folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Sim Kartların Şarj Tüketimi Hakkında Bilgilendirme

Sim Kartların Şarj Tüketimi Hakkında Bilgilendirme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

yıl 2014 bizim evde vodafone neredeyse cekmiyor. avea bile cekiyor vodafonda sıkıntı var, çarpık bi mahllede oturuyorum, evin iki tarafında 10 cm arayla basla evler bununda etkisi vardır ama bunu şikayet etme gibi şansımız yok mu?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı
    moustache bunu yazdı

Telefonlar cekmediklerinde daha fazla enerji sarfederler bizzat kendim akim degerlerini olctum 3 adet telefonun.sebekenin sarji etkilemesi soz konusudur inanmiyorsaniz deneyebilirsiniz ;) manyak degilim damirciyim "dim" :D

Mantıklı. Ama o reklamları izleyenler reklamdan "sim kart şarj yiyor" çıkarımını yapıyor genelde, sorun orada :D Zalimadam o yüzden konu açmış galiba.

evet doğru.

aslında her bölgede farklı operatorlerin simi enerjiyi fazla tüketiyor.

tabi bahsettiğim gibi telefon dandik değilse enerji tüketimi farketilmeyecek kadar düşer.

hiçbir operatorde şarj değişikliği faketmezsiniz.

ayrıca asıl amacım operatorlerin reklamlarına inanıp kimsein gidip hat değştirmemesi içindi.

operatorlerin sırf abone çekmek için başvurduğu kahpece yalanları anlatmaya çalıştım.

@rotkerim: toplu olarak dilekçe yollayın. muhtar aracılığı ile imza toplayıp yollayın.

Toplam Hit: 1714 Toplam Mesaj: 13