Spotify Muzik Listesini Youtube Musice Aktarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

Gencler spotiye daha fazla katlanamiyorum artik

1 senedir premium olmama ragmen utube music kullanmiyordum ama artik utubea gectim

Simdi bazi siteler var aktarim yapan ama elin sitesine kullanici bilgilerimi girmek gerekiyor yokmu bunun baska yolu

DestinatioN tarafından 12/Ara/22 19:25 tarihinde düzenlenmiştir

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Takip, spotify dan tiksiniyorum.

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayd
    ayd's avatar
    Erkek

Spotify'i sevmemenizin bir sebebi var mı? Avukatı değilim, sadece bilmediğim bir şey var mı diye merak ediyorum. İlk çıktığından beri sürekli legal olarak kullandığım tek program:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    ayd bunu yazdı

Spotify'i sevmemenizin bir sebebi var mı? Avukatı değilim, sadece bilmediğim bir şey var mı diye merak ediyorum. İlk çıktığından beri sürekli legal olarak kullandığım tek program:)

arayüz bok gibi, anlatmaya yoruluyorum. YTM candır.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

spotify iyi hoş güzel de ısınamıyorum ben de. spotify almazken youtube kullandığım için beni tanıyor ibne tam listemi arka arkaya çalıyor.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

ayıracaksın 2 saat oturup yapacaksın hocam. en güvenli yöntem bu ben böyle yaptım :)

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

deezer, yutub muzik, apple müzik hepsini denedim ama spotify in kalitesini göremedim kalite derken bana sundugu öneriler vb.. tam tarzımda olyuor duygu durj a göre güzel şeyler öneriyor.

açıkçası spotify ve yutub parasını sonuna kadar hak ediyor ((yutub muzik hariç) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cahitnuri
    cahitnuri's avatar
    Erkek

Daha önce https://www.tunemymusic.com/ denemiştim. Arada atladığı ya da yanlış şarkıyla (cover şarkılarla karışabiliyor bazen) eşleştirdiği oluyor ama genel hatlarıyla uyumlu listeler oluşturuyordu. Sanırım daha da gelişmiştir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

deezer, yutub muzik, apple müzik hepsini denedim ama spotify in kalitesini göremedim kalite derken bana sundugu öneriler vb.. tam tarzımda olyuor duygu durj a göre güzel şeyler öneriyor.

açıkçası spotify ve yutub parasını sonuna kadar hak ediyor ((yutub muzik hariç) 

bende tam zıttını spotify için diyorum :W

belirli bi yerden sonra spotifyın shuffle algoritmasının yarra yiyip düzelmediğini düşünüyorum. hatta 1 - 2 hafta shuffledan sunduğu her parçaya dislike attım belki farkeder artık bu tarz şarkılar istemediğimi diye ama nafile.

YTM candır. ben aşırı beğeniyorum algoritmasını.

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xylgn_
    xylgn_'s avatar
    Homo

algoritmasını bilmiyorum ama youtube music de aradığın şarkının coverını yada canlı performansını dinleyebiliyorsun. youtube un imkanlarını sonuna kadar sömürüyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    dcpromo bunu yazdı
    ayd bunu yazdı

arayüz bok gibi, anlatmaya yoruluyorum. YTM candır.

abi ytm hakkinda bilgili bi abiye benziyorsun. bi iki sorum olacak, var mi sen bilirsin.

1. Örneğin duman'in tüm albümlerini indirsin. telefonumda olsun. kafama estikce actiğimda internettten değil telefonumdan calsin diye dumani ekleyeceğim bir yer var mi ?
    2. akıllı indirme gibi bir yapisi mevcut mu ? Ben apple müzik kullanıyordum. ytm ye geçtim biraz zorlandım bu konuda. Arabada iken 2-3 kez dinlediğim parcayi cache kaydedip oradan caliyordu apple müzik. ama youtube da bu yok galba yada bi yerden aktif mi etmem gerekiyor ?
    3. Uzaktan yönet mevcut mu ? Ben pc den aciyorum müziği veriyorum ev sistemine. Havuza giriyorum. hoop müzik değiştireceksem havuzdan çık git pc den müziği değiştir hoş değil. Evi su yaptim diye hatun dan laf ye. onun yerine telefondan "hey siri ytm den XXX parcasini çal" demek çok işime gelir. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 1715 Toplam Mesaj: 12
music youtube youtube spotfy