folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sağlık Bakanlığı Lösev'in Spotlarının Durdurulmasını İstedi..!

Sağlık Bakanlığı Lösev'in Spotlarının Durdurulmasını İstedi..!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

yok seçim dalgasına bakanların kamu spotlarında boydan yer alması lazımmış o yüzden kaldırmışlar

bencede niye löseve kızılaya fln yardım yaparlar anlamam yapın şu yardımınızı doğrudan türgeve adı konsun

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Lösev'e çok yardım ettim, hâla da yardım ediyorum. Fakat onların da yaptıkları yanlış işler var. Mesela küçük bir klinikleri vardı bunların bu klinik kamunun parasıyla yaptırıldı ve dernek olduğuı için pek çok vergiden muaf tutuldu, sonra ne oldu tuttular bu kliniği iş yeri olarak kiraya verdiler oldu mu şimdi? Hayır olmadı. Ama bu ufak tefek sorunlara karşın lösev yine de stk lar arasında en iyilerindendir. Bir iyi kurumda Türk Eğitim Vakfıdır, ideolojisiz yardım yaptırılır ve çoğunlukla kız çocukları okutulur. Devletin bu gibi kurumlara destek vermesi gerekir, yarın senin çocuğun da lösemi hastası olabilir, yarın senin çocuğun da eğitim ihtiyacıyla başbaşa kalabilir.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    Sebnem bunu yazdı
    snnyk bunu yazdı

bizede ateist başbakan lazım

Milletin namazına giydiğine karışmayip ateizm propagandası yapmayacak olsun bir de vatanı milleti hor görmeyecek biri çıksın oyum ona olur.

Hatta tarikat cemaat vs ne bulursa onlara da musallat olsa iyi olur

Osman PAMUKOĞLU yaptığın tanıma fazlasıyla uyuyor ;)

rappermcs tarafından 30/Oca/15 17:14 tarihinde düzenlenmiştir

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saftiriksincap
    saftiriksincap's avatar
    Erkek

bu konu hakkında çok konuşurdum da, konu gizli değil.

Hayat Murat Boz un memesi gibi, Rasim Ozan Kütahyalı çenesi gibi, Vahdettin in son senesi gibi, Bakir kızın Coşkun a veresi gibi, İran la İsrail arası gibi,Durum değişir kerhane numarası gibi, Çömelene birisinin vurası gibi,Yazı diyince bozukluğun turası gibi,Koç ya da Sabancı parası gibi, Oy verdiklerin niye yarasa gibi?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ne kadar çok duyarlı mürid varmış amk

çocuğunuzun yolu löseve düştüğünde görürüm sizi hayatta hiç birşeyin garantisi yok 

son zaman site odunla ısınır olmuş amk

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2229 Toplam Mesaj: 16