folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Scottish Fold Golden Sahiplendirecek Var Mı?

Scottish Fold Golden Sahiplendirecek Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

Edit: bu cins kedilerin genetik rahatsızlığı olduğu için vazgeçtim. teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar, scottish golden sahiplenmek istiyoruz ama hep parayla satılıyor internet üzerinden baktığımızda.

Var mıdır yavursu olup da sahiplendirmek isteyen? çok iyi bakılacak kesinlikle. gözünüz arkada kalmayacak.

csfrt tarafından 08/Mar/22 15:16 tarihinde düzenlenmiştir

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ankarada isen 2 aya kadar ücretli sahiplendime yapabilirim full secereli scottish fold golden shaded BRI ny 1125, bu tür kedileri ücretsiz sahiplendirme bulamazsın hocam çok çok zor.

DevilKingtr tarafından 08/Mar/22 14:14 tarihinde düzenlenmiştir

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Yaklaşımını hiç beğenmedim hocam. Bir kedi sahiplenmek farklı birşey özel ırk istemek farklı. Mantık dışı konuşuyorsun. :) şekilciliğiniz batsın. 

alektamovikmovik
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    wordros bunu yazdı

Yaklaşımını hiç beğenmedim hocam. Bir kedi sahiplenmek farklı birşey özel ırk istemek farklı. Mantık dışı konuşuyorsun. :) şekilciliğiniz batsın. 

Etrafımda bulunan insanlardan biri bu kediyi sahiplendirmek istese ve sahiplensem de şekilci mi olacağaım hocam niye öyle diyorsun ki:)

sonuçta birileri alıp bakacak bu kediye ben de belki bunu ücretsiz şekilde sahiplendirmek isteyen birilerine denk gelebilirim diye konu açtım sadece.

Özel ırk diye bir şey yok tüm kediler özeldir  - Karl Marx :D

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

kaç para  ediyor

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Para mevzusu ayrı fakat Scottish Fold insan eliyle üremiş bir ırk olduğu için hastalıkları var. Özellikle eklem rahatsızlığı oluyor bu cinsin. Hayvan yaşlandıkça ağrıları artıyor. Zaten bu cins eklem ağrıları yüzünden diğer kediler gibi pek hoplayıp zıplamaz heykel gibi olduğu yerde durur.

Normal kedi gibi ne versen yemezler nazlıdırlar. Pahalı ve marka mama yerler ki onların fiyatlarına açıp bir bakın derim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

Etrafımda bulunan insanlardan biri bu kediyi sahiplendirmek istese ve sahiplensem de şekilci mi olacağaım hocam niye öyle diyorsun ki:)

sonuçta birileri alıp bakacak bu kediye ben de belki bunu ücretsiz şekilde sahiplendirmek isteyen birilerine denk gelebilirim diye konu açtım sadece.

Bu ırk sahibi insanlar genelde çiftleştirmezler. Çünkü gelecekleri çok sıkıntılı bu türlerin. Neyse sen ana fikri anladın. Yan yatmaya çamura batmaya gerek yok. Şekilcilik de tam olarak bu oluyor. 

alektamovikmovik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    csfrt bunu yazdı
    wordros bunu yazdı

evet.

sahiplenmek : ihtiyacı olan bir öğrenciye burs vereceğim.

seninki (şekilcilik) : en az 175 boyunda, max 65kg, sarışın, mavi gözlü bir öğrenciye burs vereceğim.

ayrıca kedi gibi iğrenç bir hayvanı niye evinize sokuyonuz. neyse az kaldı robot köpekler gelişiyo, yakında bütün kedilerin kökünü kazıycaz

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

Hocam merak edip bakayım dedim şu siteye denk geldim, tek sayfasına baktım ötesine bakmadım hep sahiplendirme yazıyor dilersen irtibata geçebilirsin hocam

https://www.petcim.com/sahibinden-satilik-kedi-scottish-fold-ilanlar-493

MsXLaBs tarafından 08/Mar/22 15:09 tarihinde düzenlenmiştir

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

bizim bi arkadaş tanıdık, referans, zart zurt bi dünya uğraştı ona rağmen 1000 ₺ verdi bu ırk için.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    MsXLaBs bunu yazdı

Hocam merak edip bakayım dedim şu siteye denk geldim, tek sayfasına baktım ötesine bakmadım hep sahiplendirme yazıyor dilersen irtibata geçebilirsin hocam

https://www.petcim.com/sahibinden-satilik-kedi-scottish-fold-ilanlar-493

tepki veya ceza falan aldilar herhalde ki, butun ilanlarda sahiplendirme yaziyor :))

canli bir varligin internet uzerinden "ticareti" hayvanseverleri cildirtmis olmali.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 3490 Toplam Mesaj: 35
scottish fold kedi kedi