Web Sitesi Tasarım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bulunduğum şehirdeki teknopark bünyesinde bir proje geliştiriyorum ve projemizle ilgili basit anlamda şöyle bir site yaptık. Sizce nasıl olmuş neler ekleyebiliriz eksik yanlarımız nelerdir sizce?

( Teknoparktaki mentörler böyle bir site yaparak önsipariş almamızı ve alınan siparişlerin sonunda projenin işe yarar olup olmadığını anlamamız için böyle bir site yapmamızı istedi. )

www.maretechnology.com

rsnalp tarafından 08/Eki/16 11:54 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

site tam bir harika hayalet site olmuş.

Link eklesende baksak ? 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

site tam bir harika hayalet site olmuş.

Link eklesende baksak ? 

Dalgınlığın böylesi haklısın kardeşim kb :D 

www.maretechnology.com

rsnalp tarafından 08/Eki/16 11:53 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

abi site cok amator duruyo

sliderlari word-art la mi yaptin ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Hemşerim çıktın bide iyi mi :) 

ben olsam çok çok ihtiyacım olsa böyle bi ürüne, yinede bu siteden sipariş vermem. Wordpress den güzel bi tema bulup yapsanız daha iyi olur.

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek

Sadece bir ürün tanıtımı için yapmıştıkta işe yaramaz durumda mı olmuş :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

ben olsam çok çok ihtiyacım olsa böyle bi ürüne, yinede bu siteden sipariş vermem. Wordpress den güzel bi tema bulup yapsanız daha iyi olur.

Ama ön sipariş için sadece isim soyisim ve tel. numarası alıyoruz güvenmemekte haklısınız elbette ama hiçbir şekilde banka hesabı vb. istemediğimiz için problem olmaz diye düşünmüştük. Sizi vazgeçiren sebep nedir?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    rsnalp bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Ama ön sipariş için sadece isim soyisim ve tel. numarası alıyoruz güvenmemekte haklısınız elbette ama hiçbir şekilde banka hesabı vb. istemediğimiz için problem olmaz diye düşünmüştük. Sizi vazgeçiren sebep nedir?

sitenin tasarımı hocam. Sitenin tasarımı sizin kalitenizi yaptığınız işe özeninizi belirler. Siteniz sizin aslında aynanızdır.  Belki de dünya standartlarında çok çok çok kaliteli bir ürün üretiyorsunuz ama benim zihnimde canlanan şey " Ulan adamların sitesi bile böyle ise yaptıkları ürün ne kadar dandiktir Allah bilir" yada buna ilaven "Ulan sipariş versek hıyar mı çıkacak nerden biliyim".

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rsnalp
    rsnalp's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı
    rsnalp bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

sitenin tasarımı hocam. Sitenin tasarımı sizin kalitenizi yaptığınız işe özeninizi belirler. Siteniz sizin aslında aynanızdır.  Belki de dünya standartlarında çok çok çok kaliteli bir ürün üretiyorsunuz ama benim zihnimde canlanan şey " Ulan adamların sitesi bile böyle ise yaptıkları ürün ne kadar dandiktir Allah bilir" yada buna ilaven "Ulan sipariş versek hıyar mı çıkacak nerden biliyim".

Hocam öğrenci adamız prof. düzeyde bir site yaptıracak durumda değiliz projenin akıbeti belli değil, bizimde site anlamındaki bilgimiz ancak bu kadar oluyor. Tamam 10 numara değil biliyoruzda yinede bi fikrinizi alalım demiştik

rsnalp tarafından 08/Eki/16 12:17 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    rsnalp bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı
    rsnalp bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı

Hocam öğrenci adamız prof. düzeyde bir site yaptıracak durumda değiliz projenin akıbeti belli değil, bizimde site anlamındaki bilgimiz ancak bu kadar oluyor. Tamam 10 numara değil biliyoruzda yinede bi fikrinizi alalım demiştik

Hemşerim bizde fikrimizi söyledik zaten :) :) bunda gücenecek bişi yok dost acı söyler ;) 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Hazır site kurmak zannedildiği kadar zor değil. Bence bir araştırıverin. 1-2 dakikada wordpress kurup güzel bir temayı hızlıca kurabilirsiniz. 

Ya da en olmadı html web templates diye aratıp bulduğunuz hoş bir tanesini kullanın. Bunu kullanmakta zor değil.

Şu anki hakikaten olmamış. İlkokul öğrencileri bile daha hoş görünen bir site yapabilir hocam, alınma, gücenme lütfen. 

Toplam Hit: 3152 Toplam Mesaj: 16
usb akıllı teknopark 220v akıllı priz priz 5v