folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Vergi Ve SGK Prim Borçlarına Yapılandırma Geldi (Yapılandırma Sayfası Açıldı)

Vergi Ve SGK Prim Borçlarına Yapılandırma Geldi (Yapılandırma Sayfası Açıldı)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

Ya sikecem yapacakları işi ya. Arabanın muayeneyi yatıracam diye cezaları faizi ile ödedim 2k cezaya 5k para ödedim amını sikim. Şimdi af gelecek diyorsunuz

valla aynısı banada oldu aguatos ayında hemde para yokken mk

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    LhaNeT bunu yazdı
    Naruto bunu yazdı

kyk borcları silinicek mi?

kyk gss alayına haciz... (bence)

kyk tamamda, gss ne alaka. sanki gelin beni sigortalayın dedim. doktora, hastaneye gittiğim yok o dönemde önünden geçmedim 1700 lira borcum var

zaten üstüne para versen girmem devlet hastanesine de neyse

her ay bağkurumu yatırıyorum geçen ayağımda nasır çıkmış gittim özele bağkurunuz geçmiyor dedi

dedim nasıl amk ayda bin lira ödüyorum

gss borcum varmış ben şok :/

hal durum böyle iken böyle bir cümle kurmak mantık sahibi insanalara göre değil (bence)

destination@tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu bayağıdır söylentiydi şimdi ciddiye binmiş. Benim muhasebeci geçen seneden beri diyordu bunu. 

Bu arada meclise para basma için teklif geliyor. Türk lirası iyice değer kaybedecek. Dolar ve altına abanın. 

3-4 aydır basıyolar. Özellikle 10 ve 20 lik banknot basıyorlar. Atm den ne zaman para çeksem gıcır gıcır.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    LhaNeT bunu yazdı
    Naruto bunu yazdı

kyk borcları silinicek mi?

kyk gss alayına haciz... (bence)

kyk tamamda, gss ne alaka. sanki gelin beni sigortalayın dedim. doktora, hastaneye gittiğim yok o dönemde önünden geçmedim 1700 lira borcum var

zaten üstüne para versen girmem devlet hastanesine de neyse

her ay bağkurumu yatırıyorum geçen ayağımda nasır çıkmış gittim özele bağkurunuz geçmiyor dedi

dedim nasıl amk ayda bin lira ödüyorum

gss borcum varmış ben şok :/

hal durum böyle iken böyle bir cümle kurmak mantık sahibi insanalara göre değil (bence)

Ben sigortaliyim ama gss borcum var. En son koronadan once hastaneye gittim bi problem yoktu. Simdi gitsem banadami diyecek gss borcun var yararlanamazsin ???

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    revennaras
    revennaras's avatar
    Erkek

Şu kyk yapılandırılsın da ödeyip kurtulayım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gss denilen şeyin akıl ve mantık ile izah edilecek bir yanı yok ve en başta Anayasa ve kanunlara aykırı bir uygulama. Zorla gelir testi yaptırmanı istiyor ve sonrasında zorla borç takıyor ? Gelir testi yaptırsan da yaptırmasan da fark etmiyor, her türlü borçlusun ve tercih hakkın yok (bildiğin haraç)
    Böyle bir zorbalık hangi kanun esas alınarak uygulanabilir ?

Normalde sigorta primi ödersin ve ilerde emekli olursun ama gss de öyle birşey yok. Eee herhangi bir sağlık hizmeti de almıyorsun, o halde neyin borcu bu ?
    Tamam ödemesine ödeyelim de ne için ödüyoruz bu parayı ? Sırf hastahaneye gitmek içinse zahmet etmesinler, gss parası ödeyene kadar bunu biriktirir ve hasta olduğumda pavyon kapatır gibi özel hastahane kapatırım amk...

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Gündem konusuna ne oldu yahu

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

gündemden devam.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Gündem konusuna ne oldu yahu

bos bir tartisma vardi, silip geri actilar ama kimse yazmadi sonra

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Düzenli ödeyenlerin suçu ne aq,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 25146 Toplam Mesaj: 121
vergi