folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder World Of Tanks ?

World Of Tanks ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Kurdum en düşük ayarda bile kasıyor. :/

Öleyim ben.

İmza...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Clan var mı?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeoHaklar
    LeoHaklar's avatar
    Erkek

Bende oynuyorum LeoHaklar oyuncu adım isteyen ekleyebilir. Clan muhabbeti çok farklı bir olay. Oyunda para ile alınan gold clanlara hakimiyet kurduğu bölgelerle doğru orantılı olrak geliyor. Yani drum şu oyunda gerçek dünya haritası var. clanlar bölgelere sahip oluyor. Türkiye şuan Yabancı 

[OM-V] AMAT VICTORIA CURAM clanı işgalinde. 7 bölgede mevcut dünyanın çoğu mevcut durumda bkz dünya haritası son durum :

http://worldoftanks.eu/uc/clanwars/maps/earth/reg_02/

http://www.patates.tv https://www.facebook.com/ibrahimcengizphoto
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Bu konuyu gördüm dün indirdim, yok abi sarmadı. Hımına koyem gelen gömüyor giden gömüyor. O ağaç benim bu ağaç senin saklanıyorum gene kıçı başı açıkta kalıyor gömüyorlar.

Hadi tek gitmeyeyim birinin peşine takılayım diyorum aynı anda nalları dikiyoruz :D

Bölgemde sote yapıyorum gene aynı gene aynı. Takım ruhu yok zaten alayı kafaya göre dağılıyor.  Strese girmeyemi geldim, zevk almayamı anlamadım arkadaş. Uleyn askerde tankçı olmuştum, daha sonra tank göremeden istihbarat çvş oldum. Dedim bari oyunda tankçı olayım. Yoh yimedi :D

Sonuç ben oyunu sildim. Size iyi oyunlar. :D Bu kadar stress bana göre değil arkadaş.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

valla biz oynuyoruz clanın bi numarası var mı bilmiyorum ama hetzerin üstü 7 level bi de amerikan t25 at var tiger-p yi almayı düşünüyorum nick

webliekmek :D

Hoop.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek
    fakkal bunu yazdı

15  aydır  oynuyorum. Zamanı olmayan girmesin. Bağlandığınız zaman kurtulamıyosunuz. Bikeresinde formattan sonra 3. yada 4. sırada bu oyunu kurdum. O derece bi bağımlılık. Zamanı olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Grafikleri, fizik motoru, sunduğu çeşitliliği harika. Parası olanla olmayan arasında bir fark yok. Parası olan daha hızlı ilerliyo sadece. Ama size denk oyuncu her zaman çıkıyor. Şöyle diyelim parası olan zamandan kazanıyor. Ama çok zevkli oyundur. Beraber oynanadığında özellikle. Sorunuz olursa cevaplayabilirim.

level kaç var bizde 7 var en fazla 9ları gördük 10 lar nerede :D

Hoop.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek

Bende biraz oynadım, hala yüklü

Bi kaç öneri vereceğim

Para kazanabilmek için:

-Stug3, KV1, t-50 tanklarını muhakkak envanterde bulundurun ve crew'leriniz %100'ün üstünde olsun, kendi tierlerinde üstün tanklardır ve iyi kredi verirler.

-Tier6'dan sonra yenileme ve mühimmat paraları çok yükseldiği için hep eksi kredilere düşeceksiniz, TopTier tanklara ilerlemek ciddi sabır ve kredi gerektirecek...

Hangitankı seçeyim: Öncelikle her sınıf ve ülkenin avantaj ve dezavantajları var, aynı şey ayrı ayrı tanklar içinde geçerli, o yüzden dandik tank yoktur dandik oyuncu vardır, kendi stilinizi keşvedip ona göre ilerleyin, ama başlangıç için herkes Rus Ağacını öneriyor.

TankDestroyer sınıfında Fransızların

AğırTanklardada sovyetlerin (IS-7) tankını çok övüyorlar.

Orta sınıf ve hafif tanklar tartışmalı konular

KMT'leri unuttum :)

-Oyunun Forumunu iyi inceleyin, oyun çok ayrıntılı ve matematikseldir.

-Başlarda zoneskin modunu şiddetle öneririm, tankların zayıf noktalarını bilmeniz ve oralara nişan almanız gerekiyor,

-"Derece vermek" kavramını iyi araştırın, iyi derece verilmiş tanklar mermileri inanılmaz sektirir, hem can kurtarır hem can alır.

-En iyi Crew Skilleri ve İtemleri forumlarda çokça tartışmışlar, iyi araştırın...

Aklıma geldikçe eklerim oynayanlara sabır dilerim çünkü zevk almak için çok fazla sabır ve uzmanlaşma gerekiyor.

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek

oyunu indirdim ilk başlarda zorlanıyordumda simdi hiç yoktan 1-2 patlatıyoruz hep aynı mod mu var hiç deathmatch felan yok mu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Level 4 lerde tank avcısı olarak hetzer güzel, şu an amerikan t25-at var o mükemmel :)

Hoop.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fakkal
    fakkal's avatar
    Erkek
    MiLK bunu yazdı
    fakkal bunu yazdı

15  aydır  oynuyorum. Zamanı olmayan girmesin. Bağlandığınız zaman kurtulamıyosunuz. Bikeresinde formattan sonra 3. yada 4. sırada bu oyunu kurdum. O derece bi bağımlılık. Zamanı olanlara kesinlikle tavsiye ederim. Grafikleri, fizik motoru, sunduğu çeşitliliği harika. Parası olanla olmayan arasında bir fark yok. Parası olan daha hızlı ilerliyo sadece. Ama size denk oyuncu her zaman çıkıyor. Şöyle diyelim parası olan zamandan kazanıyor. Ama çok zevkli oyundur. Beraber oynanadığında özellikle. Sorunuz olursa cevaplayabilirim.

level kaç var bizde 7 var en fazla 9ları gördük 10 lar nerede :D

Bende şu an 23 tane tank var. İşe yarayanları şöyle yazayım,

Tier 10 Heavy: E-100 , T110E5 , IS7

Tier 10 Medium: Bat Chatillon 25t

Tier 10 Tank destroyer: Object 268

Tier 8 Arty (topçu): GW Typ E , Bat Chatillon 155 , Object 261

Tier 9 Heavy: E-75 , AMX 50 120

Tier 8 Heavy: IS3 , AMX 50 100

Tier 5 scout: VK2801 , T-50-2

Bikaç tane daha var. Onları da oynamak zevkli olduğu için satmadım. 

Kafkafkaf arkadaşımız güzel özetlemiş. Oyunun matematiği çok iyi geçtiğimiz aylarda fizik motoru da eklediler canavar oldu. Sesler iyilerştirildi ve bence o da harika oldu. İndirip sevmeyen arkadalara biraz sabretmelerini söyleyebilirim. Biraz ilerledikten sonra oyunun rengi değişiyor.

Zevk almak için biraz oyunu öğrenmeniz gerekiyor. Her tankın avantajları ve dezavantajları var. Hepsinin zayıf noktaları farklı. (mesela hepsi üst kapağından damage alır ancak bazılarının kapakları büyük bazılarının küçüktür.)

Şöyle bişey farkettim, hetzeri övmüş herkes doğrudur. Ancak hetzerden sonrası son derece kötü kendi ayarında diğer ülke td lerine göre. 

Ben her tankın farklı bi kişilik olduğunu düşünüyorum. Herkesin stiline zevkine uygun bir tank mutlaka vardır. Oynayıp öğrendikçe hepsiyle rahatça oynayabiliyosunuz. 

--Derseniz ki ben elime kahvemi alırım sigaramıda yakarım haritanın köşesine geçerim topçuyla bam bam bam vururum.

--Derseniz ki ben ön saflarda savaşıcam arkadaşım alırsınız Ağır tankınızı meydanda konuşturursunuz.

--Derseniz ki ben takıma ufacık bi tankla katkı sağlamak istiyorum, alırsınız scout tankını gidersiniz düşman artylerini spotlayıp ölmelerini çabuklaştırırsınız. 

--Derseniz ki ben hem hızlı hem önde hem arkada kısaca her yere ulaşmak istiyorum, alırsınız medium tankınızı istediğiniz yerlere hızlı bi şekilde gidebilirsiniz. ancak zırhınız ağır tanklara göre daha zayıftır.

Belirttiğim gibi her zevke göre tank var oyunda. Çok fazla çeşitlilik ve seçenek mevcut. Ciddi manada oynayacak arkadaşlarla train yapabiliriz. Extra skill'leri crew lerin performanslarını tankların zayıf noktalarını detaylı bi şekilde anlatabilirim.

şimdilik bu kadar
Toplam Hit: 5396 Toplam Mesaj: 38