folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Sosyalmedya BAN SERVİSİ (Instagram Facebook Whatsapp Snapchat)

Sosyalmedya BAN SERVİSİ (Instagram Facebook Whatsapp Snapchat)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek

Sosyal medyadaki kişisel ve ticari hesapların YASAKLANMASI/SİLİNMESİ için güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

( Birçok ücretsiz sunulan yöntemi denediyseniz çalışmadığını farketmiş olmalısınız. Çünkü son güncellemeler ile algoritmaların manipüle edilmesi neredeyse imkansız hale geldi ama bizler özel metodlarla size kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz)

Birçok insan için sosyal medya hesapları hayatlarının ve işlerinin önemli bir parçası haline geldi.

(sabah ilk baktıkları ve gece yatmadan önce gördükleri son şey budur)

🔥Hesabın yasaklanması, tüm dijital arşivin ve ağların kaybedilmesi anlamına gelir. Yani kurbanlar için çok yıkıcı sonuçlar doğuruyor

İster intikam için, ister adalet için, ister rekabet için kullanın, sebebi ne olursa olsun, hizmetimizi hedefinizi ortadan kaldırmak için kullanabilirsiniz.

🌀 Yasaklama hizmetlerimiz

✔️ Instagram hesabı BAN

✔️Facebook hesapları BAN

✔️ Whatsup hesapları BAN

✔️ Snapchat hesapları BAN

⛔ Tiktok hesapları BAN (şimdilik mevcut değil, güncel olarak danışın)

⛔ Twitter hesapları BAN (şimdilik mevcut değil, güncel olarak danışın)

💵 Maliyet minimum 150$'dan başlar ve hesabın ZORLUĞUNA göre özelleştirilir

⚡Her sosyal medya platformu ayrı algoritmalar kullanır. Hesabın niteliği zorluğunu belirlediğinden, fiyat özel olarak belirlenir. Bulabileceğiniz en ucuz ve en güvenilir hizmet olduğunu teyit ederiz

⚡Siparişlerinizde hesap linkini bize gönderdikten sonra biz inceleyip ,hizmet bedelini ve işlem süresini size bildireceğiz.

Vakaların %99'unda Hesaplar sonsuza kadar kapatılır.  (Çok nadir olarak yeniden açılma durumlarında, 2 Hafta süresince telafi edeceğiz)

Siparişleriniz için Escrov'u kabul ediyoruz.

📨 TELEGRAM İLE İLETİŞİME GEÇİN

https://t.me/Socialbanningservice

@Socialbanningservice

MikRoBiT tarafından 24/Nis/24 00:55 tarihinde düzenlenmiştir

Ban servis - Instagram Facebook WhatsApp Snapchat
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nonamebiri
    nonamebiri's avatar
    Homo
    MikRoBiT bunu yazdı

Sosyal medyadaki kişisel ve ticari hesapların YASAKLANMASI/SİLİNMESİ için güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

( Birçok ücretsiz sunulan yöntemi denediyseniz çalışmadığını farketmiş olmalısınız. Çünkü son güncellemeler ile algoritmaların manipüle edilmesi neredeyse imkansız hale geldi ama bizler özel metodlarla size kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz)

Birçok insan için sosyal medya hesapları hayatlarının ve işlerinin önemli bir parçası haline geldi.

(sabah ilk baktıkları ve gece yatmadan önce gördükleri son şey budur)

🔥Hesabın yasaklanması, tüm dijital arşivin ve ağların kaybedilmesi anlamına gelir. Yani kurbanlar için çok yıkıcı sonuçlar doğuruyor

İster intikam için, ister adalet için, ister rekabet için kullanın, sebebi ne olursa olsun, hizmetimizi hedefinizi ortadan kaldırmak için kullanabilirsiniz.

🌀 Yasaklama hizmetlerimiz

✔️ Instagram hesabı BAN

✔️Facebook hesapları BAN

✔️ Whatsup hesapları BAN

✔️ Snapchat hesapları BAN

⛔ Tiktok hesapları BAN (şimdilik mevcut değil, güncel olarak danışın)

⛔ Twitter hesapları BAN (şimdilik mevcut değil, güncel olarak danışın)

💵 Maliyet minimum 150$'dan başlar ve hesabın ZORLUĞUNA göre özelleştirilir

⚡Her sosyal medya platformu ayrı algoritmalar kullanır. Hesabın niteliği zorluğunu belirlediğinden, fiyat özel olarak belirlenir. Bulabileceğiniz en ucuz ve en güvenilir hizmet olduğunu teyit ederiz

⚡Siparişlerinizde hesap linkini bize gönderdikten sonra biz inceleyip ,hizmet bedelini ve işlem süresini size bildireceğiz.

Vakaların %99'unda Hesaplar sonsuza kadar kapatılır.  (Çok nadir olarak yeniden açılma durumlarında, 2 Hafta süresince telafi edeceğiz)

Siparişleriniz için Escrov'u kabul ediyoruz.

📨 TELEGRAM İLE İLETİŞİME GEÇİN

https://t.me/Socialbanningservice

@Socialbanningservice

Müridi tanıyan var mı en son hareketleri uzun zaman önce birden böyle bir konu değişik, hesabın çalıntı olma ihtimali var mı?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Konunun gerçek olduğunu nereden bileceğiz ? Seneler sonra gelip konu açmışsın. Numuneyle kendini ispatlaman lazım. Facebook sayfa linki atayım kapattırırısan kendini kanıtlamış olursun. 

mkyb tarafından 24/Nis/24 01:06 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

ahahahd benim de attığım mesaja uzun süredir cevap vermedi. adam konu açsa takip eder. bi ipnelik var gibi.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Hizmet güzel gerçekten yapıyorsan müşteride oluruz ama mkyb dediği gibi bi tane verilen kapatıp ispatlarsan referans olunur.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xcorpix
    xcorpix's avatar
    Erkek

konu ne kadar gercek bilemem ama whastsap ban yiyen zikilmiş gibi olur

Oluruna bıraktıkça olmazlara düştü hep yolumuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iskeltan
    iskeltan's avatar
    Erkek

$150 bu cesit islemler icin biraz fazla bi ucret degil mi? isin maliyeti ya da hizmetin zorlugu nedir ki bu kadar etsin? yargilamak icin degil merak ettigim icin soruyorum

duanla yasamadim ki bedduanla oleyim - Arif
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Whatsapp ban nasıl oluyor ya ilk defa duydum :D

Troubles'll come & they'll pass
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

wp de ban var sozlesme ihlali dolandiriclik vb durumlarda ama bugune kadar wp.den banlanan birine denk gelmedim.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

wp de ban var sozlesme ihlali dolandiriclik vb durumlarda ama bugune kadar wp.den banlanan birine denk gelmedim.

ben @kaptan yüzünden banlandım whatsap için bot yazıyorduk :D 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

ben @kaptan yüzünden banlandım whatsap için bot yazıyorduk :D 

:D:D aynı anda 1000 mesaj atıyorduk ne güzeldi :D

Toplam Hit: 1685 Toplam Mesaj: 34
ban facebook whatsapp instagram snapchat