folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Turkcell Tl Yuklemek İcin 18 Tl İstiyor

Turkcell Tl Yuklemek İcin 18 Tl İstiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Hocam sen türkcell müşteri hizmetlerini aradığına eminsin dimi? Aracı bazı kurumlar oluyor yok bizden yükleyin abonelik bilmem ne tl işte tek tuşla ödeme falan filan diye kandırıyorlar milleti. Bende türkcell kullanıyorum hiç böyle bi olay duymadım gerçi faturalıyım ama arada anneme falan tl yüklüyorum.

532 ariyorum kartla tl diyorum robota  vsvsvs

ve bunlari yazdikdan sonra. Du la bidaha denim dedim

10 dk oldu olmadi.  18 tl aliyim diyor turkcell niye bu para. cc provizyon bidbidbidbid

baska bir sey olsa bu kadar detayli yazmam. TURKCELL in bariz skmeye calismasi. Bide sanki pazarlama firmasi gibi laf cambazligi ile yapmasi garibime gitti. 

kady tarafından 03/Oca/15 02:35 tarihinde düzenlenmiştir

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    kady bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

Hocam sen türkcell müşteri hizmetlerini aradığına eminsin dimi? Aracı bazı kurumlar oluyor yok bizden yükleyin abonelik bilmem ne tl işte tek tuşla ödeme falan filan diye kandırıyorlar milleti. Bende türkcell kullanıyorum hiç böyle bi olay duymadım gerçi faturalıyım ama arada anneme falan tl yüklüyorum.

10 dk oldu olmadi.  18 tl aliyim diyor turkcell niye bu para. cc provizyon bidbidbidbid

baska bir sey olsa bu kadar detayli yazmam. TURKCELL in bariz skmeye calismasi. Bide sanki pazarlama firmasi gibi laf cambazligi ile yapmasi garibime gitti. 

Tl yi internetten yükle internet paketini telefonla yada başka yerden şeyetsen olmazmı peki? önemli olan hattında 40 tl olması değil mi hocam? En azından sorununa çözüm bulalım :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı
    kady bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

Tl yi internetten yükle internet paketini telefonla yada başka yerden şeyetsen olmazmı peki? önemli olan hattında 40 tl olması değil mi hocam? En azından sorununa çözüm bulalım :)

Reyiz skm konturu sokim inter paketine  tek derdim burdan biri bu tuzaga dusmesin 

Yarin gider esnaftan alirim en azindan 1 tl giydirdigini bilirim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Turkcell bunu yıllardır yapıyor. Speak kontör yükleme diye aratın Google'da. 

https://eksisozluk.com/speak-tl-yukleme-hatti--2453814

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Turkcell bunu yıllardır yapıyor. Speak kontör yükleme diye aratın Google'da. 

https://eksisozluk.com/speak-tl-yukleme-hatti--2453814

simdi olayi yeni anladim

532 ariyorum o onlar bunlarin 8035 kucagina atiyor  

3-4 senelik turkcell faturali hattim var      en azindan bir on sevismeyi hak etmedimmi.?

direk skmeleri canimi sikti

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

aveanın gözünü öpeyim türkcelin maskotunu mikeyim(miktik zamanında tahribat şahit)

ebedi devlet
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

bide aveaya laf ediyonuz mk.

geçen türkselin tarifelerini inceleyim dedim kanım dondu. 

5 ay avea kullandım hocam o bile bana haritada evin içinde sokakta nerde daha iyi çekiyor nerde çekmiyor ezberlememe yetti.

aspat plajından geçerken video durduruyordum mesela 3g kesiliyor diye , bağla yokuşu var oradan geçerken gene ses ve 3g gidiyordu baz istasyonu değiştiği için.

ne turkcell ne vodafone da bu sorunlar yok , kalan tek prolem vodafone 16 mbps çektiği yerde turkcell 40 a kadar çıkıyor.

ne kadar ekmek o kadar köfte :)

+1

TRCLLiyidir iyi

Gntrkcll

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ah ah :D doğru kullansak aslında bimsel bile güzel de :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanCer
    CanCer's avatar
    Erkek

Ben zamaninda dustum bu 8035 tuzagina, 50 kusur lira cekmisti karttan yukleme haricinde, bir de taksit yapmislar sagolsunlar 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

avea  evde -107 dBm

geçen yıl 3 hafta boyunca yazışmalar sonucunda ek bir baz istasyonuna daha ihtiyaç olduğu kendileri tarafından söylendi. ama 2015 yılı bütçesi içinde dahi böyle bir çalışma gözükmediği için bu sekilde kullanmaya devam etmem gerekecekmiş.

fazla söze gerek yok.

verdikleri hizmet bu kadar. 

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
Toplam Hit: 2543 Toplam Mesaj: 21