folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Yanlışlıkla Bir Atın Güçleri Bana Geçti, Ne Yapmalıyım?

Yanlışlıkla Bir Atın Güçleri Bana Geçti, Ne Yapmalıyım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dıgıdık
    Kadayif
    Kadayif's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

Arkadaşlar sanırım şu an diğer insanlarda olmayan bir süper güce sahibim.

Anlatıyorum.

Normalde bana hep çevremdekiler dokunuşlarında gizli bir enerji var sanki insanı çok rahatlatıyor der ve bana masaj yaptırmayı çok severlerdi. Bu konuda bir eğitimim de olmamasına rağmen masaj yaparken sanki kendimi kaybediyordum ve karşımdakinin enerjisini sömürüp farklı bir dünyaya götürüyordum. Bu bende küçüklüğümden beri olan bir şey ve insanlar bana bu yüzden garip bakar hep.. Neyse..

Benim atlara da bir ilgim var çok severim. Binmesini bilmem ve sevmem de zaten ama bir atı sevmeye başladığım zaman at ve ben bütün oluruz sanki. Tarifi olmayan bir his... Oturduğum yerin yakınlarında belediyeye bağlı bir atlı spor klübü bulunuyor. Haftasonu zamanları gidip oradaki atları seviyorum. 

Bugün hava kapalı ve baya yağmurlu olmasına rağmen yine de o tepedeki atlı spor klübüne gittim. Fırtınalı hava olduğu için kimsecikler yoktu sadece atlar ahırlarında kişniyorlardı. Oradaki favori atıma her zamanki gibi dokunup sevmeye başladım. Etrafta kimsecikler olmadığı için de daha rahat davranabiliyor ve atın her yerini seviyordum ve bu bana inanılmaz bir enerji verirken hayvan da rahatlıyordu.

Sonra bir şimşek çaktı ve yıldırım düştü yakınlara. At birden gerildi ve şahlandı... Ben de irkildim. Her yerde elektrik kesildi ve kapkaranlık oldu. Atı sakinleştirmek için boyun kaslarını ve omurgasını okşadım... Saçlarımın elektriklenmesi geçince fark ettim ki bende farklı bir şeyler var. Sanki o atın karşısında bir insan değildim ve ben de bir at olmuştum. Sanki o at gibi ben de sahibini bekliyormuş gibi hissetmeye başladım ve bi atın eğitimi sırasında yaşadıklarını yaşamış gibi hissetmeye başladım. Ayrıca cisimlerin varlığı farklı bir boyuta taşınmış gibiydi. Her gördüğüm cismi kafamda otomatik olarak üç boyutlu şekilde hissedip etrafını görmesem de hakimiyet hisseder hale gelmiştim.

Arkadaşlar şu an deli gibi bir enerjiye sahibim ve sahibimi bekliyorum. Sırtıma binilsin istiyorum. Bu his beni korkutuyor. Ne yapabilirim bu nasıl çıkar?

Dalga geçmezseniz sevinirim.

w32r8ovaoku31

Sakatım. Pek bir şeyden anlamam.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

bi kişne bakalim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Damacananın gücünü dene dostum. Hatta eşşek falan da dene anca keser seni. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Şİmdi ben bununla nasıl dalga geçmeyeyim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

kerameti kendide değil at ta ara 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bu aralar enerji veren ürünler (cezerye, lokum, tatli vb) cok tükettiysen olabilir.

Biraz kos enerjini harca gecer veya orada bulunan jokeye sen at ile ben tek yarisa varmisin de,

-

Aga birde dalga gecmeyin demissin.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

surinin birine iyi bi saxo çektir rahatla

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Atı sadece sevip okşadığına emin misin hocam..

@edit

Bir anda gözünde şimşek çakması falan, insanın aklına kötü kötü şeyler getiriyor..

Belinde falan bir ağrı varmı biraz daha detay verirsen yardımcı olmaya çalışırız.

CEO tarafından 19/Eki/19 22:49 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

Bu trolün hala banlanmamasıda ilginç 

le le le sakine
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Ne kullandıysan kafanın güzelliği geçince geri gel konuya.

Hep bende hayal ettim bu kafaya nasıl sahip olurum diye...

NOT: birde her yerini sevdim derken umarım at dişidir.

siberturq tarafından 19/Eki/19 23:37 tarihinde düzenlenmiştir

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
Toplam Hit: 49728 Toplam Mesaj: 117
ruh beden his süper güç at