Whatsapp Tikine Çözüm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HowL
    HowL's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mavi tike yakalanmadan mesajı okuyabilirsiniz. Mesaj geldiğinde telefonu uçak moduna alıp whatsapp dan gelen mesajı okuyun sonra okuduğunuz mesajı silin sonrada uçak modunu kapatın :). Yani mesajı offline okumuş oluyorsunuz.

Ha diyorsanız sürekli onu mu yapacağım. İstisnai durumlarda yapabilirsiniz.

Mutluluk çatık kaşlıdır ve ciddidir. Bizim gibilerin sonu en fazla sürpriz olur :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bu çağımız erkeklerinin giderek layt erkek olma yoluna gittiklerinin büyük bir işaretidir.

3310 kullanan babayiğitlerimizin bir kısmı zamanında hatunun kafasında şarj cihazı kırmışken,

şimdiki poşet gençlerimiz kezbanlardan korkarak vatsap ta mesajını görmedim teknikleri geliştirmye çalışmaktadır.

eski neslimizi sürdürmeye çalışan birçok babayiğdimizden bazıları bu saçmalığa kurban gitmiştir.

ama birçok babayiğidimiz hala mücadelesine devam ederek mesajı gördüğü halde cevap yazmıyor ve hatun birşey dediğide ''müsait değildim hayatım'' diyerek hatununa dürüstçe yaklaşıyordur.

son zamanlarda osmanlı torunu olan kadınlarmız, çağımızın entel erkeklerinden artık bıktıklarını, darebli matkap gibi yiğit gibi erkek istediklerini dile getirmişir.

vatsapla işi bittiğinde mobil interneti kapatan, sürekli ram tazelemsi yapan, samsun ve ona benzeyen gıcık cihazlar kullanan, arada bir antutu testi yaparak kendini tatmin eden gibi entel nesiller istemiyoruz.

yaşasın taş devri.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

bu çağımız erkeklerinin giderek layt erkek olma yoluna gittiklerinin büyük bir işaretidir.

3310 kullanan babayiğitlerimizin bir kısmı zamanında hatunun kafasında şarj cihazı kırmışken,

şimdiki poşet gençlerimiz kezbanlardan korkarak vatsap ta mesajını görmedim teknikleri geliştirmye çalışmaktadır.

eski neslimizi sürdürmeye çalışan birçok babayiğdimizden bazıları bu saçmalığa kurban gitmiştir.

ama birçok babayiğidimiz hala mücadelesine devam ederek mesajı gördüğü halde cevap yazmıyor ve hatun birşey dediğide ''müsait değildim hayatım'' diyerek hatununa dürüstçe yaklaşıyordur.

son zamanlarda osmanlı torunu olan kadınlarmız, çağımızın entel erkeklerinden artık bıktıklarını, darebli matkap gibi yiğit gibi erkek istediklerini dile getirmişir.

vatsapla işi bittiğinde mobil interneti kapatan, sürekli ram tazelemsi yapan, samsun ve ona benzeyen gıcık cihazlar kullanan, arada bir antutu testi yaparak kendini tatmin eden gibi entel nesiller istemiyoruz.

yaşasın taş devri.

sen 3. dünya ülkesinden misin?

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Mavi tike yakalanınca ne oluyki,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

kezbanlar mesajı gördüğün halde neden cevap vermedin diye trip attığında ,kızın arkasından günlerce koşşup özür dilemek zorunda kalıyorlarda ondan.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

memur ceza kesiyor

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

sana gelen mesajı gördüğün anlaşılıyo, görmemişim diye ayak yapamıyosun yani..

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

boş iş.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

boş iş.

niye boş Allah aşkına bi açıklasana?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

yaşasın taş devri.

iki gözümsün

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    alimadam bunu yazdı

kezbanlar mesajı gördüğün halde neden cevap vermedin diye trip attığında ,kızın arkasından günlerce koşşup özür dilemek zorunda kalıyorlarda ondan.

Burda kadınlar hakkinda atar tutar kezban dersiniz reel hayatta kizlarin pesinden kosarsiniz.. Zaten sanal ortamda gercekte olmak isteyip de olamadigi karaktere burunur insanlar..

o kezban dedigin kadinlardan biri de annelerimiz.. hani cennet onlarin ayaklari altindadir dedigimiz anneler..

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
Toplam Hit: 4594 Toplam Mesaj: 35