folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sivrisinek Vs Ben

Sivrisinek Vs Ben

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı

100 kişi olsa gelir beni sokar aq yaratığı.

Ben herboku denedim hoca kesin bir çaresini bulamadım. Bulan bilen keşfeden varsa bizide ayıktırsın. Maddiyat heç mühim değil.

dediğim yolları dene çare budur

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    samaccc bunu yazdı
    EnesErgun bunu yazdı

odana fesleğen al :D 

denedinmi ? şu yaprakları ufak ufak olan . 

2 tane alım  .

bumu?

Aynen budur biz yazın köyde tarla evinin önünde falan otururken yanımızda hep bunlardan olur 2-3 karıştırırız nane gibi kokar zaten ( Anneannemin taktiği ) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabuyucu
    karabuyucu's avatar
    Erkek
    Maldonado bunu yazdı

Az sonra renenin videosunu paylasirlarsa sasirmam :)

Bunu yazmak için gelmiştim :D

Ölüme ve karanlığa baktığımızda korktuğumuz şey bilinmezliktir, başka bir şey değil. Düşler dünyasına dalıp gerçek dünyayı yaşamayı unutmak doğru değildir, unutma bunu…
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Yat kalk Alllaha dua et.Sivrisinek dediğin nedir ki gülüm.Sen için üvez sineği gördün mü ? 

Sivrisinek büyüktür, şereflidir, haysiyetlidir, gururludur.Avlanırken kurbana gereksiz acı çektirmez.Alacağını alır ve gider.

Cesur hayvandır gelirken ses yapar.Işık açıkken yakalanması an meselesidir.

İlaçlara bağışıklığı yoktur.Raid, detan'a hemen teslim olur.

Bütün pencerelesi ve kapısında sineklik olan evin yasak bölge olduğunun gayet farkındadır.İstese de giremez.

Cibinlik gibi insana armor kazandıran kalkanları aşamaycağını bilir.Denemez bile.

İlaçlama arabalarının ilaçlarına bağışıklığı yoktur.Mahalleyi hemen terk eder.

Mecbur değlse esemmat ile mücadele etmez.Diğer odaya gider avlanır.

Peki ya üvez sineği ? Halk dilinde yakarcık şerefsizi.

3 yıldır her yaz bunlar psikolojimi bozuyorlar.Yaz gelmesin diye dua eder oldum.Kış gelince gidiyorlar diye seviniyorum.

Ve daha yazın henüz başındayız :(

Üvez sinsidir, alçaktır, şerefsizdir, adidir, haysiyetsizdir.

Sinekliklerden rahatlıkla geçer.

Öldürülmesi çok zordur.Işık açıkken saatlerce ararsın ama göremezsin.Sen onu göremezken defalarca saldırıya uğrar feci şekilde canın yanar.

Doymak nedir bilmez it oğlu it.Yüzlerce kez pike yapar üzerine.Namussuz köpek.

Bilen bilir bir tanesi bile evin içindeki tüm fertleri canından bezdirir sabaha kadar.

Raid, detan hikayedir.

İlaç arabasına güler geçer

Kapı pencere tellerinden geçtiği gibi cibinlikten de geçebilir.

Yavru üvez sineği mini minnacıkken sana saldıra saldıra büyür.

Şuan bir iki tane var.Allah belalarını versin.

Koşarak diye odaya kaçıp alt boşluğu hızla kaptmama rağmen gelebiliyorlar.

İnanılmaz bir katil.

100 sivrisineği 1 üvez sineğine tercih ederim.

Lanet olsun!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

çok sağlam bi tekniğim vardı.

Sivrisinek geldiğinde battaniyeyi üstüme çekerdim ve sivri orda olmadımı sanırdı.Ben baya etkisini gördüm.Ama gece uyurken nasıl olur onu bilmem.

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam, parmağını jiletle kes. Küçük çay bardağına doldur biraz, yatağının başına koy. Sivrisinek hazırı görünce sana gelmeyecektir.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

alkol al kanında alkol varsa ısırmazlar

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

Yat kalk Alllaha dua et.Sivrisinek dediğin nedir ki gülüm.Sen için üvez sineği gördün mü ? 

Sivrisinek büyüktür, şereflidir, haysiyetlidir, gururludur.Avlanırken kurbana gereksiz acı çektirmez.Alacağını alır ve gider.

Cesur hayvandır gelirken ses yapar.Işık açıkken yakalanması an meselesidir.

İlaçlara bağışıklığı yoktur.Raid, detan'a hemen teslim olur.

Bütün pencerelesi ve kapısında sineklik olan evin yasak bölge olduğunun gayet farkındadır.İstese de giremez.

Cibinlik gibi insana armor kazandıran kalkanları aşamaycağını bilir.Denemez bile.

İlaçlama arabalarının ilaçlarına bağışıklığı yoktur.Mahalleyi hemen terk eder.

Mecbur değlse esemmat ile mücadele etmez.Diğer odaya gider avlanır.

Peki ya üvez sineği ? Halk dilinde yakarcık şerefsizi.

3 yıldır her yaz bunlar psikolojimi bozuyorlar.Yaz gelmesin diye dua eder oldum.Kış gelince gidiyorlar diye seviniyorum.

Ve daha yazın henüz başındayız :(

Üvez sinsidir, alçaktır, şerefsizdir, adidir, haysiyetsizdir.

Sinekliklerden rahatlıkla geçer.

Öldürülmesi çok zordur.Işık açıkken saatlerce ararsın ama göremezsin.Sen onu göremezken defalarca saldırıya uğrar feci şekilde canın yanar.

Doymak nedir bilmez it oğlu it.Yüzlerce kez pike yapar üzerine.Namussuz köpek.

Bilen bilir bir tanesi bile evin içindeki tüm fertleri canından bezdirir sabaha kadar.

Raid, detan hikayedir.

İlaç arabasına güler geçer

Kapı pencere tellerinden geçtiği gibi cibinlikten de geçebilir.

Yavru üvez sineği mini minnacıkken sana saldıra saldıra büyür.

Şuan bir iki tane var.Allah belalarını versin.

Koşarak diye odaya kaçıp alt boşluğu hızla kaptmama rağmen gelebiliyorlar.

İnanılmaz bir katil.

100 sivrisineği 1 üvez sineğine tercih ederim.

Lanet olsun!

Hocam aynı şeyden ben muzdaribim bak dediklerimi yaptım 2 gündür rahatım.

her yanımı şişirdi ibneler.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

hocalar kesın çareyi buldum ben yapıyorum sizde yapın bence yorganı atsam üstüme cok sıcak olcak oyuzden incecik tül veya azıcık daha kalın bişi alıyorum üstüme tamamen örtüyorum kafamın oraya hafif yer bırakıyorumki nefes alayım herneyse 2 gundur rahatım

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
Toplam Hit: 3541 Toplam Mesaj: 40
sivrisinek