folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Sakarya / Karasu İlçesini Nasıl Bilirsiniz?

Sakarya / Karasu İlçesini Nasıl Bilirsiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Merhaba Arkadaşlar,

Baya uzun zamandır kafamda olan bir takım soruları sizlere sorup aldığım cevaplara göre adım atmak istedim.

1 - Sakarya Karasu nasıldır? Yerleşim ve insanları hakkıında bilgiye ihtiyacım var.

2 - Sakarya Karasu da ev fiyatları neden ucuz ?

3 - Sakarya Karasu dan ev alınırmı? Almak isteseniz nelere dikkat edersiniz?

moda not: diğer konuyu genele taşıdım asrın hatasını yaptım.

silinsin pls

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bakayım

Edit: konut hakkında hiç bilgi yok.

HoLyCat tarafından 17/Ağu/18 19:55 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akifoloji
    akifoloji's avatar
    Erkek

Ben sakaryalıyım. Karasuya da çok gittim.

1. Karasunun insanları genelde dönemliktir. Kışın az olur yazın bütün yazlıkçılar yazlığına gelir. Her deniz kenarında olduğu gibi burada da içki tüketimi hayli fazla.

2. Eskiden herkes yazlık alamazdı veya yaptıramazdı. Şimdi bir furya başladı kaç senedir her tarafa evler yapıyorlar. Zaten günlük/aylık evler gırla, karı kız atmak için.

3. Karasudan sadece yazlık için ev alırım onu da sahile yakın taraftan kesinlikle almam. Biraz daha arkalara doğru evlerin hepsinde genelde eski yerleşimciler var. Bu arada çingenelerin olduğu muhitlerden uzak dur hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

sezonu kısa

insanı fırsatçı ( yazllık olupta fırsatçı halkı olmayan yoktur herale ) 

istanbula yakın araban varsa 2 saat 

fiyatlar bir çok yerde uygun hele bide gider kendin kovalarsan ara sıra . çok daha ucuza bulursun . ,

amaç ne taşınmakmı yatırmmı yazlıkmı =? 

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben sakaryalıyım gelirsen görüşelim :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

sezonu kısa

insanı fırsatçı ( yazllık olupta fırsatçı halkı olmayan yoktur herale ) 

istanbula yakın araban varsa 2 saat 

fiyatlar bir çok yerde uygun hele bide gider kendin kovalarsan ara sıra . çok daha ucuza bulursun . ,

amaç ne taşınmakmı yatırmmı yazlıkmı =? 

Hocam yatırımlık daire alıp sağa sola harcayacağım parayı borca girip ödemek istiyorum.

öyle yazlık falan istemiyorum.

@do_som düşman götüne :)

HoLyCat tarafından 17/Ağu/18 20:43 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    akifoloji bunu yazdı

Ben sakaryalıyım. Karasuya da çok gittim.

1. Karasunun insanları genelde dönemliktir. Kışın az olur yazın bütün yazlıkçılar yazlığına gelir. Her deniz kenarında olduğu gibi burada da içki tüketimi hayli fazla.

2. Eskiden herkes yazlık alamazdı veya yaptıramazdı. Şimdi bir furya başladı kaç senedir her tarafa evler yapıyorlar. Zaten günlük/aylık evler gırla, karı kız atmak için.

3. Karasudan sadece yazlık için ev alırım onu da sahile yakın taraftan kesinlikle almam. Biraz daha arkalara doğru evlerin hepsinde genelde eski yerleşimciler var. Bu arada çingenelerin olduğu muhitlerden uzak dur hocam.

Teşekkür ederim hocam.

amacım yazlık ortamda bulunmak değil, yatırımlık veya ileriki zamanda yaşam sürmek.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheM4D
    TheM4D's avatar
    Erkek

Denizi pis ve dalgalıdır, her çeşit insan görebilirsiniz ancak insanların seviyesi yüksek diyemem. Sahil genelde pisti ama bayadır gitmiyorum. Fiyat tüm kriterlere göre normal bence bi gezip görmeniz iyi olur karar verecekseniz, ama ileriye dönük plan yapıyorsanız tavsiye etmem Karasu'yu.

TheM4D tarafından 17/Ağu/18 21:08 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

üç haftadır karasudaydım. beyazıt sitesinde yazlığımız var. yazlık tatil yapacam diyorsan iyi denebilir bi yer. yerleşim olarak sıkıntı çekmezsin, insanları konusunda bişey diyemem. iyi olanlarıda var pis olanlarıda var. ev fiyatları konusun hiç bilemiyorum. ev istersen tatil için alacam diyorsan 32 evleri var oranın oraya yakın ev öneririrm. orası daha sakin. hemçarşısına merkezinede yakın denebilir arabanla ortalama 10 dakika mesafede.

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek

Sakaryalıyım bende hocam denizi pis ve dalgalıdır . Akıntısı boldur hergün en az 3 ölüsü vardır . Halkı parayı yazın fındıkta kazanır kışın kumarda harcar. Dışarıdan gelen insanları pek sevmezler . Liman açıldıktan sonra hiçbir espirisi kalmayacak . Yatırımlık biryer değil . Cebeci - Kerpe -Kefken tarafları daha mantıklı .

Dante_
Toplam Hit: 2600 Toplam Mesaj: 27
sakarya karasu karasu