folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Turkcell Superonline Burnumdan Getirdi !!!

Turkcell Superonline Burnumdan Getirdi !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

yahu müridler bu adamlarmı mal sıkıntı nerde anlamadım daha önce ttnet vardı. taahhüt bitti diye superonline aldım. ama bir türlü düzene girmedi internet hızı AKK 50 GB toplam download 23 GB ama internet hızı 2 megabit aradım müşteri hizmetlerini 2-3 gün araştırma yaptılar oturduğunuz semt bu hızdan fazlasını desteklemiyor dediler. sanki köyde yaşıyoz amk ki ayrıca ttnet 8 mbite ulaşıyordu neredeye. bi yardım lütfen napmalıyım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hangi tarife link atsana bi 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akpinarli
    akpinarli's avatar
    Erkek

takipteyim çünkü benim ttnet in de süresinin dolmasına az kaldı. kafamda türkcelle geçmek vardı ama 

Prens olmam için prensese ihtiyacım yok. Ben zaten kralın oğluyum.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Uydunet candır gerisi yalandır. Altyapıları her yerde yok fakat ttnet ve superonline 'ı öper. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

8mbite kadar limitsiz 50 GB Adil Kullanım Kotası

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neo_brn
    neo_brn's avatar
    Erkek

Eğer ki fiber yerine superonline adsl almışsan çok normal çünkü adsl yapısını telekom sağlıyor onlara.

İşte tüm olay bundan ibaret.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek

Mh yi ara hocam,modem değişim taskı açsınlar.En yakın TIM den değiştir modemi,kabloda problem yoksa hız eski haline döner.

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    neo_brn bunu yazdı

Eğer ki fiber yerine superonline adsl almışsan çok normal çünkü adsl yapısını telekom sağlıyor onlara.

benim superonline adsl yuzunden digiturk ile devam eden bir kavgam var.

Superonline Fiber ise iyi adsl ise boktan. AKK vs. derse kanma. yasal olarak sana 3mbit'in altini veriyorsa itiraz etme hakkin var fakat kullandigin tarife 8mbit'e kadar. 8mbit degil.

Yani eger adamin kanalinda bos alan var ise seni 8mbit'e kadar yukseltir. eger bos kalanli yoksa 1mbit'in altina indirmemek kosulu ile hizini kisabilir.

Cennet mah.sindeki evde bende benzer sorunu ttnet ile yasadim 8mbit'e kadar da 4 mbit ustu gormedim. hatlarimiz yogun dediler. doping adsl ye gectim memnundum. suan beylikdusundeki yeni evimde ttnet kullaniyorum burdada sorun yok.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Telefon hattını kontrol et.

Belki hatta gürültü vardır, bu da hızını düşürüyor olabilir..

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Fiberide aynı bok. 50mbit ama heryere limit koymuşlar. Kafalarına göre portları kapatmışlar. Modemden port açıyorsun ama sadece göstermelik. 50gb upload kotası koymuşlar download yapmasan bile 50gb uploadı geçersen hızın düşüyor.

Amerikadaki servera ping atıyorsun 800ms diyor. Yine türkiye dışındaki serverlardan indirme hızı 300-400kb/s.

Forumlarda herkes bu konudan şikayetci. Tabi sorunsuz olarak kullananlarda var ama ben pek memnun olanı göremedim.

Ttnet'in değerini superonlineya geçince analdım ben.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Interneti belediyeden almadım superonlinedan aldım, onun için bana çözüm getirin de hocam. sanane oturduğun semtteki altyapıdan, kaldırmıyosa vermeseydiyer o semte.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 1749 Toplam Mesaj: 14