folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şu Arkadaşımızın Mama Kumbarasını Yeşillendirelim

Şu Arkadaşımızın Mama Kumbarasını Yeşillendirelim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar, bir maruzatım var belki destek olmak isteriniz; Mama Kumbarası diye bir proje var belki aranızda bileniniz vardır. Bu sitede bir hesap oluşturuyorsunuz belli şartları yerine getirdiğinize kanaat getirilirse size bir mama kumbarası açıyorlar ve bağış topluyorsunuz. Bu toplanan bağışları asla nakit olarak alamıyorsunuz bir şüpheniz asla olmasın. Orada doğrudan mama alımı yapıyorsunuz kumbaraya bu mama birikiyor aynı şekilde mama kart da alırsanız kumbara sahibi seçenekler arasından bu mama kartın tutarı kadar mama alabiliyor. Toplanan tüm bunlar mama olarak kişiye iletiliyor. (15 KG mama ve üzeri olunca mama adrese iletiliyor)

Çok yakın bir arkadaşım resmen kendini bu sokak hayvanlarına adadı, kız her sabah işe gitmeden önce ve işten geldikten sonra çıkıyor bu topladığı mamaları sokak hayvanlarına dağıtıyor onları besliyor, sularını veriyor, seviyor okşuyor dönüyor evine. Resmen kendisine görev edinmiş durumda.

Ben de zaman zaman mama kumbarasına 50-100-150 TL’lik mama kart alarak destek oluyorum. Az çok demeden siz de destek olmak isterseniz memnun olurum aşağıda linki mevcut. 15-25 TL bile olur onlar da can bir sadakanız olmuş gibi düşünün.

Mama kumbarası linki;

https://www.mamakumbarasi.com/patili-kucukler

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

şu hayvanlara toplanan yardımları çifçinin hayvanlarına yönlendirilse etin kilosu 5 liraya düşer.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

İnan olsun şu hareketler öyle istismar edildi ki zerre güvenim kalmadı. Bizim burda kedili teyzelerden var, kendim elimden geldiğince onlara yardım ediyorum, en azından gözüm görüyor.. Yine de iyi bi düşünce yolu açık olsun.. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Rastgele fakat kendi görüşümü yazmak isterim;

Özellikle PAWGUARD dolandırıcılığından sonra böyle desteklere inancım kalmadı.

Ürünler uygunsa sipariş ederim onun dışında sadaka diyerek din sömürüsü ya da hayvalara yardım diye hayvansever sömürüsünden dolandırılma ihitmaline karşın, kumbaraya doldurmak için alışveriş yapacağımı düşünmüyorum. 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

tamam hayvanseveriz de kardeşim ne sektör oluşturdunuz be mamaydı, kumbaraydı.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek

Evet Pawguards olayını az önce TBT'den bir arkadaşımızdan duydum bende güven kırıcı işler, ben yakınen tandığım bu dostuma mama olarak yardım yapıyorum bu mama kumbarası projesini de bu yüzden seviyorum nakitlik bir durum yok, gerçi yapan yine yapar eve gelen mamayı da satar anasını satim :)

arkadaşıma bi jest olsun diye burayada yazim dedim belki çıkar yardım yapmak isteyen diye sorun yok arkadaşlar tahmin edilebilir bir durum bu zaten :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

tamam hayvanseveriz de kardeşim ne sektör oluşturdunuz be mamaydı, kumbaraydı.

Sektörü ben oluşturmadım dostum çok yanlış anladın sen konuyu. 

mama kumbarası diye bir site var sen de girip buradan hesap açıp bağış toplayabiliyorsun (nakit değil mama olarak) arkadaş da buradan açmış hesabı topluyor gidiyor dağıtıyor kendini mutlu hissediyor tabi bu işin çözümü bu değil ayrı mevzu da ben de kıza bi jest olsun dedim belki buradan biri çıkar da sevinir diye.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sokak hayvanı sadece 5. sınıf dünya ülkelerinde kaldı.

Şu zihniyetten bi çıkın.

Kısırlaştırma için para toplanacaksa verelim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Arkadaşlar sokak hayvanı sadece 5. sınıf dünya ülkelerinde kaldı.

Şu zihniyetten bi çıkın.

Kısırlaştırma için para toplanacaksa verelim.

Kesinlikle katılıyorum ama arkadaşı da görünce kıyamıyorum atıyorum bi 20-30 neyse :) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhorror
    blackhorror's avatar
    Erkek

yanlış anlamayın tamam alalım destek de bulunalım fakat göremiyoruz bu hayvanlar gerçekten bu gıdalara ulaşabiliyormu yakın zamanda pawguard olayından sonra mama bağış işlerine pek sıcak bakmıyorum 

gördüğüm kediye köpeğe o an cebimde varsa birşeyler alıp vermeye çalışıyorum 

salla gitsin ölecez zaten :D
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

bu tarz olaylar genelde dolandırıcılık oluyor evet arkadaşlar sizleri anliyorum ama, konuyu açan arkadaşta birisine bir kiyak yapmak istemiş sonuçta kendisi toplamıyor. kendi derneği değil pawguards da ki gibi ben bal peteyinin ırzına geçeyim sonra bana balı verenin gönlünü hoş tutmak adına 2-3 lokma dağıtırım gibi bir dünya da değil. Bence cok yüklenmeyelim mürid'imize.

Böyle diyorum ama ; Bana kalsa sokak hayvanları toplu halde zehirlenmeli. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
Toplam Hit: 1437 Toplam Mesaj: 22
destek destek mama kumbarası