc6 olabilir gibi görünüyor. Aramızda kullanan yada başka bir fiyat performans onerisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Ağırlıkli konuşma olarak kullanıcam. Arada sırada sporda/yolculukta müzik video izlerim.

Fikir ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProTogi
    ProTogi's avatar
    Erkek

2 yıldır aktif olarak QCY T6 TWS, T13 modelini kullanıyorum ve çok memnunum. Şimdi ise T13 ANC modelini almayı düşünüyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bikaç sene önce kibrit kutusu gibi açılan bi modelini almıştım, bikaç ay sonra sağ sol dengesiz ses gelmeye başladı, bir süre sonra da kulaklık yarıldı, daha doğrusu yapışkan kısmından ayrıldı, içindeki mıknatıs falan görünür haldeydi, o şekilde kutuya oturmaz oldu, sonra attım çöpe. ben pek memnun kalmamıştım.

kafamı hızlıca bi tarafa çevirdiğimde ses gidiyordu, bazen komple bazen de tek kulak gidiyordu. ses ayarı yaparken de bi taraftan ses kesiliyordu, garip bişiyidi.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

qcy yi aliexpressten almıştım ben çok fazla sağa sola ordan gelenler şansa göre değişiyordu bazı arkadaşlarınki hemen bozuldu vs  alttaki foto tarihinde ilk kendime 2 adet almıştım ve az önce denediğimde bi 10 dk daha çalıştı 2019 dan 23 e çok fazla hakkını verdi parasının şimdikileri bilmiyorum bi kaç ay önce anker den aldım oda güzel marka

TxT tarafından 07/Eyl/23 16:07 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

benim arkta vardı bunun bi modeli. sonra parayı bulunca airpods aldı. sonra baktım airpods u kullanmıyo. neden dedim. dedi "bi eksiği yok airpods dan, ama bu daha ucuz kaybederim korkum yok" 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

T18 kullanıyorum gayet memnum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

qcy t3 mü t5 mi ne kullanmıştım. biraz kulaklıktan ne beklediğinle alakalı ses olayı f/p tı ama üst düzey bir sesi tabi ki yok. dokunmatik olayıda basmatik gibiydi ama kötü değildi.mikrofonu net kötüydü. normalde senheiser kullanan biri olarak tabi ki sidik yarıştırmicam. 

FCN tarafından 07/Eyl/23 17:03 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

t13 kullanıyorum memnunum

imza mı gelmiş?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    Opsiyonel_Bilgiler bunu yazdı

t13 kullanıyorum memnunum

Hocam. Araştırdiniz mi t13mu ht05 melobuds mı? 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Qcy t7 Amazon dan almıştım. Şarj problemi oldu. Kulaklıklardan biri şarj olmuyordu. 30 gün içinde iadeyi kaçırmışım. O tarihte 100₺ miş. Şimdi çöp. Sesi çok güzeldi ama maalesef pilleri tırt.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

1 senedir t13 kullanıyorum. geçen sene fen mantıklısı t13 tü. bass kalitesi ses yüksekliği çok iyi. bluetooth bağlantısı hemen bağlanıyor ancak 4 5 metrede kesiliyor. mikrofon kalitesi jbl e göre daha düşük ancak arada 1000 tl lik bir fark olduğunu düşünürsek fiyat performanstan kurtarıyor. kulaklık jestleri güzel parmağımı hemen algılıyor. qcy mobil app biraz sıkıntılı ben arayüzünü sevmiyorum ancak bir kez ayar yaptıktaan sonra kullanmıyorsun. kulaklık şarjı çok güzel gidiyor. ne zaman şarja taktığımı hatırlamıyorum. 

kulaklıkla iş yapıyorsan, mikrofona ihtiyaç duyuyorsan seni tatmin etmez, müzik için tatmin edici diyebilirim. kutusu çok kaba değil. kulaklıklar kulakta duruyor, yüksek harekette oynamıyor. ancak yazın kullandığımda kulak içinin terlemesiyle kulaklık pedinin oynadığını farkettim. 4 5 şarkıda bir yerine yerleştiriyorum.

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
Toplam Hit: 791 Toplam Mesaj: 13
bluetooth kulaklık qcy