folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Yeni Firma, Yeni Bir Girişimcilik...

Yeni Firma, Yeni Bir Girişimcilik...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    Merhaba Hocalar,

Promosyon Kolonya üretimi ile meşgulüz.

Türkiye'de bu işi uygun fiyatlarda ve istenilen miktarlarda yapan şuan TEK firmayız. Bu konuda size de yardımcı olmak isteriz.

Çeşitli boyutlarda ki kolonya şişelerine dolum yapıyoruz.(30 ML ve üzeri)

Üstlerine dilediğiniz resmi basabiliyoruz. İster dükkan logonuzu basıp reklamını yapın, ister düğün davetiyenizi basıp dağıtın, ister mevlüt'ünü yaptığınız rahmetli için güzel bir söz, yazı vb yazın... Aklınıza gelebilecek her konuda yardımcı olabiliriz.
    Kalem'den, ajanda'dan, ıslak mendilden daha fazla reklam potansiyeline sahip bir ürün. Marketler bile bu üründen yaptırıp alışveriş yapan müşterilerine verebilir ki sağlam reklam olur. 

30 ml'lik şişe 1,5 tl
    50 ml'lik şişe  2 tl

Fısfıs Başlık farkı 0,75 TL'dir.

500 adet üzeri sipariş ve daha büyük boyutlu şişeler için fiyat bilgisini pm ile alın lütfen.

Fiyatlara KDV ve ETİKET dahildir.
    400 TL ve üstü siparişleriniz de KARGO ÜCRETSİZ.
    Türkiye'nin heryerine gönderim vardır.

TBT'ye Özel : 

1- sipariş alt limitimiz normal:100 adet, Tbt:50 adet
    2- ücretsiz kargo   normal:400TL üstü, Tbt:250 TL üstü

Çeşitli çalışmalarımız ; 

caglar99 tarafından 07/Haz/21 16:20 tarihinde düzenlenmiştir

Caglar.Boss
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek

(yazmayı unuttuğum birşey varsa söyleyiniz)

Ayrıca birlikte çalışma imkanımızda var. Detaylar için pm atabilirsiniz. 

caglar99 tarafından 05/Haz/21 18:12 tarihinde düzenlenmiştir

Caglar.Boss
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Guzel. Mesajım bulunsun.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    caglar99 bunu yazdı
    Merhaba Hocalar,

Türkiye'de bu işi uygun fiyatlarda ve istenilen miktarlarda yapan şuan TEK firmayız. Bu konuda size de yardımcı olmak isteriz.

..

30 ml'lik şişe 1,5 tl
    50 ml'lik şişe  2 tl

500 adet ve üzeri sipariş için lütfen fiyat bilgisi alın.

400 TL ve Üstü siparişleriniz de KARGO ÜCRETSİZ.

Çeşitli çalışmalarımız ; 

(bu üstteki foto çok güzel görünüyor bana @@, ^^`)

(bu da değişik güzel görünüyor. ^^`)

(bu üstteki Foto'ya ilişkin aşağıda bir yorumda bulunacağım.)

(bu da değişik görünüyor, beynim döndü. ^^`)

bu yukarıda alttan 2nci foto'da, Soldaki fısfıs'ın boyutunu Sağdaki kapaklı olan kadarını bulup yaptırabilirseniz çok şahâne olur. 

bu haliyle, beyaz renkli fısfıs'lı olan çok Çıkıntı gibi duruyor. (kimi parfümlerde fısfıs kısmı, vidalı olmayıp baskı veya sıkıştırılmış olanlar var, onlar işe yaramaz sanırım. )

tabii, sâdece bir öneri. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 05/Haz/21 21:18 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    caglar99 bunu yazdı
    Merhaba Hocalar,

..

30 ml'lik şişe 1,5 tl
    50 ml'lik şişe  2 tl

500 adet ve üzeri sipariş için lütfen fiyat bilgisi alın.

400 TL ve Üstü siparişleriniz de KARGO ÜCRETSİZ.

Çeşitli çalışmalarımız ; 

(bu üstteki foto çok güzel görünüyor bana @@, ^^`)

(bu da değişik güzel görünüyor. ^^`)

(bu üstteki Foto'ya ilişkin aşağıda bir yorumda bulunacağım.)

(bu da değişik görünüyor, beynim döndü. ^^`)

bu yukarıda alttan 2nci foto'da, Soldaki fısfıs'ın boyutunu Sağdaki kapaklı olan kadarını bulup yaptırabilirseniz çok şahâne olur. 

bu haliyle, beyaz renkli fısfıs'lı olan çok Çıkıntı gibi duruyor. (kimi parfümlerde fısfıs kısmı, vidalı olmayıp baskı veya sıkıştırılmış olanlar var, onlar işe yaramaz sanırım. )

tabii, sâdece bir öneri. ^^`

Hocam o dediğiniz fısfısları biliyorum, özel olarak yaptırılıyor. Yani çok fazla maliyetliler. Burada ki amaç en ucuza ama dandik olmayan malzeme ile güzel bir ürün çıkarmak. Reklam yapmak için birebir. Çünkü bunu alan cebinde taşıyor, cebinden çıkarıp eline sıktığında etrafında ki insanların gözüne ilk önce üstünde ki etiket çarpıyor. Kalem'den, ajanda'dan, ıslak mendilden daha fazla reklam potansiyeline sahip bir ürün.

Caglar.Boss
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

https://www.promostar.com.tr/hand-sanitizer---20-ml-3913  hocam bende bir ara yaptırmayı düşünmüştüm bu modeleri çok beğenmiştim.Prestijli ve kaliteli duruyor.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

https://www.promostar.com.tr/hand-sanitizer---20-ml-3913  hocam bende bir ara yaptırmayı düşünmüştüm bu modeleri çok beğenmiştim.Prestijli ve kaliteli duruyor.

bunun 5 veya altı üretimi yapılıyorsa almak isterim hocam, caglar99 hocamda varsa ondan öncelikle yoksa da siz üretiyorsanız hocam :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

bunun 5 veya altı üretimi yapılıyorsa almak isterim hocam, caglar99 hocamda varsa ondan öncelikle yoksa da siz üretiyorsanız hocam :)

yooo ben üretici değil tüketiciyim :)) Bende promosyon için araştırma yaparken denk gelmişti..

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

cidden böyle.

~@~

anladım ben seni @Caglar99 , ama o beyaz kapaklı olup uzun olan, çok çıkıntı duruyor. sen yine bildiğin gibi yap, ama o fısfıs kapakla beraber artan fiyat ile birlikte alıcıya yansıtabilirsin, bence, 

RitmFarbRacourci tarafından 05/Haz/21 22:14 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caglar99
    caglar99's avatar
    Erkek
    SaNaL_AjaN bunu yazdı

Hocam bunlar hiç kaliteli değil. ve 20 ml + 7.5 tl + 70 derece alkol + en az 1000 adet yapıyorlar.

Benim ürünlerim de 50 ml + 80 derece alkol + 2 tl :) + istediğin kadar üretebiliyorum (en az 100 tan) + daha şirin ve bilindik. :D

@RitmFarbRacourci hocam + masrafı yansıtırım ama şöyle birşey var. o beyaz fısfısın maliyeti sallıyorum 50 kuruş ise sizin bahsettiğiniz kapakların maliyeti 3 tl. yani bende hadi kâr koymadan direk 3 tl yansıtayım fiyata. oldu 6 tl şişe. kime satıcam nereye satıcam nasıl satıcam :D 2 tl'lik ürüne pazarlık ediyorlar. 6 tl'lik ürünü gören söver herhalde :)

@yalinyalniz hocam. bu tarz şişede üretmiyoruz. Ama el dezenfektanı üretiyoruz. yine yukarıda paylaşmış olduğum şişelere ve daha büyüklerine.

caglar99 tarafından 05/Haz/21 23:16 tarihinde düzenlenmiştir

Caglar.Boss
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

tasarım hoşuma giden kısmı hocam yoksa ben de üretebiliyorum kolonya, dezenfektan ve diğer alkol ihtiva eden ürünleri :)

teşekkürler yine de :)

Toplam Hit: 2238 Toplam Mesaj: 25
bikolonya pormosyon kolonya kolonya