Telefon Faturalarıyla İlgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar çok acayip fiyatlar görüyorum. herkesten isteğim; tarifesini ve faturasını yazabilir mi? bu işin orta yolunu bulalım. ben türk telekom kullanıyorum benim duruma özel türk telekomda erişilebilir tarifeleri var, 500 dakika 1000 sms 2gb internet=52 lira ödüyorum. maaşımı ziraat bankasından alıyorum bize özel kampanya yapmışlar;

Ziraat Bankası'ndan yeni kampanya!

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden Yeni Yıl kampanyası ile bankadan emekli maaşı alan müşterilerine Türk Telekom’dan kampanya başlatıldığı duyurdu. Ziraat Bankası’ndan emekli maaşı alan kişilere Türk Telekom’dan yurtiçi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatları ile sınırsız konuşma tarifesini 12 ay taahhütle 80 TL’ye alabilirsiniz. 

80-SEKSEN lira nedir arkadaş? bide KAMPANYA

bu işleri yapan müridler vardır. ben yıllarca 1000 sms ve dakika 2gb 20-30 lira arası ödedim. bu fiyatlar bana bile yüksek geliyor.  nedir bu işlerin orta yolu?

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Fiyatlardan haberin yok galiba acan. Az önce 1 kg kıymaya 300 tl verdim. Haftaya da yine zam gelecekmiş. 

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

Öldürmüyorda güldürmüyorda orta yollu birşey, sırtıma bir yük işte benim için

What are you doing???
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ajan'a enflasyon şoku. :D

80 lirayla bugün bir Adana dürüm + ayran yersin o kadar. Bir öğünlük yemek parası oldu yani.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

Fiyatlardan haberin yok galiba acan. Az önce 1 kg kıymaya 300 tl verdim. Haftaya da yine zam gelecekmiş. 

Ben BEKAR olduğum için yok nerden olsun (:

@mkyb 

Evet öyle olmuş. 

@kentaki 

Abicim 3 haneli rakamlar görüyorum o ne öyle telefon faturası bu (:

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Topram sana neden bedava vermiyorlar bu hizmeti? Terbiyesiz ahlaksızlar. Bu arada ekmek Sakarya'da 5 lira hee. :) Haberin olsun. Heee dur dur ufak su su diyarı Sakarya'da 3 lira...

alektamovikmovik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı
    sanane bunu yazdı

Ben BEKAR olduğum için yok nerden olsun (:

@mkyb 

Evet öyle olmuş. 

@kentaki 

Abicim 3 haneli rakamlar görüyorum o ne öyle telefon faturası bu (:

Bekar olman dünyadan habersiz olman anlamına gelmez güzel kardeşim :)

Arada bi market fiyatlarını vs kontrol et ki güzel ülkem ne hale gelmiş gör biraz. 

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

6-7 adet snickers fiyati, biraz cikolatadan kisarsin telefon faturani odeyebilirsin

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

6-7 adet snickers fiyati, biraz cikolatadan kisarsin telefon faturani odeyebilirsin

snickers'ten değilde diğer çikolatalardan kısıp ödeyecez artık (: çünkü benim için çikolata demek= "snickers" ve diğerleri :D

@sanane

görüyorum kardeşim merak etme çünkü ucundan da olsa ucu bana da dokunuyo (;

@wordros

bedava vermezler heralde ama benim kapı gibi hastane heyetinden %73 engelli raporum-kimliğim var yeter heralde (: çünkü belediye otobüslerinde %70 ve üzeri engelli olması yeterliymiş. ben otobüslere tamamen ücretsiz biniyom. benim tipi görüyorlar tekerlekli volkırla gezebiliyorum zaten, hiç kart falanda sormuyorlar durakta direk orta kapıyı açıyorlar, binerken yardım edenler oluyorda inerken bazen kimse olmuyo şoför yardım ediyor (;

ajan1111 tarafından 22/Mar/23 22:26 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı

Öldürmüyorda güldürmüyorda orta yollu birşey, sırtıma bir yük işte benim için

Bu tarife güncel mi ben bulamadım bunu 

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

https://www.vestelcell.com.tr/

18 gb

1000sms

1000 dk

55tl / ay

faturalı

...said addicted.
Toplam Hit: 1768 Toplam Mesaj: 25