folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sevileni Düzeltmek Mi? Düzgün Olanı Sevmek Mi?

Sevileni Düzeltmek Mi? Düzgün Olanı Sevmek Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    whopper bunu yazdı

Ne ask adamları var amk bi tane kız arkadaşım olmadı su yaşıma geldim. Bende de problem var tabiki sddadasf 

Önlerine yat, muhtacım diye ağla.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

Sevileni Düzeltmek Mi? Düzgün Olanı Sevmek Mi?

Sevileni düzmek mi , Düzdüğünü sevmek mi gibi bir soru olmuş her 2 side olur oluyor yani

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

birlikte olmayı düşündüğüm birinin düzelmesini isteyecek kadar götü kalkık bir insan olmam hiç bir zaman umarım

yani her insan sevilmeyi hakeder düzgün olması yada düzeltilmeye ihtiyacı olması gerekmez, sevginin miktarı yok insanları severken bu kadar seçici olmayın sevginiz bitmez la

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek

Akıllar pazara çıkmış yine herkes kendi aklını almış, herkes kendince düzgündür, her malın bi alıcısı vardır.

Kime göre neye göre düzgün, sen diyosunki ben bi mobilya gördüm çok hoşuma gitti ama fonksiyonel anlamda bir kaç eksiği var onları da kendim ilave yapar keser biçer hallederim ya da bi mobilya var herşey yerli yerinde ama görüntüsü hoşuma gitmedi. şimdi böyle olsa 1. madde çok iyi biraz uğraştırır ama öyle kalır fakat bahsettiğimiz şey insan bala tuz katsan olur mu şeker cinsini sevdiğim cinsine çeker insan yedi de neyse yetmişte odur o yüzden bu iki özelliği bir arada bulabileceğin kimselerle tanışmayı umacaksın. Bu arada insan niye sever ki madem sevdin niye düzeltme gereği hissederki

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Kimseyi degistiremezsin hocam, oldugu gibi sevebiliyorsan ne âlâ.

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackless
    blackless's avatar
    Erkek

İki ucu boklu değnek A ve B şıkkından hangisi olursa olsun. Burada yapılacak en mantıklı şey şudur kanattimce: Asgari düzeyde bir takım özelliklerde mutabık olmak, sonra yer yer birbirini tölere etmek ve yaşayıp gitmek.

nightinight
Toplam Hit: 5901 Toplam Mesaj: 57