folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder TV Box Almayı Düşünüyorum. Hangi Model Ve Marka Almalıyım?

TV Box Almayı Düşünüyorum. Hangi Model Ve Marka Almalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Tv olayından 1 gram anlamıyorum. Uydu vs işlerinden de anlamam. 1 adet lcd tv var. https://www.whathifi.com/samsung/le32d403/overview 

modeli bu. 9 - 10 sene oldu sanırım alalı. Şimdi ben buna TV Box denen aletlerden alsam o aleti de wifi veya ethernet ile modeme bağlasam, hangi kanalları izleyebiliyorum? Bir yere abone olup para ödemem gerekiyor mu? Veya bu aletin içine film atabiliyor muyuz? Yardımcı olursanız memnun olurum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek

mi box s kullanıyorum. netflix youtube. tv yayını nasıl bilgim yok. tavsiye ederim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/android-tv-box-kullanan-varmi-245441

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Amazon FireTV Stick öneririm.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Film atıp izlersin ama onu zaten artık her TV standart yapabiliyor hepsinde USB girişi var.

Ücret ödemen gerek yayına. IP TV alıp futbol kanalları dahil tüm kanalları netten izleyebilirsin.

Marka olarak Xiaomi öneririm. Arayüzü basit.

mkyb tarafından 15/Tem/20 18:15 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herrero
    herrero's avatar
    Erkek

Hocam Amazon Firetv düşünürsen şu gruptan baya bilgi alabilirsin: https://t.me/FireTVTR

Ben Global Canlı TV, Connect Play, Stremio ve Seyirtürk yükledim her konuda işimi görüyor. Android box aldığında da bunları yüklesen başka bir şeye ihtiyacın kalmaz. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efecan123
    efecan123's avatar
    Erkek

https://www.n11.com/urun/blueway-x96-mini-s905w-android-71-4k-ultra-hd-16-gb-rom-2-gb-ram-tv-box-1029393?magaza=smartcep

bunu aldım çok memnumum tavsiye ederim.

Benim evim valizimdir. http://efecetir.info
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Smart tv den ne farkı oluyo bu box ların. Youtube netflix tv nin kendisinde de var mesela. Başka Avantajları varmı? 

Naber la?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

Smart tv den ne farkı oluyo bu box ların. Youtube netflix tv nin kendisinde de var mesela. Başka Avantajları varmı? 

Tv arayüzündeki programlar 1-2 sene sonra güncelleme almıyor ve akıllı tv özelliği 5 seneden sonra patlıyor. Bunda ise güncelleme desteği daha fazla ve uygulama çeşitliliği var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Muhtemelen mi box s alırım. Bu arada bu iptv muhabbeti yasal değil dimi?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

ben apple tv kullanıyorum çok memnunum yağ gibi akıyor ve uygulamalar oldukça geniş

android tarafında ise xiaomi mi box s öneririm.

ip tv tarafında ise hem legal hem illegal çözümler mevcut

legal en iyi yöntemler

benim dsmart mega paketim var tüm kanallar vs açık , dsmart aboneliği olana dsmart go bedava

dsmart go

uygulaması ile tvdeki tüm kanalları canlı izleyebildiğin gibi arşivdeki film ve dizileride izleyebilirsin. dsmart go yu tek başına satın alabileceğin gibi etrafında illaki vardır film dizi maç veya mega paket kullanan ama go yu kullanmayan gidip onun üyeliği ile tablet pc telefon akıllı tv yada tv box ile herşeyi izleyebilirsin.

Turkcell tv plus

yine üsttekine benzer şekilde sadece tek başına satın alabileceğin gibi paketinde tv plus u olan birinin üyeliğini de girip kullanabilirsin buda aboneliğe göre 5 tlle 15 tl arası değişen fiyata sahip

eksi yönleri dsmart gibi film dizi maç kanalları yok fakat ulusal kanalları 24 saat geri sarıp izleme özelliği var

blutv

blutv uygulaması ile dizi film arşivinin yanında ulusal kanalların bir kısmını canlı izleyebilirsin malesef geri sarma muhabbeti yok ama Turkcell tv plus a göre görüntü kalitesi daha yüksek

Toplam Hit: 1519 Toplam Mesaj: 15
tv box