Teknik Serviscilere Bir Sorum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

Win 7 kurduğunuz  pc'nin güncellemerini    nasıl yapıyorsunuz ?   kullandığınız program varmı ? yoksa  microsfotun sitesinden her seferinde güncelleme mi yapıyorsunuz ? 

Bu konuda sıkıntım var. Günde 3-5 tane windows kuruyorum ve güncellemelerini yapmak ölüm geliyor. 300 mb ile 700 mb arası güncelleme buluyor. 

Bunun için çözüm öneriniz nedir ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Daha önce forumda otomatik güncelleme yükleyici paylaşılmıştı sanırım. Bir de tüm güncellemeleri yüklü win.7 de gördüm yanlış hatırlamıyorsam. Daft'ın konularına bak iyisi mi hocam :)

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    Haymatlos bunu yazdı

Daha önce forumda otomatik güncelleme yükleyici paylaşılmıştı sanırım. Bir de tüm güncellemeleri yüklü win.7 de gördüm yanlış hatırlamıyorsam. Daft'ın konularına bak iyisi mi hocam :)

bi  tanesini buldum ama bakalım hocam. teşekkürler

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CnkGn
    CnkGn's avatar
    Erkek

Hocam biz solidshare.net'de aylık güncelleme entegreli windowsları kullanıyorduk. Yine ıvırzıvır bişiler çıkıyor fakat kısa sürüyordu.

Edit: bu tarz sitelere güvenmiyorsan kendin entegre edebilirsin güncellemeleri.

CnkGn tarafından 26/May/14 17:03 tarihinde düzenlenmiştir

yo yo yo 1-4-8-3 to the 3 to the 6 to the 9 representing the abq. what up biaatch! leave at the tone...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

otomatik update indirip isoya entegre eden programlar var.. mydigitallife forumlarında takıl biraz bulursun hepsini. sorun o değil de sürücü bulmak indirmek sıkıntı heleki laptopsa söve söve format atıyorum amelelikten başka bir iş değil 

:|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pasific
    Pasific's avatar
    Erkek

ben güncelleme yapmıyorum. Antivirüs'ü kuruyorum o kendi güncellemesini yapıyor daha sonra denetim masasından ve hizmetlerden otomatik güncelleştirmeleri kapatıyorum neden dersen. w7 crack yapıp verdigimiz için güncelleme yapınca 1033 güncellemesi sistemi denetliyor bu yüzden pc korsana düşüyor 1 ay sonra müşteri hop  dükkanda.

qwerty123
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hacked75
    hacked75's avatar
    Erkek

Güncelleme yapıp makinayı teslim eden servisci yoktur :)
    Virüs programıyla birlikde güncelleme açık şekilde verirsin kullanıcı günceller. 

İçinizde hâlâ bomba atmasını bilmeyen hayvanlar var.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı

otomatik update indirip isoya entegre eden programlar var.. mydigitallife forumlarında takıl biraz bulursun hepsini. sorun o değil de sürücü bulmak indirmek sıkıntı heleki laptopsa söve söve format atıyorum amelelikten başka bir iş değil 

format atmadan önce aşağıdaki programla yedeğini alabilirsin driverların.

http://www.freewaregeeks.com/?page=detail&get_id=1758&category=82

Abra Kadabra
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    hacked75 bunu yazdı

Güncelleme yapıp makinayı teslim eden servisci yoktur :)
    Virüs programıyla birlikde güncelleme açık şekilde verirsin kullanıcı günceller. 

Bilgi işlemde çalışıyorum hocam. haliyle tüm  upgradeleri yapıp veriyorum. Çalıştığım yerde 1000 tane pc var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkfeo
    Darkfeo's avatar
    Erkek

http://www.windowsupdatesdownloader.com/UpdateLists.aspx

"Tarikat kutsaldır, maddi çıkar için kullanılamaz." HolyOne
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Bir bilgisayara kur win7 yi guncelle. Sysprep ile sifirla harddiskin imajini al 2 hafta bir gunceli guncellestrip gene imaj alirsin olmaz mi?

Toplam Hit: 1540 Toplam Mesaj: 16