Siğil - Hpv

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hello_world
    hello_world's avatar
    Erkek

Bu ilacı siğilin üzerine tatbik ederseniz bir süre sonra siğil yok olur.

Çok yakıcı bir ilaçtır, göze ve siğilin etrafına temas ettirmeyin ciddi tahrişe sebep olur.

Siğil İlacı

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adiga
    adiga's avatar
    Erkek
    kUz3y bunu yazdı
    adiga bunu yazdı
    kUz3y bunu yazdı

evet beyler konu kısaca şöyle, 2010'da yüzümde yanağımda 1 adet siğil çıktı dr gittim bi zımbırtıyla dondurarak yaktı yaktıkdan sonra 2 oldu 2 yaktırdım 4 oldu vs derken şu an 20 tane filan var hehalde.
    çene kısmında sol tarafta aşırı rahatsız oluyorum artık yaktırdıkça yeniledi gittiğim tüm cildiyeciler yaktı vs hocaya git okusun diyen oldu'da inanmıyorum pek. 
    ulan sokmadığım kazık bırakmadım tamam yakılıyor yok oluyorda daha fazla çıkıyor.

bağışıklık güçlendirici zımbırtılar kullandım filanda nafile.
    net bir çözüm lazım artık.

varmı fikri olan.

özel değilse buraya özel ise dm den foto atar mısın

dokunduğuuzda dokusu sert mi yumuşak mı?

Üniversite zamanında elimin içinde vardı. sürekli neşter  jilet vb keser küçültürdüm. bir gün yurtta tam keserken bir arkadaş geldi dedi o iş öyle olmaz yine çıkar dedi (kestikten sonra bir müddet geçince yine büyüyordu). iğne istedi iğneyi batırdı tam ortasına elim acıyana kadar içine soktu en dipteki normal dokuya gelinceye kadar soktu yani iğneyi. sonra çakmakla iğnenin dışarıda kalan ucunu yaktı ısı içeri köklere kadar ilerledi ve 1 hafta sonra siğilden eser yoktu. fakat burada önemli olan şey siğilin dokusu. siğil sert bir yapıda ise kolay biter yumuşak ise bu çözüm olmayabilir.

adiga tarafından 06/Eyl/23 11:12 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

Muska yazdırdım geçti üflediler geçti diyen insanların bu hastaliklari tamamen zihni ile iyilestirdiklerini düşünüyorum.

Sorunun çözümü icin gidilebilecek hiç bir yer kalmadığını düşünürken, çaresizlik ve aşırı stres altındayken

Bir anda kendini yerlerin ve göklerin yaratıcısına teslim etmek, ona sığınmak,

Dünyadaki en gizemli varlık olan beyinin o zamana kadarki başarısız işleyişlerinin ve şüphelerinin tamamını bertaraf edip, kendi muazzamliginda yüksek kapasite çalışmasına olanak sağlıyor.

Evet İnancın gizemini ve gücünü, metafizik bağzı olaylar ve varlıklar yerine direk beyinin kendisine atfediyorum.

tabi lan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Metalurjist
    Metalurjist's avatar
    Erkek
    hello_world bunu yazdı

Bu ilacı siğilin üzerine tatbik ederseniz bir süre sonra siğil yok olur.

Çok yakıcı bir ilaçtır, göze ve siğilin etrafına temas ettirmeyin ciddi tahrişe sebep olur.

Siğil İlacı

+1

Benim de yıllardır geçmeyen siğilim bu ilaçla geçmişti.

Tavsiye ederim ama noktasal kullanmak lazım yoksa etrafını ciddi tahriş ediyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek
    Spyware__007 bunu yazdı

önce inanacaksın

aynı durumdan bende sıkıntı yaşadım baş parmağımın üstünde öyle gıcık biryerde siğil çıktı ki hani siğil değil sanki ordan başka şeyler çıktı

1cm parçalar böyle fırça gibi içinde 20 30 tane 2cm kadar genişlikte parmağın yan kısmını tamamen kaplamıştı birde sol el ki düşünün kullanamaz hale geldim 4 ay sıkıntısını çektim

en son çakmakla falan yakmaya başladım kaşığı ısıtıp değdiriyordum acısından kıvranıyordum yeterki geçsin diye içini falan oymaya başladım kendimce birgün nasıl kurtulacam diye düşünürken

hiç ummadığım birisi bu ay dönümünü bekle herşeyin bir sebebi var o kendiliğinden düşecek dedi sanırım duasını o yaptı bir gece öyle kabuslar gördümki artık uyanmak için kendi uykumda dua eder oldum 

ne yaparsam yapayım uyanamadım sabah kalktığımda değil siğil hiçbirşey kalmamıştı tamamen iyileşmişti okadar şaşırdım ki 1 gecede tamamından kurtuldum

bazen müdahalesiz kalıp böyle insanlarla iletişime geçip ne gerekiyorsa yapmak gerekli hocam

ay'da birşey var ben sana söylim (: 

https://www.tahribat.com/forum/sigil---hpv-256462#msg3358334

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falcon
    falcon's avatar
    Erkek

Bende yaşadım

Aldara krem alıcaktım doktor gerek yok dedi Kriyoterapi uyguladı geçti bu süre zarfında sigara alkol abur cuburdan uzak durmaya çalıştım.

3 Seans sonrasında bişey kalmadı Öncesinde yaktırmıştım ama yine çıkmıştı.

Başkent hastanesinde Nesibe hoca var dermatolojide ona gidebilirsin.

Çok geçmiş olsun jilet yerine makina kullanmanı öneririm.

Vurur yüze ifadesi Hyper-V sistemcilerin bitanesi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    davyjones
    davyjones's avatar
    Erkek
    AndrevMask bunu yazdı

Benim de parmaklarda olmaya başladı birden. Ara ara artıyor kendi kendine. Bu nasıl oldu artık bilmiyorum, kimden nasıl bulaştıysa. Var mı önerisi olan, geçmiş olsun.

Verrutol öneririm kesinlikle,

Birkaç yıl önce benim parmaklarımda da çıkmaya başladı, büyüdüler iyice.

Sürekli Tırnak makasıyla kesiyordum görüntüsü hoşuma gitmiyordu ve tekrar büyüyordu.

Bu zımbırtıyı eczaneden aldım (kesin ve tek seferde yok etmek istiyordum) tırnak makasıyla derinden kesip kanattım, üstüne de verrutol'u sürdüm.

İçerisinde tutkal gibi bir madde ve asit te bulunduğundan, epey bi acıttı.

1 defa uyguladım ve o günden sonra bir daha da çıkmadı.

Hassas bölgelerde ciddi zararlar verebilir bu yüzden o bölgelerde dikkatli olmanı tavsiye ederim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

arkadaşlar tüm yazdıklarınızı zaten uyguladım. 
    jilet kullanmıyorum, makine kullanıyorum temizliyorum , incir sütü - krem - asit vb herşeyi denedim zaten .hatta potasyum hidroksit gibi bişey hazırlattı hoca onu bile kullandım evet yakıp yok ediyor ama yok edince daha çok çıkıyor lanet olsun sıkıldım bu durumdan.
    bağışıklı güçlendirici - yeşilçay özütü cart curt - japon kırmızı mantarı sokmadığım kazım bırakmadım amkduğuma.
    bi tek okuycak hoca bulamıyorum onuda düzgün bişey bulsam okutucam çünkü doktorda git okut geçer diyor amk.

Arayan yok, Soranı skim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek
    Foxxxxxx bunu yazdı

Çekilin lan ben geldim kardeş bende de aynı muhabbet vardı birde fazla artmaya başladı gittim iki tanesi yaktırdım izi de kaldı neyse araştır araştır elma sirkesinin geçirdiği ile ilgili yazılar okudum ne kaybederim dedim yaptım elma sirkesini pamuğa damlatıp sigilin üzerine koyuyor bantliyorsun akşamdan sabaha kadar 5 6 gün yap geçiyor şu an hiç çıkmadı yıllar oldu daha yeni babamın burnunun ucunda siğil gibi ben gibi bişey çıkmış cildiyeye gitti lan dedim al elma sirkesi pamuğa damlat iki gündür oda yapıyor küçülmüş çok küçük bir nokta kaldmis devam ediyor bakalım i büyüklükteki şeyi nasıl kaybetti hala aklım almıyor amk

Bu yöntemin aynısını bende yaptım pamuğun kapsama alanını biraz geniş tut hocam etrafta çıkmayı bekleyen ufaklıklar varsa onlarıda hallediyor elma sirkesi... Gece yatarken koy sabah çıkar 4-5 gün yap kökünden kurutuyor. Koter ile yaktırdığında büyük olanları çözüyorlar ama etrafındaki yayılan küçükler daha sonra pıtır pıtır geliyorlar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

Ben asla inanmam  ama bir turlu care bulamayip okutunca kurtulan insanlar var okut geç 

Toplam Hit: 4627 Toplam Mesaj: 55
hpv