Saldırı Yapabilecek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    jqueryxs bunu yazdı

Bu sitelere saldırma olayını detayına kadar öğreten türkçe yabancı bir kaynak var mı ?

Ben bilmediğim için ne kadar çok botun varsa o kadar kolay kapatılır site sanıyordum ama arkadaş tek bilgisayar ile kapatmış sanırım ?

biri arkadaşa bot net satın alarak bir yere varılamayacağını anlatacak mı ??

ya da @holycat    abim sen anlatırsan daha detaylı anlar sanırım  :D

sen iyi sövüyon mübarek :D

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek
    Cesnist bunu yazdı

Son zamanlarda gördüğüm en iyi tahribat konusu 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Şimdi şöyle açıklayayım.

Bu yapılan saldırıda bot ile yapılan saldırılar tamamen bloke edildi..
    Juno saldırıları bloke edildi.
    Ack vb http request talepleri bloke edildi..

Yapılan saldırı boyutu 14 gbit. 

Fakat Nacaal yapmış olduğu saldırı tamamen scripte dayalı gerçekleşti. Script'da bulunan özelliği tersine kullanarak sunucu işlemcisinin şişmesine sebebiyet verdi. Buda sunucuyu down etti..

Normalde bazı arkadaşlar yanlış biliyor kim güçlüyse o kazanır diye düşünebiliriz bu saldırı olayını fakat bu kez güçlü olan değil bu kez akıl kazandı..

Bunu yapma sebebim de benim reklama vb şeylere zaten ihtiyacım yok. Botnet vs juno tipi saldırılarının işlemeyeceğine emindim. Bunu öğrenmek 100 tl vb şeyle biçilemez.)

Ben PagespeedRewriteProxy hizmetini kullanarak 2 katmanlı güvenlik duvarı oluşturdum.

Google Pagespeed ve OVH Cdn hizmetiyle saldırıların birçogunu bloke etmeyi başardık.

Çok ciddi bir siteniz yoksa ufak tefek saldırılar alıyorsanız. Cloudflare kullanmanızı tavsiye ederim.

Martech tarafından 25/Tem/14 21:30 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Martech bunu yazdı

Şimdi şöyle açıklayayım.

Fakat Nacaal yapmış olduğu saldırı tamamen scripte dayalı gerçekleşti. Script'da bulunan özelliği tersine kullanarak sunucu işlemcisinin şişmesine sebebiyet verdi. Buda sunucuyu down etti..

Normalde bazı arkadaşlar yanlış biliyor kim güçlüyse o kazanır diye düşünebiliriz bu saldırı olayını fakat bu kez güçlü olan değil bu kez akıl kazandı..

Bunu yapma sebebim de benim reklama vb şeylere zaten ihtiyacım yok. Botnet vs juno tipi saldırılarının işlemeyeceğine emindim. Bunu öğrenmek 100 tl vb şeyle biçilemez.)

Ben PagespeedRewriteProxy hizmetini kullanarak 2 katmanlı güvenlik duvarı oluşturdum.

Google Pagespeed ve OVH Cdn hizmetiyle saldırıların birçogunu bloke etmeyi başardık.

Çok ciddi bir siteniz yoksa ufak tefek saldırılar alıyorsanız. Cloudflare kullanmanızı tavsiye ederim.

Hala aklınızı kullanmayacak mısınız?

akıl yoksa, kuru kuru vuruyom kubaraaa (kuru kuru ddos olur) 

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    Naacal bunu yazdı

tebrik mesajlarınız için teşekkürler hocalar..

gelen pmlere burdan genel bir mesaj yazayim;

scripti python ile kodladim. (python3+) gevent kutuphanesinin yardimi ile de yuksek performansli olarak event-based loop olayini gerceklestirdim.

https://www.python.org/

http://www.gevent.org/

hocam peki uygunsa kaynak kodu paylaşabilirmisin bu aralar pyhtona sardıkda bir örnek olur?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek

Siteyi pm le hoca.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    walterwhit
    walterwhit's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    jqueryxs bunu yazdı

Bu sitelere saldırma olayını detayına kadar öğreten türkçe yabancı bir kaynak var mı ?

Ben bilmediğim için ne kadar çok botun varsa o kadar kolay kapatılır site sanıyordum ama arkadaş tek bilgisayar ile kapatmış sanırım ?

biri arkadaşa bot net satın alarak bir yere varılamayacağını anlatacak mı ??

ya da @holycat    abim sen anlatırsan daha detaylı anlar sanırım  :D

sen iyi sövüyon mübarek :D

Sen nasıl konuşuyorsun benimle dingil herif ?

Yok o daha iyi sövüyormuş. Herkes site saldırılarında uzman olmak mı zorunda ?

Yok
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Daniel-Koo bunu yazdı
    Martech bunu yazdı

Şimdi şöyle açıklayayım.

Hala aklınızı kullanmayacak mısınız?

akıl yoksa, kuru kuru vuruyom kubaraaa (kuru kuru ddos olur) 

Cloudflare adsense hesabını düşürmekte..

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

konuyu hortlattim ama boyle seyler olsa cok hos olur

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 21843 Toplam Mesaj: 70