Telefon Tavsiyesi Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

7 yıl önce huaweiyi aldıktan beri telefon dünyasından uzak kaldım benim cihazın emekliliği geldi gibi artık sal beni diyo :)

bana oyun performansı lazım değil benim wp ve mailler çok atif çalışır devamlı senkronizasyon yani andorid auto da arabada akmalı

64  gb dahili yetmiyo 128 olmalı

kamera mükemmel bişi lazım değil

8-9 TL yide aşmaması lazım

redmi note10 pro baktım olumlu yorumlar çok fazla ama olumsuz yorumlarda hep aynı sorunlar var

Honor baktım güzel ama pahalı + hafıza kartı desteği yokmuş vs

bu realme reeder felan nasıldır bilmiyorum 

tavsiyeniz nedir (android cihaz (huawei ve oppo dışında Android autoda ekran yansıtma işini korsan olarak bunlar ile yapılmıyor ondan)

DJ_Alper tarafından 05/Ara/22 10:15 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

oneplus 9 pro tavsiye ederim çfit simli imei çakma çalışyor. üst segment bir telefon. faturasız yd cihazı filan bulabilirsin.

1 yıldır kullanıyorum dün android 13 geldi efsane çalışıyor.

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

samsung a32 8000'e aldım. vatandan türkiye garantili. 

peşin alırsan internette 7000e de var.

kartalkethuda tarafından 05/Ara/22 10:51 tarihinde düzenlenmiştir

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

tavsiyerinizi inceliyorum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

Samsung 3 ile biten seriler güncel.

13-23-33 çok şikayetle dönüş oldu a53 ve a73 bakmanı tavsiye ederim. Fiyat 10-12k kutudan adaptör çıkmaz, type-c adaptör ister.

Oppo a96 isteklerini karşılar. Müthiş cihaz değil ama sıkıntısız ve uzun süreli kullanım için f/p marka benim gözümde şuan. Fiyat 8500. Kutudan adaptör çıkmaz, usb adaptör ister 33w destekler, kılıf ve ekran koruyucusuyla gelir.

Xiaomi note 11 ve 11 pro. 6 ram versiyonlarına bakın, proda 8 ram de var ama pro mediatek düz model snapdragon. Fiyat 8-12 arası.. kutudan adaptör, kılıf ve ekran koruyucuuyla gelir.

Realme opponun alt bünyesindeki marka. Realme 8 modelini bulursan en son 6k civarıydı fiyat gözün kapalı alabilirsin. Bu serilerinde 1defa şikayetle karşılaşmadım. Etrafımda 5-6 kişiye aldırdım,

Reeder, general mobile, tecno nanay efendim.

Android auto oppoların kendi içinde var devamını o kadar kurcalamadım. Programı da kullanmadım bu arada,

Söylediklerim satış tecrübemden oluşan kendi önerilerimdir. ortalama 7-8 senedir vatanda ve mediada çalıştım ve devam ediyorum. 

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

samsung a52s

ama bence temiz ikinc el iphone 11 bak

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Samsung S20FE

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

Samsung 3 ile biten seriler güncel.

13-23-33 çok şikayetle dönüş oldu a53 ve a73 bakmanı tavsiye ederim. Fiyat 10-12k kutudan adaptör çıkmaz, type-c adaptör ister.

Oppo a96 isteklerini karşılar. Müthiş cihaz değil ama sıkıntısız ve uzun süreli kullanım için f/p marka benim gözümde şuan. Fiyat 8500. Kutudan adaptör çıkmaz, usb adaptör ister 33w destekler, kılıf ve ekran koruyucusuyla gelir.

Xiaomi note 11 ve 11 pro. 6 ram versiyonlarına bakın, proda 8 ram de var ama pro mediatek düz model snapdragon. Fiyat 8-12 arası.. kutudan adaptör, kılıf ve ekran koruyucuuyla gelir.

Realme opponun alt bünyesindeki marka. Realme 8 modelini bulursan en son 6k civarıydı fiyat gözün kapalı alabilirsin. Bu serilerinde 1defa şikayetle karşılaşmadım. Etrafımda 5-6 kişiye aldırdım,

Reeder, general mobile, tecno nanay efendim.

Android auto oppoların kendi içinde var devamını o kadar kurcalamadım. Programı da kullanmadım bu arada,

Söylediklerim satış tecrübemden oluşan kendi önerilerimdir. ortalama 7-8 senedir vatanda ve mediada çalıştım ve devam ediyorum. 

Bana da ucuz ana baba telefonu lazim

Kaçak cihaz yeter

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Bu ara Infinix bakabilirsin. Yeni Xiaomi olmak istiyorlar. 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yani abi aşkolsun ha. Sigorta işlerinde bana danışmadın diye darılıyorsun bende sana darılacağım şimdi. Numaram var sende arayıp sorsana ? :)

Çözüm : Samsung A52.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 1880 Toplam Mesaj: 20
telefon tavsiye