folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Şarjlı Matkap Tavsiyesi Ve Buyuk 3D Yazcivi Tavsiye

Şarjlı Matkap Tavsiyesi Ve Buyuk 3D Yazcivi Tavsiye

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Duvar delik vs den ziyade ahşaptan birşeyler yapicam ,kedi kulübeleri vsyapmama yetsin smdilik yeterli

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Uzun süre kullanıp iş yapacaksan kaliteli almalısın . Yok normal kullanırım arada işim düşer dersen ucuz seçebilirsin , ucuzda tek yaşayacağın sıkıntı şarj süresi çok düşük olur.  Onuda iş yapmadan önce 15 dk şarjda tutar ve yedek batarya alırsan çözmüş olursun. 

Günümüzde metarulji çok gelişti şansına aldığında arızalı çıkmazsa uzun süre kullanırsın . 

Bu güne kadar markasız matkap ve şarjlı matkapla yapamadığım iş yok . Yeterki en küçük matkap ı alıp hilti yerine koyup kiriş yıkamadım deme ;) 

Paran varsa en kaliteliyi al  x bütçem yok dersen normal bişey al geç işte . 

Mesela vidalama için uç vs çok dandik alma hemen yalama oluyor  1 tık kaliteli uçlar almaya çalış. 

Geçen arkadaş dekobaş sormuştu , oda çok az kullanacak , al normal kalite bişey geç gitsin. Kesme uçlarını kaliteli al tamamdır. 

Minimalist Değilim Tembelim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Geçici düşünüyorsan kafana göre takıl işini görürsün.

Yok iyisi de olur diyorsan Makita bu işin dünya da ki kralı servisi en kolay makitadır katır gibi kullanırsın yarı yolda kalmazsın klasik japon mühendisliği.Bosch veya diğerleri gibi karmaşık değil basit sadedir parçalarını Amazon dan veya bildiğin yerlerden rahat temin edersin.hitachi de Makita klasmanındadır ama milwaukee de gayet aynı sağlamlıktadır Amerikalılar boru değil yalnız servis te pahalı gelir orası profesyonel kısım.

İyi çalışmalar.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

Elimde Milwaukee fid4 var vidalama bugüne kadar kullandığım en iyi şarzlı matkap 

https://shbd.io/s/0vgJ823E 

Karşılaştırma videolarına bakabilirsin sıfır yırtdışı üründür kutulu

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Trendyoldan en ucuzu alayıp denıyecek gıbıyım , 3 bıne kadar katlıtelı duzgun varsa o da olabılır , arada duvar da delebılırım , herkes ayrı bır sey soyluyor valla , arkadasım var kameracı duvar vs delıyor rtmax aldım cok dıyor 

hipokondriyak tarafından 29/Eki/23 18:00 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Einhell şarjı vidalamalar var darbeli de dahil tek makine mis gibi.. bauhausta kampanya falan yapıyolar bataryası beleşe gelmişti zamanında

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

Einhell şarjı vidalamalar var darbeli de dahil tek makine mis gibi.. bauhausta kampanya falan yapıyolar bataryası beleşe gelmişti zamanında

baktıgım bır marka , model onerırın var mı hocam ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

bunu almıştım. darbeli özelliği de mevcut. o yüzden hem darbeli işlerde, hem darbesiz olarak hafif işlerde kullanabilirsin. yalnız verdiğim linkte akü dahil değil. bende somun sıkması da mevcut olduğundan aküsüz versiyonunu almıştım. akülüsü biraz daha pahalıdır.

Einhell TE-CD 18/48 Li-i Solo, Akülü Darbeli Vidalama : Amazon.com.tr: Yapı Market

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

bunu almıştım. darbeli özelliği de mevcut. o yüzden hem darbeli işlerde, hem darbesiz olarak hafif işlerde kullanabilirsin. yalnız verdiğim linkte akü dahil değil. bende somun sıkması da mevcut olduğundan aküsüz versiyonunu almıştım. akülüsü biraz daha pahalıdır.

Einhell TE-CD 18/48 Li-i Solo, Akülü Darbeli Vidalama : Amazon.com.tr: Yapı Market

https://www.amazon.com.tr/Einhell-TE-CD-Ak%C3%BCl%C3%BC-Darbeli-Vidalama/dp/B09NNWTVJG/ref=d_pd_sbs_sccl_4_1/259-1664267-4591908?pd_rd_w=AKBwu&content-id=amzn1.sym.ecaac94d-e145-4eee-959b-24b8c16a14db&pf_rd_p=ecaac94d-e145-4eee-959b-24b8c16a14db&pf_rd_r=TGW6F05XQXF1X3M43C82&pd_rd_wg=B1UCM&pd_rd_r=39115743-6be0-4e4a-9c83-99307eb9a378&pd_rd_i=B09NNWTVJG&psc=1

bende buna bakıyordum çin malı almaktan vazgectım 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    coLin bunu yazdı

https://www.amazon.com.tr/Einhell-TE-CD-Ak%C3%BCl%C3%BC-Darbeli-Vidalama/dp/B09NNWTVJG/ref=d_pd_sbs_sccl_4_1/259-1664267-4591908?pd_rd_w=AKBwu&content-id=amzn1.sym.ecaac94d-e145-4eee-959b-24b8c16a14db&pf_rd_p=ecaac94d-e145-4eee-959b-24b8c16a14db&pf_rd_r=TGW6F05XQXF1X3M43C82&pd_rd_wg=B1UCM&pd_rd_r=39115743-6be0-4e4a-9c83-99307eb9a378&pd_rd_i=B09NNWTVJG&psc=1

bende buna bakıyordum çin malı almaktan vazgectım 

al bunu arkana bakma. ucuza kaçayım derken kısa süre sonra bozulup yeniden almaya kalkınca yine bu almadığın ürün fiyatına denk gelecek :)

hem bunların aküler ve şarj aletleri kendine ait tüm ürünleriyle uyumlu olduğundan farklı bir einhell ürünü alırken aküsüzünü alarak daha ucuza getirirsin.

Toplam Hit: 2160 Toplam Mesaj: 32
şarjlı matkap