Redmi 9 3GB+32GB Onerir Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Hacilar annem kullanacak klasik instagram, youtube, facebook arada google. Arastirdim fiyat performans diyorlar. Onerir misiniz? (Butce konusuna gelirsek butce yok)

link: https://mobile.mi.com/tr/redmi-9/

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Ben anneme alcatel 3x 2020 aldım. Memnun şimdilik. Genelde youtube kullanıyor 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

annen de kullansa 64 gb al hocam 

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu saatten sonra minimum 4 GB RAM ve 64 GB depolamalı telefon alın. 

Anne-Babaya alınan telefonların belli bir yerden sonra WhatsApp'tan gelen güllü, ilahili Cuma ve Kandil mesajlarından sonra galerisi dolup kasmaya başlıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

Hacilar annem kullanacak klasik instagram, youtube, facebook arada google. Arastirdim fiyat performans diyorlar. Onerir misiniz? (Butce konusuna gelirsek butce yok)

link: https://mobile.mi.com/tr/redmi-9/

Tavsiye etmem hocam :D

O fiyata yurtdışı xiaomi alabilirsin çok çok iyisini.

ya da Oppo. Geçen mürit arıyordu 1500 civarına o konuya bak.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akenaton
    akenaton's avatar
    Erkek

bende mi note 9 var, çok memnunum.

yurtdışı cihazı.

biz sarımsak tarlasından vazgeçmeyiz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

yurtdışı cihazında IMEI kaydı muhabbeti var. IMEI mi attırıyorsunuz?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Redmi'lerin hemen hemen hepsinde sorun şu hocam, telefonla konuşurken ekran açılıyor ve ya sessize alıyor telefonu ya hoperlöre alıyor ya başka bir bok yapıyor.

Redmi kullanan biri olarak, benden başka kimse benim telefonumla doğru düzgün konuşamıyor.

Annem biryeri arıyor bazen, hoop telefonda ses karşı tarafa gitmiyor diyor. Bir bakıyorum kulağında telefon sessize almış.

Bu meretlerin kulak algılayan sensörlerinde problem var galiba.

Bütün redmilerin hepsinde telefonla konuşurken ekranın açılma problemi var diyebilirim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı

yurtdışı cihazında IMEI kaydı muhabbeti var. IMEI mi attırıyorsunuz?

Evet hocam 8 ay kayıtsız hakkın var daha sonra İmei atıyorsun cihaza 

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Redmi'lerin hemen hemen hepsinde sorun şu hocam, telefonla konuşurken ekran açılıyor ve ya sessize alıyor telefonu ya hoperlöre alıyor ya başka bir bok yapıyor.

Redmi kullanan biri olarak, benden başka kimse benim telefonumla doğru düzgün konuşamıyor.

Annem biryeri arıyor bazen, hoop telefonda ses karşı tarafa gitmiyor diyor. Bir bakıyorum kulağında telefon sessize almış.

Bütün redmilerin hepsinde telefonla konuşurken ekranın açılma problemi var diyebilirim.

Redmi değil Xiaomi'nin genel sorunu. Xiaomi ihale açıyor hangi firma daha ucuz teklif verirse ondan parça alıp geçiyor. Adamların belli bir kalite prensibi yok. Ucuz olsun kafasında ürün çıkarıyorlar. O yüzden kimisi memnunken kimiside bela okuyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

redmi 9 pro kullaniyorum uzun zamandir hic boyle bir problemle karsilasmadim, bundan once mate 10 lite vardi bu problemle o donemde karsilasiyordum. 

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
Toplam Hit: 1284 Toplam Mesaj: 12
redmi 9