Win8.1 Tablet Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek
    • Arkadaşlar tablet almak istiyorum. Windows tabanlı olsun istiyorum hearthstone oynamak için daha çok. 16 gb yeterli olmuyor sanırım çünkü kurulumdan sonra 4-5 gb boş yer kalıyormuş okuduğum kadarıyla.  Fiyat aralığı 200-300 arasında olursa iyi olur benim için.  Az daha koy şunu bunu al yada bu yeterince iyidir ben kullanıyorum dediğiniz önerebileceğiniz bir model var mı? Reeder a8iq Vatan'da 299tl idi sanırım.  Telefondan giriyorum pek bakamıyorum.  Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.  

CeZaA & MasuK http://www.youtube.com/watch?v=DIbbRCZ7qmQ | koyunde ne kadar çok koyun warsa o kadar oy'un war demektir.|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

2 gb ram li alırsan çok daha iyi olur. Bende bir tane var gayet memnunum ancak maaaüstu kullanımında dokunmatiği kötü, metro arayüzunde çok iyi ama. İyiki 2gb ramli almışım dedim zamanında

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Reeder w7ic kullaniyorum, aldığıma pişman oldum kasma sorunu falan var hiçbir işe yaramıyor

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

2 gb ram li alırsan çok daha iyi olur. Bende bir tane var gayet memnunum ancak maaaüstu kullanımında dokunmatiği kötü, metro arayüzunde çok iyi ama. İyiki 2gb ramli almışım dedim zamanında

Uygun fiyat mıdır aldığın o tablet, şimdi alibabadan bakıyorum 150-200$ aralığında 2gb ramli ve 32gb kapasiteli tablet var ama o kadar bekleyemem :) önerini bekliyorum :) 

CeZaA & MasuK http://www.youtube.com/watch?v=DIbbRCZ7qmQ | koyunde ne kadar çok koyun warsa o kadar oy'un war demektir.|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

Reeder w7ic kullaniyorum, aldığıma pişman oldum kasma sorunu falan var hiçbir işe yaramıyor

Dün akşam teknosaya almak için gitmiştim o modeli ama burada kalmadı dediler ve az sonra başka şubeye almak için gidecektim w7ic yi.  Sonra a8iq yu gördüm, işlemciler aynı farkı ekranda olduğunu düşündüm belki batarya da olabilir.  230tl teknosa da w7ic .  Yorumlar güzel gibiydi açıkçası ama uyardığın için teşekkürler ceche :) Diğer modeli alayım o zaman. 

masuk tarafından 19/Ağu/15 12:17 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    masuk bunu yazdı
    cache bunu yazdı

Dün akşam teknosaya almak için gitmiştim o modeli ama burada kalmadı dediler ve az sonra başka şubeye almak için gidecektim w7ic yi.  Sonra a8iq yu gördüm, işlemciler aynı farkı ekranda olduğunu düşündüm belki batarya da olabilir.  230tl teknosa da w7ic .  Yorumlar güzel gibiydi açıkçası ama uyardığın için teşekkürler ceche :) Diğer modeli alayım o zaman. 

Ekran falan cok kötü hocam win10 kurdum yine kötü batarya max.1 saat gidiyor alali 3 ay oldu

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı
    masuk bunu yazdı
    cache bunu yazdı

Ekran falan cok kötü hocam win10 kurdum yine kötü batarya max.1 saat gidiyor alali 3 ay oldu

Anladım vaz geçtim ondan şu 2 model arasında kaldım. 30tl daha fazla verip hometech 32gb kapasiteli olanı alayım diyorum.  Tüm bunları telefondan yapıyorum kıyaslama da pek şansım olmuyor.  Teşekkürler verdiğin bilgiler için.  

http://www.gold.com.tr/hometech-pro-tab-8-1-32gb-siyah-tablet-pc_u

http://www.vatanbilgisayar.com/reeder-a8iq-intel-atom-z3735g-183ghz-1gb-16gb-disk-8-cam-bt-win-81.html#ozellikler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

W7ic bendede var bataryası 2100 amper 2 saat anca gidiyor. Mini hdmi kablo alıp televizyona bağlayıp kasa niyetine kullanmayı düşünüyorum. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    masuk
    masuk's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

W7ic bendede var bataryası 2100 amper 2 saat anca gidiyor. Mini hdmi kablo alıp televizyona bağlayıp kasa niyetine kullanmayı düşünüyorum. 

Hometech Pro TAB almayı düşünüyorum, 4000amh, yeter sanırım bana :)  3. Mağazada buldum ancak onda da kart sorun verdi bugün alamadım :s kullanıp değerlendirme yaparım burada.  

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    masuk bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

Uygun fiyat mıdır aldığın o tablet, şimdi alibabadan bakıyorum 150-200$ aralığında 2gb ramli ve 32gb kapasiteli tablet var ama o kadar bekleyemem :) önerini bekliyorum :) 

Benimki çift işletim sistemleri. Dota 2 bile oynadım o derece :) (kasıyor ama)

Şarjı 4 - 5 saat arası gidiyor. Ben xiaomi 10000mah pil ile de kullanıyorum tüm günü deviiriyorum çok rahat.

Benim ki teclast x80h. İki işletim sistemli olduğu için windows'a hafısazı az kalıyor o yüzden sd kart aldım hiçbir sıkıntım yok.

Ben 340 TL ye almıştım. Eclipse, Netbeans gibi yazılımları kullanabilmek cidden güzel tablette.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bende casper Via T8W var memnunum hatta şimdi windows 10 a güncelledim 6-7 ay olacak 400 liraya almıştım vatandan memnunum

şarjı çok iyi bunu ayrıca belirtmek isterim 

SeRDaR tarafından 19/Ağu/15 23:20 tarihinde düzenlenmiştir

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 2068 Toplam Mesaj: 26
tablet tablet tavsiye a8iq