Tabut Çivisi (Deneme)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bir süredir bu adamı düşünüyorum, bu gece olduğu gibi. İnsan ister-istemez bir kıyasa girişiyor; sağlıklı ve sıhhatli halimizle bu boktan yuvarlağın her bir köşesini arşınlıyoruz ve kabul etmeyecek olsak da her birimiz kendisini bir diğerine muhtaç hissediyor. Neden ? 

Yaşamak.

Attığımız her adımda yaşamayı planlıyoruz. Hiçbir hayalimize ölümü dahil etmiyoruz. Öyle ki; var edişi kendisinden bilen ve yok oluşu Tanrı'dan soran bir bağnazlar ordusuyuz. Bazen kendimi bu adamın aniden sağlığına kavuşmuş hali olarak görüyorum. Ölüm benim yaka iğnem. Biliyorum. Birgün ben de herkes gibi yolun sonuna geleceğim ve özgürlüğüm, hayatıma mal olacak.

Selametle.

Tbt'de rakı masasına oturmak istediğim nadir insanlardansın hocam. Takip ediyorum yazdıklarını

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ersekmen
    Ersekmen's avatar
    Erkek

Eskiden denemeleri ilk okuyan insandim :) teknolojinin gelismesiyle denemeye yorum yazan insan oldum .. 

Nasıl anlatsam, inandığın her şeye inanmıyorum. Biliyor musun bir gün gerçekten gideceğim. Neresi onu bilmiyorum. Kuş ölür , sen uçuşu hatırla ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MGT
    MGT's avatar
    Erkek

eline diline yüreğine sağlık çok güzeldi...

Toplam Hit: 1718 Toplam Mesaj: 14