folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tahribatla Nasıl Tanıştın ¿?

Tahribatla Nasıl Tanıştın ¿?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek

yakmak yıkmakla ilgili birşeyler araştırıyordum nette,okuldaydım o zamanlar ( hey gidi günler hey ) baktım değişik bir site,o neydi burda ne yazıyordu derken üye oluverdim,iyi de ettim.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Epey eskiden tahribatın adını duymuştum.Bi ara CW de isko'ya karşı cw+tbt işbirliği ile isko nun site gömüldüğü fln anlatılıyodu.Sora bi ara gireyim bakyım dedim,c4 yapımı mı ne vardı bişeyler yazıodu sonradan under construction yazmaya başladı.

Daha sonra nasıl takılmaya başladım bilmiyorum üye olmadan günde 3-4 saat takılmaya başladım.Bu takılma 3-4 ay sürdü.Sonradan Syspionic sağolsun kefil oldu.Tabi o zamanlar adı Jordaner'dı.Fasıl geçtim kendisine mail'de İTU de okuduğuma kadar hayatımdaki iyi yönleri anlattım falan filan :D.

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    attackatak
    attackatak's avatar
    Erkek

2001 ya da 2002 de tanıştım.holyone hardformatter o zamanlarda xp ye format bile atamıyordu :) tbt sürekli göçüyordu.hatta bembeyaz bi ekranda siyah bişe geliodu :D o zamanlar ayşecik yine vardı fakat forum varmıydı hatırlayamıyorum :) zaten tam olarak gözümde belirmiyor o günler.. buradan daha çok cehennem.org,cigicigi fln vardı.en büyüğü wardomdu fakat soradan üyeliği paralı yaptıkları için kimse girmemeye başlamıştı vs...o zamanlar 56K dial-up dan bağlandığımız için pek bişi yapamıoduk:p

şimdi en sorunlu insanlar burda var.ben de varım:C

"alayınızı seviyorum lan" diyemicem ama çoğunuzu seviyorum =) siteden kopamıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erenn
    erenn's avatar
    Erkek
    HolyOne ' Nin '' Tipik Türk Kızları '' Yazısını Okuduktan Sonra ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bi Girdim Tahribata Giriş O Giriş Tahribat'mı Bana Girdi , Ben mi Tahribata Girdim Anlamadım Valla :D Çıkamıozda m.k :D asdlkjsalşfjaslşfj xD

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

The_Holigan bunu yazdı:
    -----------------------------
    Bi Girdim Tahribata Giriş O Giriş Tahribat'mı Bana Girdi , Ben mi Tahribata Girdim Anlamadım Valla :D Çıkamıozda m.k :D asdlkjsalşfjaslşfj xD
    -----------------------------

:D muhaha senn tanışma biraz sakat olmuş olabilir o zman :P

Biz zamanlar sanıyorum Kazaa+ yeni çıkmıştı veya ben yeni tanışmıştım hatırlamıyoprum.Programı ve nasıl kullanılacağını burda bulmuştum o zmanlar davetiye falan yoktu zaten :) Baktım bomba site hack vs ne ararsan var.Güzel şeyler öğrendim walla.Yine de değişen zamanla birlikte hackten öte bilişim forumu halini aldı..Tbt hangi hali alırsa alsın şeyhimizin yoluna başkoyduk bi kere :Pp

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    laa her sene 2 3 kere böle başlıkmı açıcanız vardı böyle başlıklar yokmuydu :| hatta bu kaçıncı baskı acep bu ?

Living Death
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anaconda
    anaconda's avatar
    Erkek
    fake mail var die sonra muptezel olduk
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    denyonun biri beni buraya soktu:)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

tahribattan önce  nette  pek işim olmazdı  bişeyi merak etmezdim  ama  tahribattan sonra  her  şeyi merak eder  oldum ve hangi branşa  merak  saracagımı  sasırdım

a.q  netten counter ı bile bıraktım şimdi bişeyi secıp  öğrenmem lazım  web mi  tasarımmı  donanımmı  hackmi

kontra bisiklet
Toplam Hit: 16311 Toplam Mesaj: 103