folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Utanıyorum Bu Şerefsizlerden Yağma Rezilliği

Utanıyorum Bu Şerefsizlerden Yağma Rezilliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

matematik1 bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ben başıma gelen olayı anlattım hocam .Kimseye gıdıpte anlatmadım bunları.Burada bununlar ılgılı hava atma gıbı bı olay da yok reklam fılan demıssın.Dikkat et uslubüne.Bir şey pazarlamıyoruz burada konu tezege dönüşmesin.

o zaman üye olduğun kıytırık bir forumu söylede rep verim sana biliyorsun tbtde rep işlemiyor:)

üslubumu burda bilirler nasihatlarına! ihtiyacım yok yinede teşekkürler.

kendi düşüncelerini pazarlıyorsun apaçık insanları etkilemek için bu tür şeyleri ileri sürüyorsun doğruluğunu yada yanlışlığını iddia edemeyeceğin şeyler bunlar. evet tezek sıçramasın daha fazla lütfen 

__________________________________________________________________________________ 

Pardon bu arada telefonun bir tanesı ve cantadakı parayı ıspatlarım izmir e gelırsen gideriz çay içeriz sirkette kardesım derım senın ıcın .Ozman anlarsın boş beleş konuşmadıgmızı çoluk coçuk muhabbeti yapıyorsun yok rep kıytırık forum sıtesı ben takılam ole sıtelerde;Kişi kendindebiir işi diyorlar ya doğru hocam ama sen bunu da anlayamayabılırsın. Yanı demek ıstedıgım su kendın takılyorsun dıye bızlerde takılcaz dıye bırsey yok o sitelerde .

Aslında gayet anlamlı cumleler devrik olmasına rağmen;anlam bütünlüğü sağlıyor anlama yeteneği olan bireye.

Boşver hocam sen! keşke birtek beni anlamamış olsan .

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Türkünde kürdünde avrupalınında mına koyayım. Her türlü insan yapar bu rezaleti. Türk,Avrupalı,kadın erkek farketmez, yapar,sonuçta insan,aşağılık. Bu arada suratı beyaz insanları kırmızı içine alıp göstermişsin, Sana birkaç kürt gösteririm, beyazın tanımını sözlüğe sokan insanlar... Ama özellikle şu 20 yılda Türkiye aşağılıkta son derece yol katedmiş bir ülkedir, Şu an bütün akrabalarımdan nefret ederim, bilhassa anne tarafı olan trakyadan :) Burada küçüklükten insanlara "koş,hadi,sen kapmassan başkası kapar,sömürmeyen gerizekalı, gördüysende görmedim de" tarzında şeyler aşılandığı için 3 kuruşa kişiliklerini satıyorlar, bir süredir aklınızın almıyacağı ciddiyette borçlarım var ama çareyi kimseyi yağmalamakta, kardeşimi soymakta bulmadım... Türkiye diye bir ülke kalmadı, Türk halkı kalmadı, Kürtlerde umutlanmasın, Kürdistanda olmayacak (işleri bittiği zaman amerika direk sürecek sizi afrikaya), Öyle Free takılınan bir coğrafya burası, Bu şerefsizlerden utanıyorum diyorsun, kimbilir sen neler yapıyorsun, bunlar gerizekalı, bunlar koyun bile değil koyun özentileri, Ayrıca halkalıda oturuyorum, insanıda bu fotoğraflarda görüldüğü gibi gerizekalıdır, türkiyenin bir ili hariç tamamından tiksinirim, Ayrıca şöyle mesaj yazma konumdan çık demişsin, kimseye öyle birşey deme hakkın yok, hakkı geçtim diyemezsin !! gerekli cevabı verebilirsin bu konuda ama öyle bir şey diyemezsin ki madem senin konun git ilk mesaja bakim , "Mesajı sil", "Konuyu sil" gibi düğmeler görüyormusun, ??

İstanbulda sanki ilk yağma rezilliği, İstanbul rezalet siz hangi yağmadan gocunuyorsunuz ??

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

yağmacılık açılımı önleyemez. rte :) amerikadada sel olur ordada yağmalama olur ama polis alnından vurur:)

14 senedir istanbulu yönetenler güzel istanbulu suya gömdüler.Ülkede böyle işte bi kriz vursa küt diye kalıyoruz. ama anlamayan çok. hamdolsun 26 kişi can verdi. 80 trilyon maddi hasar. neyse ya fazla kafaya takmayın .ben sizi uyarayım bari ibb hala uyarı almamış sanırım.  yağmur bastıracak dikkat edin.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Her millette şerefsiz vardır, dünya genelinde en dürüst milletler(ülkeler) kim diye sorarsanız herhalde kuzey avrupa (iskandinav) ülkeleridir. Dünya yolsuzluk raporu 2007 sonuçlarına göre biz en çok yolsuzluk yapılan ülkeler arasında 16. sıradayız, isteyen pdf dosyasını indirip bakabilir(http://www.transparency.org/content/download/19093/263155 veya 2002-2008 sonuçları: http://en.wikipedia.org/wiki/Index_of_perception_of_corruption) .Yağmalama olayına gelince, avrupa yıllardır yahudieri yağmalamıştır, işgal ettiği ülkeleri sömürmüştür vs., malesef trakyada ki yahudiler de 30 lu yılların sonlarına doğru yağmalanıp memleketten kovulmuşlardır (hoş bunun sorumlusu bölge insanını provoke eden nihal atsızdır). Kısacası kimse masum değil! Keşke %99.9 u müslüman olan bir ülkede %50-60 mümin olabilse!-------------- Dünya yolsuzluk raporu 2007: http://img143.imageshack.us/img143/5809/corruption.png

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    " Söylesem Tesiri Yok Sussam Gönül Razı Değil .."  :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stradivarius
    stradivarius's avatar
    Erkek

konuları ne güzel birbiri ile Bağdaştırıyorsunuz! ordakilerin  hepsi kürttü dünyada olan bütün kötü şeylerin başı kürttü şeytan bile kürttü:) LA ne adamlarsınız:D

Hayat KadınLarı kötü iĞRenç KoKan SuLara BenzeRLer Eğer SusuzLuk TiksinMe Duygusundan BAskın GelirSe insanoğlu O Sudan İçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stradivarius
    stradivarius's avatar
    Erkek
    amerikadaki Yağma olaylarında da kürtler Başrol oynuyordu:)

Hayat KadınLarı kötü iĞRenç KoKan SuLara BenzeRLer Eğer SusuzLuk TiksinMe Duygusundan BAskın GelirSe insanoğlu O Sudan İçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

VBDream bunu yazdı:

Türkünde kürdünde avrupalınında mına koyayım. Her türlü insan yapar bu rezaleti. Türk,Avrupalı,kadın erkek farketmez, yapar,sonuçta insan,aşağılık. Bu arada suratı beyaz insanları kırmızı içine alıp göstermişsin, Sana birkaç kürt gösteririm, beyazın tanımını sözlüğe sokan insanlar... Ama özellikle şu 20 yılda Türkiye aşağılıkta son derece yol katedmiş bir ülkedir, Şu an bütün akrabalarımdan nefret ederim, bilhassa anne tarafı olan trakyadan :) Burada küçüklükten insanlara "koş,hadi,sen kapmassan başkası kapar,sömürmeyen gerizekalı, gördüysende görmedim de" tarzında şeyler aşılandığı için 3 kuruşa kişiliklerini satıyorlar, bir süredir aklınızın almıyacağı ciddiyette borçlarım var ama çareyi kimseyi yağmalamakta, kardeşimi soymakta bulmadım... Türkiye diye bir ülke kalmadı, Türk halkı kalmadı, Kürtlerde umutlanmasın, Kürdistanda olmayacak (işleri bittiği zaman amerika direk sürecek sizi afrikaya), Öyle Free takılınan bir coğrafya burası, Bu şerefsizlerden utanıyorum diyorsun, kimbilir sen neler yapıyorsun, bunlar gerizekalı, bunlar koyun bile değil koyun özentileri, Ayrıca halkalıda oturuyorum, insanıda bu fotoğraflarda görüldüğü gibi gerizekalıdır, türkiyenin bir ili hariç tamamından tiksinirim, Ayrıca şöyle mesaj yazma konumdan çık demişsin, kimseye öyle birşey deme hakkın yok, hakkı geçtim diyemezsin !! gerekli cevabı verebilirsin bu konuda ama öyle bir şey diyemezsin ki madem senin konun git ilk mesaja bakim , "Mesajı sil", "Konuyu sil" gibi düğmeler görüyormusun, ??

İstanbulda sanki ilk yağma rezilliği, İstanbul rezalet siz hangi yağmadan gocunuyorsunuz ??

Genelleme yapma hocam 70 mılyonuda tanıyımıyorsun.Ben ''adam gıbı msj yazmayan cıksın ''ifadesini kufur etmeden tartısmayı bılmeyen varsa yazmasın anlamında belirtim anlam kaymasına uğramış olabilir.Mıllet olrak yazdım köken olarak yazanlara karsı geldım.Adamlar  resme bak hepsı kurt bılmem ne seklınde yazılar yazınca o şekılde göstermek zorunda kaldım kusura bakmasın kımse o konuda.İnsanlık namına  öldugumuz nedenıyle acıtım bu konuyu.Zaten bir çok yazar da köşe yazısında belırmıs bu konuyu .Misafir perver ,yardımsever Türk halkı gıtmıs 3 kagıtcı bırbırını ayakta sıkmeye calısan ınsanlar gelmıs,kokende musluman toplum olgumuzdan bahsettım mıllet dıncılık fılan demıs,gercekten allahtan korkan ınsanlar olsa ;  hangı dınde olursa olsun gerçekten inansanlara  yapmazlar  bu tur hareketleri. Olay göstermekse ;gösteren gösterene olur hocam, biliyoruz pkklı  olan kurt olmyan turklerı örneğin ; dtp izmir başkanı enıstemın akrabasıydı bu adam üstelik karadenızlı.Olay kafada bıtıyor kanda değil secerede değil bu böyle bılınsın.

Birde senın kavramına göre sen her türlü insan kavramına gırmiyorsun böyle rezalet yapmadıgına  göre ozman sen  ınsan degılmısın ?Herkes yapmaz emın ol  karakteri olan adam yapmaz sen yapmamıssın degıl mı  hocam .

O zaman ... 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nocturnal_mortum
    nocturnal_mortum's avatar
    Erkek
    hay kürtler sksin sizi.amına koyim illa küfür ettirceksiniz dimi?kürt ve mal statüsünde ki minibüsçü,seyyar satıcı,köşebaşı bekçisi kürtler'e karşı yusuf yusuf edip her türlü mallığına korkudan boyun eğerken hıncınızı sanaldan kürtlere saydırarak mı alıyorsunuz?3,5 tane orospuçocuğuna lafınız geçmiyor diye evinde aile geçiren,kimseye zararı dokunmayan ayrımı yapmaksızın herkese böyle laf mı sokuyorsunuz..o yağma için zonguldak'dan minibüs tutup gelmişler.madem türk,kürt ayrımı yapıyorsunuz o zaman başkasıda zonguldak'ı referans alıp türk halkı böyle ölü soyucudur diye lafı gediğine koyar.forumun yaş ortalaması yüzünden bazen pek siklemiyorum ama moderatorunde tüm kurt halkına yonelik hakaretlerle dolu mesajlara mudehale etmedigini gorunce tutamıyorum kendimi.amına koyim askerligini yapmamıs,kurt,laz,cerkez dostu olmamıs,vatanla ilgili tek avuntusu netten bordo berelilerin resimlerine bakıp duygusal ereksiyona girmek,abilerinin,amcalarının asker ugurlama,abartılı hikayelerini dinlemek olan ergenleri onemsemek zorunda bıraktıkları icin moderasyona sukranlarımı sunuyorum.ergenlerin aklı havadadır şudur budur diye mazaretleri olabilir.esas aynı çizgide dusunen ve sırf konumu geregi fikirlerini acikca paylasmaktan cekinen 'abi'leredir lafım.20,30 yıllık hayatınızda 'insan ve saygı' hususunda geldiginiz nokta bu mudur?eger buysa kusura bakmayın ama ancak boyle yas ortalaması dusuk forum sitelerinde sabillerin size sırf yasından dolayı hormet gosterdigi platformlarda önemli kişi statusune sahip olacaksınız.Onun dışında sosyal hayatta 'iplenmeyen ve bos' bir adam olarak oksijen sarfıyatına devam edeceksiniz.banlarsanızda banlayın amına koyim.skimde degil.

aranılan adam ercü geri döndü.banka kredilerine kefil,okeye dördüncü,halı saha maçlarınıza kaleci hatta nikahınıza şahit bile olurum.artık bende sosyalleşmek istiyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hocam herkes böyle dusunmuyor merak etme sen.Zaten eger olası bır durum olursa bu ulkede askerıye var bu ülkenın basbakanı asıldı!

2 defa darbe gecırıd.Bi kere daha gecırebılır.Ne kürdia kurulur ne argerıa bu ulkede .Olası bır savas durumda zaten herkes aslen kesılır kardes olur bize rahat batıyor ondan bole bu ulkenın durumu bence.

Sanal vatanseverlıkle yurumuyor bu ısler devlet ıcın ne yaptınız kı bu kdar atıop tutuyorusnuz su adamlara.Ne dıye dıslıyorsunuz sız de kurt doğabılırdınız.Neden yaptıgınızı sızde bılmıyorsunuz sorgulamıyorsunuz neden etrafınızdakıler öyle dıyor aıle oyle yapıyor.Bugun 15 yasında 17 yasındakı velet sosyalzm ın ıncılerını dokuyor ezberlenmıs duz mantıgı soyluyor.Bu ınsan sorgulamadan babası boyle dıye arkdası boyle dıye o dusunceyı savunursa hıc bısey anlamazsınız kardesım .Siz anca ******** dıye kufredın durun .,

arıtk bırsey yazmayacagım konuya. 

Toplam Hit: 14940 Toplam Mesaj: 115