Uygun Fiyatlı Tatil ( Öneri)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

Selam arkadaslar malum yaz ayındayız yıllık izine çıkıcam bi 5-6 gün tatil yapabileceğim bi yer arıyorum.

uygun fiyatlı dedim çünkü şu anda otel fiyatları inanılmaz uçmuş biliyorum erken yaptırmak avantajlıdır ama benim 

işim gereği erken tatil durumu belli olmuyor.

öncelikle tek başıma gideceğim 4 yada 5 gece olarak hesaplıyorum biraz araştırdım da yarım pansiyon olarak kahvaltı 

dahil 3k ile 4 k arasında değişiyor bende bütçeyi ona göre ayarlıcam .

baktıgım yerler genellikle çanakkale balıkesir ve izmir malum antalya ve çevresi

şu anda malum yangınlar sebebi var ki olmasada antalya bodruma gitmezdim .

ben öncelikle deniz için gidiyorum denizi ve plajı güzel olması iyi olur sonra gece hayatı beklentim yok zaten bıkmış biriyim

o yüzden sessiz sakin bi otel olması da iyi olur onun dışında çok fazla bi beklentim yok zamanım kısıtlı olduğu için istanbula

da yakın olmasını tercih ediyorum yol için çok zaman ayırmak istemem bu ve bunun gibi sebeplerden bi önerebileceğiniz

otel il ilçe yada yine deniz ile olacak şekilde alternatif tatil durumları varsa çok makbule geçer şimdiden elleriniz dert

görmesin.

çıkacağım tarih 15 yada 20 ağustos olacak izin başlangıcı.

antivirus tarafından 06/Ağu/21 04:54 tarihinde düzenlenmiştir

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Ben de 13-17 Eylül tarihleri arası bakıyorum. Önerilere açığım 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Antalya gazipasa da belediye evleri var sahilde. Havuzu falan var. Kucucuk bi kulube ama cocuklarla kalabaliksaniz iki yan yana yer kiralayip anne baba cocuklarla ayrilarak kalabilirler. 15-20 yil onceki ile suanki durum nesir bilmiyorum. Ara belediyeyi yada sosyal tesisin numarasi vardir internette. Deniz guzel sakin cok turist olmaz. Sessi cennet gazipasa derler. Tatil cocuklar icinse sakin bi tatil olur. Mangalini al yanina. Yemek iai sende oluyor. Kahvalti yaparsin mangal yakarsin bir de evde ocak var makarna yaparsin. Yemek cok dert olmaz yer bulursan.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

Ben de bayanlara özel plajlı bir yer arıyorum. Muhafazakar havuzlu villaların hem fiyatları uçmuş hem de boş yok 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Bildiğiniz bayanlara özel plajlı olan neresi varsa önerilere açığım ben de 😅

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı

Ben de bayanlara özel plajlı bir yer arıyorum. Muhafazakar havuzlu villaların hem fiyatları uçmuş hem de boş yok 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

plaj değil de ankarada havuz var kadınlara özel

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı

kalacak yer de sıkıntı olmaz  ama görmeden sakın ev tutmayın . 

otel ve pansiyonları hiç bbilmiyorum .  boş evler sahibinden bakabilirsin. plaj yürüme mesafesinde zaten  . 

kandıra kerpe 

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi
    samaccc bunu yazdı
    Darkparadise bunu yazdı

otel ve pansiyonları hiç bbilmiyorum .  boş evler sahibinden bakabilirsin. plaj yürüme mesafesinde zaten  . 

kandıra kerpe 

Kerpe miço plajını bende gözüme kestirdim. Plajı güzel gözüküyor. Girişi de ücretsizmiş sanırım. Ankaraya da 3-4 saat uzaklıkta, pek uzak değil yani. Tek sıkıntı karadeniz kıyısı ve dalgalı olabilecek endişesi. Giden eden var mıdır ki? Ya da kocaelide yaşayan bilen?

@yalinyalniz Batıkentteki Anktalya Aqua Parkına gittim fakat apartmanlardan havuzun olduğu kısım gözüküyor. Tamamen korunaklı değil. Keyifli olmuyor öyle tedirgin bir şekilde yüzüp güneşlenmek.

@antivirus bu yıl marmarayı deniz salyasından dolayı önermiyorlar. Hastalık olabileceği söyleniyordu. Balıkesir sessiz sakin oluyor aslında ama sırf bu yüzden bu sene gitmiycem oraya.

Darkparadise tarafından 07/Ağu/21 08:47 tarihinde düzenlenmiştir

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    Darkparadise bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı
    Darkparadise bunu yazdı

kandıra kerpe 

Kerpe miço plajını bende gözüme kestirdim. Plajı güzel gözüküyor. Girişi de ücretsizmiş sanırım. Ankaraya da 3-4 saat uzaklıkta, pek uzak değil yani. Tek sıkıntı karadeniz kıyısı ve dalgalı olabilecek endişesi. Giden eden var mıdır ki? Ya da kocaelide yaşayan bilen?

@yalinyalniz Batıkentteki Anktalya Aqua Parkına gittim fakat apartmanlardan havuzun olduğu kısım gözüküyor. Tamamen korunaklı değil. Keyifli olmuyor öyle tedirgin bir şekilde yüzüp güneşlenmek.

@antivirus bu yıl marmarayı deniz salyasından dolayı önermiyorlar. Hastalık olabileceği söyleniyordu. Balıkesir sessiz sakin oluyor aslında ama sırf bu yüzden bu sene gitmiycem oraya.

Şu anda denize girmek yasak . Fırtına var . 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

Ben de 13-17 Eylül tarihleri arası bakıyorum. Önerilere açığım 

Mardin Midyat Hasankeyf

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

Sessiz sakin, denizi güzel, kalabalık olmayan, doğası harika, istanbula yakın bir yer arıyorsan bir kere karadeniz kıyılarına bakacaksın.
    Lüks oteller değilde 3 yıldız 4 yıldız otellere'de okeyim, pansiyonda olur diyorsan,

kastamonu/cide
    sinop/merkez (küçük bir yarımada var. oralar) olabilir.
    Denizi güzeldir.
    Karadeniz dalgalı olur diyenlere aldırış etme. Sakin olunca karadenizde sakin oluyor. 

Doğa,Deniz,Güneş üçlüsünün en güçlü ve hisli yaşayacağın yerdir karadeniz kıyıları. 

Caglar.Boss
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    metalati
    metalati's avatar
    Erkek

Karadenizde denize girmek için şansının yanında olması lazım sürekli yağmur var birde deniz çok soğuk 

sen bence şarköy saroz enez oralara bak

Toplam Hit: 1880 Toplam Mesaj: 20
tatil ucuz