folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tüplü Şofben Sorunu (Delirtti Beni)

Tüplü Şofben Sorunu (Delirtti Beni)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

yeni taşındığımız ewde tüplü şofben war arçeliğin daha yeni takılmış  1 kere deneme için kullanılmış 4 saattir çalıştırmayı deniorum banamısın demio önce yanıo hatta suyu açınca alewde alıo ama çok ılık bi su gelio ısı sewiyelerine göre  belirli saat aralıklarında da beklettim gene yok suyu açarak beklettim gene fayda etmedi daha önce bu şofbeni kullanıpta aynı sorunu alanlar warmı ya da ben mi bi yerlrde hata yapıorum su wanasına baktım full açık 

kullanım kılawuzu için nete baktım ordan da sonuç alamadım biraz daha bunu çözemezsem kokucam :S

modeli : http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif

dewdim dewrildim geldim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

tüp bitmiş olmasın ?

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

yok oda yeni takıldı d.gaz bağlanmadığı için hala mecbur alındı 

dewdim dewrildim geldim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Paraya kıyacaksınız gibi geliyor :)
    Eğer düşündüğüm şeyse tamir ettirseniz bile aynı yerden sorun çıkaracak kısa süre sonra.
    Yeni aletler hep bozuluyor kolayca, eskiler daha sağlam. Kazanımı ne var ateş yaktığın yere yakın,o kısmı bozuk olabilir tüpün dolu olduğuna eminsen.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

valla bişiler buldum ama tek çözüm tamirci çağırmak gibi görünüyor. PM den link veriorm bi bak.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

AnaMuhalefet bunu yazdı:
    -----------------------------
    Paraya kıyacaksınız gibi geliyor :)
    Eğer düşündüğüm şeyse tamir ettirseniz bile aynı yerden sorun çıkaracak kısa süre sonra.
    Yeni aletler hep bozuluyor kolayca, eskiler daha sağlam. Kazanımı ne var ateş yaktığın yere yakın,o kısmı bozuk olabilir tüpün dolu olduğuna eminsen.

tüpçü bizi kazıklamadıysa eminim ,) kıyalım kıyalımda kesin sonuç wersin yeterki ya 

dewdim dewrildim geldim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

Aynı durum bende de sözkonusu şuan bizde tüpü yeni taktırdık , birisi tüp çok doluyken yapar bu şofbenler dedi ama ne alaka çözemedim. Harıl harıl yanıyor içi  ,su ısınmıyor ama :| , hava zaten buz gibi titreye titreye duşa değil şoka girip çıkıyorum :(. Bu arada bizim şofben 21 senelik , bizimkiler evlenirken mi ne almışlar gaz mı sızdırıyor nedir , bizde duşa giren kafayı bulup çıkıyor , boruları filan komple değiştirecem burama kadar geldi artık .

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

tüp kısık olmasın :))

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

Matchup bunu yazdı:

Aynı durum bende de sözkonusu şuan bizde tüpü yeni taktırdık , birisi tüp çok doluyken yapar bu şofbenler dedi ama ne alaka çözemedim. Harıl harıl yanıyor içi  ,su ısınmıyor ama :| , hava zaten buz gibi titreye titreye duşa değil şoka girip çıkıyorum :(. Bu arada bizim şofben 21 senelik , bizimkiler evlenirken mi ne almışlar gaz mı sızdırıyor nedir , bizde duşa giren kafayı bulup çıkıyor , boruları filan komple değiştirecem burama kadar geldi artık .

aynı sorun gibi duruo bizimki eskide deil :| artık usta gelince sorunla ilgili sana da pm atarım neymiş derdi hala titriorum :S

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smok3
    smok3's avatar
    Erkek

büyük ihtimal tesisatta problem var. bizim evde de aynısı olmuştu. meğer bağlayan adamlar sıcak suyla soğuk suyu birbirine bağlamış o yüzden su ılık akıyordu.

never say never...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

rezistansta sorun olmasın ?

Boş İşler Uzmanı..
Toplam Hit: 17116 Toplam Mesaj: 35