Tatil Yeri Bulamıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Sayın müridler temmuz ayının başında 3 gecelik 4 kişilik ailemle birtatil yapmayı planlıyorum. Fakat bulamıyorum. Güzelim Türkiye de tatil yeri bulamayınca sorun bendedir diye düşünüyorum  :))

Son 2 seneye kadar tatil kültürümüzde yoktu zaten neyse senede 3 gün denize girelim kafa dağıtalım dedim.  Ama otellere bakıyorum uçuk fiyatlar. 

İşin kötüsüde çok bilindik yerler dışında tatil yerleri bilmiyorum. Bulamıyorum.   Rezervasyon sitelerine bakıyorum olmuyor. Kitlendim. Kaldım.

İstediğim 3 özellik var gideceğim yerle alakalı.

1- Denize yakın, temiz ( en azından mide bulandırmayacak kadar) olsun. Yani 2 km yürümeyeyim denize girecem diye.

2- Çok pahalı olmamalı. Bir senede kazandığım parayı 3 gün için oraya veremem.

3-Kahvaltı ve akşam yemeği olmalı. Tatile gidip yemek yapmakla dışardan yemekle uğraşamam :))

Gideceğim ilçe il çok önemli değil. Tek istediğim tatile gidip 2-3 gün denize girmek ailemle. Yemekle bulaşıkla uğraşmamak. Bu kadar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Başka konu açmadan senin konunu da yukarı çıkarmak maksadıyla, bende istanbul dan 3-4 saat uzaklıkda yerlerde termal kaplıca arıyorum aile için. 

Bütün gün aradığım her yer full.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

Başka konu açmadan senin konunu da yukarı çıkarmak maksadıyla, bende istanbul dan 3-4 saat uzaklıkda yerlerde termal kaplıca arıyorum aile için. 

Oylat a baktın mı hocam. İnegölde. Afyonda da güzel yerler var. Bi bak oralara. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IvC
    IvC's avatar
    Erkek

çıralı yada adrasan 

20 yaşında komünist olmayanın kalbi, 40 yaşında komünist olanın aklı yoktur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam pahalılık sezon tarihine bağlı bir durum tavsiyem haftalık ev kirala otelden daha uyguna gelicek. tarihleri iyi yakala boşlukta yakalarsan uygun fiyat alırsın

Yemek bulaşık işinide hazır yemekle çözersiniz.

Mycity tarafından 20/Nis/18 21:53 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caldii10
    caldii10's avatar
    Erkek

Türkiye'nin (nerdeyse)en bakir kalmış , İzmir ilinin Karaburun ilcesinin Mordoğan beldesi. Ardic plajı.ardic otel olarak adres telefon bulursun.denize 300 metre. Ardıç plajını görsellerde ve videolarda incele.otel fena değil.pisman olmazsın.fiyatlatini bilmiyorum. otelin yanında tarlada barakada kaldigimdan hiic otel fiyatı bilmem.

Uzun lafın kısası, mordogan iyudir.sakindir.kro yoktur.hirli hırsız yoktur.memnun ayrilirsin

Alacakaranlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı ya gece ; kurşun değidiğin ya derinden vurmalı ya namluda kalmalı ; Dost dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalı...!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Antalya kaş

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    enes bunu yazdı

Yalova limak termal otel hizmet yemekler odalar  vs vs güzeldir 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    caldii10 bunu yazdı

Türkiye'nin (nerdeyse)en bakir kalmış , İzmir ilinin Karaburun ilcesinin Mordoğan beldesi. Ardic plajı.ardic otel olarak adres telefon bulursun.denize 300 metre. Ardıç plajını görsellerde ve videolarda incele.otel fena değil.pisman olmazsın.fiyatlatini bilmiyorum. otelin yanında tarlada barakada kaldigimdan hiic otel fiyatı bilmem.

Uzun lafın kısası, mordogan iyudir.sakindir.kro yoktur.hirli hırsız yoktur.memnun ayrilirsin

keko fılan yokta sahıle gıdecegım dersen genelde beach plaj seklınde cocuklar ıcın fılan guzel ama sacma sapan butık otel tadındakı yerler pahalı  2sene once bıryerde kalmıstım kahvaltılı aksam yemeklı aksam yemegınde bıldıgn ev yemeklerı cıkıyordu tek secenek fılan 95 lıra para vermıstık .denızı soguk . cesme daha ıyıdır. haftaıcı gıdersen gıttıgın yere baglı olarak keko fılan bulamazsın. 

yanı paralı yere gıreceksın halk plajında ısın ne aılenle bırlıkteysen yazlık yerde ısen yanı tamamen yazlıkcıların oldugu dısardan ınsanların gelmedıgı yerler dısında .ya da otelde bungalov ya da vılla tıpı kıralama yapacaksın o tarzda bıryere gıdersın hersey dahıl tarzında olur ama  o tarz tatıl seversın sevmezsın bılmyrm ben sevmıyrm o konseptı mesela hıc 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi
    IvC bunu yazdı

çıralı yada adrasan 

Aynen olimposta olabilir buralar sakin sessiz yerlerdir ama lüks yerler değildir tam kafa dinlemelik deniz yakın ve temizdir

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

hocam bodrum'da turizimci olarak önerebilceğim otellerden biridir fiyati uygundur açık büfe vs vardir. feci şekilde  bayan doludur otel :D

bodrum holiday resort spa

MaxeL tarafından 20/Nis/18 22:40 tarihinde düzenlenmiştir

Break Dance Bboy MaxeL