folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Uykusuzluğa Nasıl Daha Fazla Dayanılabilir?

Uykusuzluğa Nasıl Daha Fazla Dayanılabilir?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

hem sınıfta horluyorsun hem uykun gelmiyor ilginç

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UnutkanKronik
    kronik
    kronik's avatar
    Erkek

3 gün uyuma ve ardından otobüste sız.sondurağa gel şoför kapatsın kapıları insin gitsin.en arka 3lüde uzanmış olarak uyan.yaz ayı otobüs hamam gibi. git konrtl panelini kurcala olmayında kapıyı fiziksel güçle aç.amirliğe "abi ben otobüste uyuyodum indim evime gidiyom" ve adamın lazca bi şekilde gülerek "evinin yolunu biliyon mu" diyişi. sondurak eve yakındı allahtan indim gittim eve. :))

Tanrı bizim yanımızdaysa, onların yanındaki kim?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

Uykusuzluk bitti siteyi tamamlayıp teslim ettim daha yeni kakltım uykudan aynaya baktım gözelerimin altı mosmos ama bunyede bi halsizlik fazla yok gözler haricinde :D

-------

İngiltere'de 42 yaşındaki Tony Wright'ın, daha önce 11 gün olan uykusuz kalma rekorunu kırdığı iddia edildi.
    Wright'ın, ABD'de 1964'de 264 saat uykusuz kalarak Guinnes Rekorlar Kitabı'na giren Randy Gardner'in rekorunu geçtiği belirtildi. Guinnes, sağlık riski nedeniyle bu alandaki rekor denemeleri sınıfını kaldırmıştı.
    Çay içerek ve çeşitli meşguliyetlerle uykuya direnen Wright, yaptığı açıklamada, kendisini iyi hissettiğini ve çiğ gıda tükettiği "Taş Devri" diyetiyle beyninin uyanık kalmasını sağladığını söyledi.
    Wright'ın uykusuzluk sürecinin, 24 saat boyunca internetten ve kameralardan izlendiği belirtildi.

------

uykusuz kalamaz yok inanmam demeden önce deneyip görmek gerekiyor dünya uykusuzluk rekoru 11 günmüş biraz kassam bende türkiyenin uykusuzluk rekorunu kırardım heralde :)

edit:yazında hiç harf hatası yok denilmiş şunu belirtmek gerekir çok siniril olmadığım sürece gönder gitsin demeden 2 kere okurum

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

uykusuzluk ilacı :    cola+nescafe beraber yap ..  kafein patlaması seni kendine getirir iyi bir uyarıcı ama fazla dayanmassın söyleyim 1 gün etkiler sonra asla uyanık kalamassın..

http://yigitdemirag.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bilenyok
    bilenyok's avatar
    Erkek

ibrahimeren bunu yazdı:
    -----------------------------

Uykusuzluk bitti siteyi tamamlayıp teslim ettim daha yeni kakltım uykudan aynaya baktım gözelerimin altı mosmos ama bunyede bi halsizlik fazla yok gözler haricinde :D

-------

İngiltere'de 42 yaşındaki Tony Wright'ın, daha önce 11 gün olan uykusuz kalma rekorunu kırdığı iddia edildi.
    Wright'ın, ABD'de 1964'de 264 saat uykusuz kalarak Guinnes Rekorlar Kitabı'na giren Randy Gardner'in rekorunu geçtiği belirtildi. Guinnes, sağlık riski nedeniyle bu alandaki rekor denemeleri sınıfını kaldırmıştı.
    Çay içerek ve çeşitli meşguliyetlerle uykuya direnen Wright, yaptığı açıklamada, kendisini iyi hissettiğini ve çiğ gıda tükettiği "Taş Devri" diyetiyle beyninin uyanık kalmasını sağladığını söyledi.
    Wright'ın uykusuzluk sürecinin, 24 saat boyunca internetten ve kameralardan izlendiği belirtildi.

------

uykusuz kalamaz yok inanmam demeden önce deneyip görmek gerekiyor dünya uykusuzluk rekoru 11 günmüş biraz kassam bende türkiyenin uykusuzluk rekorunu kırardım heralde :)

edit:yazında hiç harf hatası yok denilmiş şunu belirtmek gerekir çok siniril olmadığım sürece gönder gitsin demeden 2 kere okurum

hocam adına sevindim yorma kendini fazla yığılıp kalırsın biyerlerde mazallah :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

DeaD_BY bunu yazdı:

ibrahimeren bunu yazdı:

-------

------

hocam adına sevindim yorma kendini fazla yığılıp kalırsın biyerlerde mazallah :)

evy hocam işin garibi artık uykum gelmiyor :D

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SoYSaL
    SoYSaL's avatar
    Erkek

Sevgilinden ayrıl diyecektim yetişemedim: )

ben 4 gün en fazla 3-4 kerelik 1 saat kafa koymustum da

ama bazılarında bu durum ters etki yapabilir.oh kurtuldum k.dugumdan deyip temiz bi uyku: )

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k0d3s
    k0d3s's avatar
    Erkek

benim rekor 4 gün hacı .. nasıl başardım bilmiyorm :/ tabi pc başı insanın daha uykusu gelir daha mayışır .

sade nescafeyi bardağa dök pipeti koy bardağa üstüne kola dök köpüğünü çek uyku falan kalmaz 4-5 saat kazandırır .

soğuk duş alabilirsin

insan sıkışınca böyle oluyor benimde 1 web sitesi vardı 2 gece uyumadm bitirdim. paraya sıkışığım diye.

ALLAH kolaylık versin..

Benim Bozkurt Vatanımda Çakalların İşi Ne ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeadLyShadoW
    DeadLyShadoW's avatar
    Erkek

hocam benim tavsiyem var sen degerlendir sigaranın yanan ucunu eline yakın tut arada hafif hafif kestir sigara yanıp el seviyene gelince uyanırsın ben yaptım yaklasık 3 gün uyumadım bu taktikle :) şimdi niye  uzun sigaranın kamyoncu sigarası denildiğini de anlamısınızdır :D

Batmayacağına inanarak suya bas,yürür gidersin... Mucize yürüyebilmen değil inanabilmendir. - Seyyid Ahmet Arvasi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

Bizimk bi hoca vardı onun da böyle sürekli bi işinden dolayı uyumaması gerekiyormuş. 2-3 gün sürekli uykusu gelip durmuş, ondan sonra nası olduysa artık bi daha uykusu gelmemiş. arkadaşları mışıl mışıl uyurken o da geceleri balkonda caddeyi seyrederek geçiriyomuş. Bu duruma dayanamayıp kaliteli bi tane uyku hapı atmış. Gözlerini açtığında tamı tamına 3 gün  boyunca uyuduğunu görmüş.. :D:D

xxx
Toplam Hit: 7404 Toplam Mesaj: 41