folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Vücut Geliştirme Hakkında

Vücut Geliştirme Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, 177cm 65kilo gibi bir şeyim. 0 kas. Hiç tecrübem yok, yeni başlayacağım inşallah. Ama napılır nasıl yapılır en ufak bilgim yok. Aletlerin adını bile bilmiyorum. Bi yardımcı olabilir mi bu konuda uzman arkadaşlar :)

We can be more, we can be much more.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek

0 kas ne hocu :D bildiğim kadarıyla sağlam beslenme-dinlenme-uyku şart.

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    Arslan25 bunu yazdı

0 kas ne hocu :D bildiğim kadarıyla sağlam beslenme-dinlenme-uyku şart.

abi iyi de hangi hareketler nasıl yapılcak onları söyleseydin keşke :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocam kilo boy yerinde. Bi spor salonuna yazılsan? ilk aydan sonuçları görmeye başlarsın

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

vuruş yapmak için kas şart

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

sıradan bi spor salonuna git düzenli çalışırsan 3 ayda bi şeye benzer vücut. 6 ayda kendini belli eder. bol protein al, bence doğal çalış toz veya hap kullanma. bi de şunu unutma, sen çok kilolu değilsin onun için kendini kasmadan mesela biseps çalışacaksın yani pazu, örneğin 30 kilo kaldırabiliyosan ve seni yoruyosa yorma kendini 15 kilo kaldır ama 5 set kaldır. çünkü zayıflarda azar azar çok set, kilolularda fazla fazla az set işe yarar. takıldıgın yerde yardımcı olurum hocam ben de body building ve boks yaptım uzun bi süre.

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Hazır konusu açılmışken ben de şeyi sorayım hiç spor yapmadan evde otururak kullanılan protein tozu ya da karbonhidrat gözle görülür bi kilo aldırır mı? Yararı mı zararı mı daha çok olur? 8-10 kilo yeter bana zaten.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek
    Ayazz bunu yazdı

Hazır konusu açılmışken ben de şeyi sorayım hiç spor yapmadan evde otururak kullanılan protein tozu ya da karbonhidrat gözle görülür bi kilo aldırır mı? Yararı mı zararı mı daha çok olur? 8-10 kilo yeter bana zaten.

onun için pharmaton falan kullan hocam protein tozu değil vitamin takviyesi al yani. protein tozu antremandan önce ve sonra kullanılır. yani spor yapma şartıyla kullanıldığı zaman zararı minimize edilir, ve günde en az 3 litre su içmek gerekir. Doğal yollardan kilo almaya bak. sigara içiyosan bırak, günde 1 tavuk veya 1 tencere makarna sabahları da 2 yumurta ye alırsın zaten, sporcu değilsen de biraz hantal takıl koşma stresten uzak dur falan :)

Dünyada kendi işkence örneklerini sergilememiş ulus ve dönem hemen hemen hiç olmamıştır. Ancak ne insanlar değişmişlerdir ne de olaylar ve sonuçları.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    jelwy bunu yazdı

sıradan bi spor salonuna git düzenli çalışırsan 3 ayda bi şeye benzer vücut. 6 ayda kendini belli eder. bol protein al, bence doğal çalış toz veya hap kullanma. bi de şunu unutma, sen çok kilolu değilsin onun için kendini kasmadan mesela biseps çalışacaksın yani pazu, örneğin 30 kilo kaldırabiliyosan ve seni yoruyosa yorma kendini 15 kilo kaldır ama 5 set kaldır. çünkü zayıflarda azar azar çok set, kilolularda fazla fazla az set işe yarar. takıldıgın yerde yardımcı olurum hocam ben de body building ve boks yaptım uzun bi süre.

abi gideceğim de antrenör falan yok tamamen amatör olacak. napıcamı bilmiyorum, sen bi yardımcı olsan 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

kaptan ne aleti gözünü seveyim bir lokma birşey ye lodos çıksa havada kaybolursun

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Avukat
    haybeci
    haybeci's avatar
    Erkek

hocam ben sana burda triseps çalışalım tak bara 10 ar kilo kolları 45 derece açıyla güneybatıya savur gibisinden anlatamam ki :)) ama internette bulabilirsin belki resimli anlatım ben de araştırırım bulursam pm atarım. hem antrenöre falan gerek yok salondaki makineleri görünce hemen algılıyosun nasıl kullanılacağını. olmazsa gönüllü antrenörün olurum o noktada :))9

Toplam Hit: 7056 Toplam Mesaj: 66