folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Saçımı Sadece Su İle Yıkıyorum Ve Kokmuyorum (7 Ay Oldu)

Saçımı Sadece Su İle Yıkıyorum Ve Kokmuyorum (7 Ay Oldu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Bunlar sadece saç bakım kremlerim 

Bu da benim saç her sabah 2 kez şampuan ile yıkıyorum dehşet bir malzeme parası gidiyor

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    makets bunu yazdı

bende sebero olduğu için hayatım boyunca saçlardan çektim. Çok şey denedim şuan bıttım sabunuyla devam ediyorum bu,su ile yıkama mevzusunu duydum. Kalan saçlarıma olabildiğince uyguluyorum ama arada çaresizce ketoral e de başvurduğum oluyor.

allah belasını versin ya senelerdir çekiyorum.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

3 aydır filan şampuan ve duş jeil kullanmıyorum bende. defne sabunu kullanıyorum normalde yağlı ve hemen sünen sikik gibi saçım var. defne sabunu bayağı fayda etti yağlanma azaldı cilt dahil ve saçlar daha dolgun görünüyor olabildiğince. ancak duş jelini özlüyorum. terleyince daha çabuk kokuyorum gibi geliyor. deodorant ve parfüm kullanıyorum ancak havalar sıcak diye parfümü azalttım belki ondandır yada koduğumun memleketi 45 derece olduğu içindir. 

yalnız şampuan ve duş jelinden sonra defne sabununa geçince şunu fark ettim. daha temiz olduğumu hissediyorum duştan çıktıktan sonra saçım vücudum gıcır gıcır ses çıkarıyor. özellikle duş jelinde 2 kova ile durulanmama rağmen o kaygan his geçmiyordu.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Janitschar
    Janitschar's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

saçlarımı şampuanla yıkmama rağmen,boş şampuan kutusunun içine koyduğum sirke her daim duşun içinde durur,,,Haftada bir iki kere Sirkeyle yıkarım saçlarımı yumuşacık olur,saç derime de iyi geliyor

Öğrenciyken (eski metalcilerdeniz) kıvırcık saçlarım baya uzundu o zamanlar zentinyağıyla yıkamışlığım var :) ama uyarayım arındırması çok zor oluyor...En güzeli zeytinyağı aslında

Çam terebentinde güzel bir ürün,koyun boş bir parfüm kutusuna aklınıza geldikçe saçınıza sıkarsınız oda spreyi olarak bile kullanabilirsiniz...

En alasından ev yapımı zeytinyağlı sabun kullandım o sabun saçlarımı kazık gibi yapıyor,dahası kepek yapıyor...

Kepekten muzdaripler Sirkeden şaşmasın,tek kötü yanı sirke kokuyorsun tüm gün :) Onu da bir şekilde halledersiniz...

Acaip derecede agresifim !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Arkadaşlar saçımın ön tarafı çok kırılıyor-güçsüz bu yüzden uzatamıyorum :/ var mı önerebileceğiniz şampuan/krem vs?Yan taraf ve arkada problem yok.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kelim mutluyum.  

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Kelim mutluyum.  

:D me too :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Saç yağlanmasına öneriniz var mı? eskiden 4-5 gün yıkamasam anack yağlanırdı amk şimdi yıkadıkdan sonra 48 sat olmadan yağlanıyor çıldırmalık

Kükürtlü sabun. Özellikle sivilcelere karşı birebir. Ergenlikte denemiş çok faydasını görmüştüm. 

kükürtlü sabundan sonra kükürtlü sabunun kokusu kötü mü bilmiyorum ama kötüryse eğer 1 tur şampuan kullansak olur mu? yarın aliyim hemen

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Saç yağlanmasına öneriniz var mı? eskiden 4-5 gün yıkamasam anack yağlanırdı amk şimdi yıkadıkdan sonra 48 sat olmadan yağlanıyor çıldırmalık

Kükürtlü sabun. Özellikle sivilcelere karşı birebir. Ergenlikte denemiş çok faydasını görmüştüm. 

kükürtlü sabundan sonra kükürtlü sabunun kokusu kötü mü bilmiyorum ama kötüryse eğer 1 tur şampuan kullansak olur mu? yarın aliyim hemen

Parfümlü olanlarıda çıktı hocam onların.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

düz sabun yetiyor ya. İllede şampuan kullanacaksanız bari bebe şampuanları daha az zararlıdır gene normallerine nazaran

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 7390 Toplam Mesaj: 52
suriye saç bakımı çöp saç fakirlik temizlik pislik yıkanma duş yağ