Tanrı Ve Aspirin :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

sonlu şeyleri yaratan sonsuz Allah tır ıspatı bu!

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    knuckleduster
    knuckleduster's avatar
    Erkek

millet bitmiş be.

ahaha

yüzyıllık "knuckleduster" teriminin, türkiye`de "muşta" olarak adlandırılarak piç edilmesine dur diyenlerin sesiyim. ayrıca elleri 7/24 terleyen şahısların, efsanevi fakat malesef paslanmaz çelikten yapılmamış "knuckleduster" cisimlerini 7/24 ellerinde taşıyarak adeta "58 yıllık, tamamı gümüş renginden ve paslanmaz çelikten oluşan bir seiko saate 7/24 bok kokan(çünkü boktan) uyduruk deri kayış takılması" ifadesindeki betimleme imgesine uygun bir faaliyet içinde olmaları da hoşuma gidiyor değil.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek
    o deilde hoca sen buraları bırakıp başka diyarlara gitmicekmiydin yanlışım varsa düzelt?

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek
    güzey paylaım

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

code1 bunu yazdı:
    -----------------------------
    güzey paylaım

sırf post kasmak için böle yapmayın :|

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    code1 bunu yazdı:
    güzey paylaım

+10:D:D  Hoca bi su iç gel:)

Adam inanmıyosa üstüne gitmeyin kendinizi yormayın. Niye hakaret ediyonuzki? Sizene.

Hoşgörülü olun biraz.

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Sehabe bunu yazdı:

PanxeR bunu yazdı:

güzel bi konuymuş karikatürü de sevdim de bukadar dalavere niye?  isteyen istedini söyleyebilicek kadar özgürdür siz anca laf yarışı yapın 

doktorun iyi leştiremediği hocayı hocalara üfürükçülere götürün

bu konuyu anlataan bi filim vardı kadının cocuğu kalpyetmezliği var dini bir aileden geldikleri için anası babası ne gerek var

annanesinin okuduğu dualardan daha iyisinimi yapacaklar diye kurtulmask için ameliyet gerek ama onun yerine sadece dua okuyorlar

ve cocuuk ölüyor

siz de aynen böyle yapıyorsunuz ne zkime konusmayın ne yaparsanız kendinize inanmıyorum inanmak zorunda deilim birşe kaybetmiycem

hayatın tadını çıkarın sonra ömrünüzü boşuna yemiş bitirmiş olucaksınz bir daha dünyaya gelinmiyor ölümden sonrası

sonsuz boşluktur tabi siz kendinizi avutun cennet planları yapın puhaah 

hz.ali'nin bu konu hakkındaki sözü çok klişe oldu ama yine ordan girelim.

ölümden sonra hayat yoksa biz fazla bişey kaybetmeyiz. sadece dünya hayatından daha az zevk alırız..

eğer ölümden sonra hayat varsa sen çok şey kaybedersin.  sonsuza dek lanetlenmekle..

hz.ali'den başka bu düşünceye sahip olan başkaları da var. mesela pascal matematiği kullanarak geri kalan hayatını din ile geçirmesi gerektiğine karar vermiştir.

aralarındaki tek fark pascal'ın ölümden sonra hayat olup olmadığı hakkında bir fikri yok fakat hz.ali'nin var. 

sen bu iki kişinin söylediklerini de anlayacak kapasitedesin. ama riske girmeyi tercih edebilirsin. şöyle oturup 1-2 saat düşünsen ölümden sonra hayat olduğunu anlayabilirsin ama gerçeklerle yüzleşmeye cesaretin yok.

ölümden korkmuyorum ki sonrasını düşüneyim?

sen biraz birkaç saat düşünsen dinlerin insanları kontrol etmek için ortaya çıkartıldığını anlarsın ama işte zihniyet yok fikir yok napayım sizinle

kafana göre takıl ne diyim ?.

bu saatten sonra kimseye felsefe dersi verecek deilim cevapları bilinmeyen şeyler (niye geldik dünyaya gibi ) allah yarattı gibi kolay cevaplar ile kapatılır

ardından herşeye kılıf yapılır ,  sonra derler bilim çoğu şeyin cevabını bilmiyorr. bilmiyor bilmiyor ama zamanı gelicek cevapsız hiçbirşey kalmıycak

bilmiyor bilmiyor ama atmıyorda +  olmayan şeylere inanan umut bağlayan ben deilim. resimdeki gibi

sadece nın sonucunu görüyorsun daha ne istiosn? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Z-CHAN
    Z-CHAN's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Anne kaza ya da noel babaya niçin inanmıyorsam tanrılara da onun için inanmıyorum.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

code1 bunu yazdı:
    güzey paylaım

ahahah =)))

hocalar durulun bir arkadaşın demek istediği bu tarz insanların da olduğu :W

yok mu hiç çevrenizde "bebeğim olmuyor türbeye gideyim" diyen insanlar, doktor yerine hacı hoca arayan :W

tamamen bu tarz insanların cahilliğini göstermiş; ama siz ki bu konuda çok hassassınız ya nedense en ufak bir olayda damarınıza dokunuyor püskürüyorsunuz...

bu arada dip not: hepiniz dininize saygı beklerken kaçınız inanmayanlara saygı duyuyorsunuz, adam bir resim koymuş işitmediği küfür kalmamış...

ve siz bu tepkilerle devam ederseniz o saygıyı uzun bir süre göremezsiniz ki cevap vermemekle kendisi en iyi işi yapmış...

(herkesi bir tutmadım ama aradan kendinizi çekebilecek düzeyde açık konuştum)

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Tamam La Uzatmıyalım Biz doğruyu bilioz z-chana da gösterdik

Anlyana sivrisinek saz Anlamayana Davul Zurna Az !

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 16702 Toplam Mesaj: 110