folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Ufak(!) Bir Kaza Yaptım Da, Şu Parçalar İçin Fiyat Arıyorum

Ufak(!) Bir Kaza Yaptım Da, Şu Parçalar İçin Fiyat Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Yan sanayi sifir almaktansa cikma almak daha mantikli, listeyi parcacilara gonderdim pazartesi gelir fiyat listesi.

Antikky tarafından 03/Tem/21 18:37 tarihinde düzenlenmiştir

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

kaskon yok mu ? kaçmayın dostum kaskodan bu kadar. vereceğin 2-3k para altı üstü şimdi 15k dan bahsediyorsun.

kusur oranlarınızı bilmiyorum ya da kaza ne şekilde oldu bilgim yok lakin; ustalar senden daha ucuza alır parçaları. 

bulunduğun il bölge ye hakim değilim ama izmir 3. sanayi de bulunan parçacı da aradıklarını bulabilirsin

bir diğer yol ise; yunanistan gibi yerlerden aynı renk araçlar ucuz şekilde satın alıp parçalayıp ülkeye sokabilirsin. ben bu şekilde alfa romeo için kaput; ön pervaz; direksiyon ve cd çalar almıştım. diğer parçaları ise diğer ihtiyacı olan arkadaşlar almıştı. buraya göre bütün masrafları ile yarı yarıya gelmişti nakliyesi de dahil. 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

2012 grantour vardı bende de. Kaskolu iken önünü ufack bi çıtırdatmıştım. tampon ve 2 far serviste değişmişti 5k tutmuştu sene 2016 idi.

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

clio 3 parçası zor bulunan bi araç. Çıkmacılara git deli gibi para isterler. Yan sanayi al topla .

Toplam Hit: 2923 Toplam Mesaj: 25
parça clio3