Xiaomi Mi9 T Alınır Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Zamanının amiral gemilerinden olan Mi6 kullanıyorum 2 yıldır. Ondan önce 2 yıl boyunca da Mi5 kullandım. 4 yıllık Xiaomi kullanımında çok memnun kaldım telefonlarından. Şimdi mi6'dan sıkıldım (hâlâ taş gibi, miui11 andorid 9 yüklü yağ gibi akıyor) model yükseltmek istiyorum.

Özet: Malum Mi9 çok pahalı, Mi8 de öyle. Ekonomik Mi9t modelini almayı düşünüyorum. İlla ki internette hakkında yazılanları okudum ancak hiç olumsuz birşeye denk gelmedim bu da beni kıllandırdı.

Nasıl bilirsiniz ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Olumsuz yorum olması için erken. Cihaz yeni çıktı. Alacaksan kaçak al geç. Xiaomi'nin resmi garantisi bir işe yaramıyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Bende var 3-4 aydır kullanıyorum.

Önceki telefonum mi max tı.

Bence fiyatını fazlasıyla hakesiyor.

2250 TL ye almıştım 128GB olanı kendim imei çaktım.

enson patrona 128gb olanı 2930 TL ye felan aldık GG üzerinden ithalatçı garantili.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

64 GB versiyonunu yeni aldım. 1 haftadır kullanıyorum. Şuana kadar tek sıkıntım bildirim ışığının ekranda olmaması ama o da alışkanlık. 

Tavsiye ederim.

Allah Türktür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

imei çaktıktan sonra sıkıntı olmuyor mu? sıkıntı çıkarsa tekrar çakılabiliyor mu?

bu arada rastgele sayı mı yazılıyor yoksa eski bir telefon lazım mıdır?

Meliksah tarafından 01/Kas/19 16:46 tarihinde düzenlenmiştir

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı

imei çaktıktan sonra sıkıntı olmuyor mu? sıkıntı çıkarsa tekrar çakılabiliyor mu?

bu arada rastgele sayı mı yazılıyor yoksa eski bir telefon lazım mıdır?

Sorun olmaz. Rastgele imei tabiki olmaz. 6 ay sonra kullanıma kapanır. Eski çöp olmuş telefon imeisi lazım.

Evde çok rahat atılıyor imei. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

@mkyb Aynen hocam spot alıcam 2000 liraya geliyor. Eski telefon imeisi 4.5g konusunda sıkıntı çıkarmaz mı ?

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Hazır konusu açılmışken;

Hem istanbul'da hemde antalyada'da bu telefon modeline imei attırabileceğimiz sağlam bildiğiniz yer var mı ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Dadaşım bende düşündüm bunu, hatta şu evofone da haftasonu kampanyaları oluyor orada mi airdots pro ile birlikte 4000 TL geliyor. Çok çok diye diye bekledim. Motorize kamera ve Garantisiz ürünün pek taraftarı değilim açıkcası. Sonra bir iki araştırma derken meizu 16T gelecekmiş sanırım ülkeye. Ona bir bak istersen meizu uyguna satıyor bence telefonlarını. Birde ben pil konusunda hassas olduğum için 5000+ pile sahip xiaomi mi note 10 çıkacak 5 kasım'da ona da bakabilirsin. 730g var kesinleşmiş, ama pro modeli olup 855'le de ayrı bir model çıkabilir söylentileri dolaşıyor ortalıkta. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Hazır konusu açılmışken;

Hem istanbul'da hemde antalyada'da bu telefon modeline imei attırabileceğimiz sağlam bildiğiniz yer var mı ?

Gerek yok evde kendin atarsın nette anlatımı var. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Advanced
    Advanced's avatar
    Erkek

Size tavsiye olarak realme x2 pro var imei kayıt olup olmayacağı belli değil ama  ondan almayı düşünüyorum 

Son zamanlarda yalan söylediniz mi ? Yalan Söylemek insan doğasının parçasıdır ve herkes yalan söyler.Söylemeyenler ise yalancıdır.
Toplam Hit: 6847 Toplam Mesaj: 65
xiaomi mi9t xiaomi mi9 t alınır mı mi6