folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Wow A Başlıyoruz

Wow A Başlıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stabilo
    stabilo's avatar
    Erkek

Hunter hızlı kasmak için çok iyidir oynamasıda kolaydır/eğlencelidir başlangıç için biriniz hunter olabilir ırkı size kalmış.

Birde başlayacağınız serverda horde/ally dengesi olmasına da dikkat edin. benim gibi sonradan pişman olursunuz üstüne para vermek zorunda kalırsınız sw değişimi için.

Deathwing'deyim şu an TN'e geçmeyi planlıyorum. 85 Blood Elf Hunter ^^

vanity is definitely my favorite sin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

twistinge nethere felan sakın geçmeyin 5k sıra var.  alakirde hordum bu arada 100 level :E

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    VEXTA bunu yazdı

twistinge nethere felan sakın geçmeyin 5k sıra var.  alakirde hordum bu arada 100 level :E

abi her yerde varki şu aralar sıra olmayan sw ler zaten bomboş olup oynanmayacak sw ler :D şansa 2 günün ardından az önce girebildim oyuna

bu arada pvp serverlarda falan oynamayın, hiç birşey doğru düzgün çalışmaz bug tan geçilmez, en iyi pvp serverda bile oynanmaz yani

bu 300-400 dakika bekleme sıralarıda bir kaç haftaya eski haline gelecek zaten twisting nether e bekleriz

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NonStop
    NonStop's avatar
    Erkek

Hocam başlayacaksan 1-2 ay beklemeni öneririm.öncelikle söylendiği gibi serverlarda lag var bunu düzeltmek için kapasiteden kısıyorlar 6-7k sıra gören adamlar var kalabalık serverlerda.

diğer bir sebepte en yüksek seviyeye gelmek istiyorsan battle chest+mop+wod alıcaksın.170-180 lira civarı bi para gidicek(1 ay beleş ) Yılbaşı indirimlerini bekleyin ondan sonra başlayın.media markt ve d&r'daki indirim çok iyi oluyor,hemde o zaman serverlar biraz durulur.

Twisting Nether'da Türk'ler çoğunlukta KO oynamaşsın zaten biliyosun Türklerin online oyundaki şeylerini,kaliteli insanlar var mı var ama oyun zevkinin içine edebilecek Türk sayısı bayağı fazla.Bu arada server seçerken hangi faction'da oynayacağınıza dikkat edin.Outlandde Horde veya TN'de Alliance açmaya kalkmayın üzülürsünüz :P

darker than black...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    NonStop bunu yazdı

Hocam başlayacaksan 1-2 ay beklemeni öneririm.öncelikle söylendiği gibi serverlarda lag var bunu düzeltmek için kapasiteden kısıyorlar 6-7k sıra gören adamlar var kalabalık serverlerda.

diğer bir sebepte en yüksek seviyeye gelmek istiyorsan battle chest+mop+wod alıcaksın.170-180 lira civarı bi para gidicek(1 ay beleş ) Yılbaşı indirimlerini bekleyin ondan sonra başlayın.media markt ve d&r'daki indirim çok iyi oluyor,hemde o zaman serverlar biraz durulur.

Twisting Nether'da Türk'ler çoğunlukta KO oynamaşsın zaten biliyosun Türklerin online oyundaki şeylerini,kaliteli insanlar var mı var ama oyun zevkinin içine edebilecek Türk sayısı bayağı fazla.Bu arada server seçerken hangi faction'da oynayacağınıza dikkat edin.Outlandde Horde veya TN'de Alliance açmaya kalkmayın üzülürsünüz :P

iyi hatırlattın, horde açın hocam oynayacaksanız, alliance cılız pısırık insan ve insanımsı yaratıkların ırkı, horde ise cesur ve güçlü orc ların blood elf lerin tauren lerin trollerin ırkı, ha yinede seçim sizin tabi :D FOR THE HORDE !

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı
    NonStop bunu yazdı

iyi hatırlattın, horde açın hocam oynayacaksanız, alliance cılız pısırık insan ve insanımsı yaratıkların ırkı, horde ise cesur ve güçlü orc ların blood elf lerin tauren lerin trollerin ırkı, ha yinede seçim sizin tabi :D FOR THE HORDE !

ahaha :D hocam hem horde hem alliance kasmış biri olarak bende for the horde diyorum.  Lakin şu çadırda yaşamayı bıraksınlar garrisonu level 2 yaptım nerde ne war karışıyor :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

game time aktif ettim :W 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Beyler oyunu indirdim. Lvl 20'ye kadar bedavaymış, gözlem yapıyorum, mekaniği kavramaya çalışıyorum.

Midterm'ler bitsin ay sonu başlıycaz.

Sanıyorum Twistinge nether'da oynayan çok kişi var o serverdan başlarız :)

manhyak tarafından 17/Kas/14 17:52 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XanTos
    XanTos's avatar
    Erkek

Ben Kazzak'ta oynuyorum isteyen varsa pm atabilir, yardımcı olmaya çalışırım ^_^ Horde

XanTos tarafından 17/Kas/14 18:24 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

yav üye falan oldum  indirdim de  ama nerden başlıyım kim var  yardımcı olucak :D 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
Toplam Hit: 5011 Toplam Mesaj: 48