folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yeni İş Fikrim Hakkında Yorumlarınızı Alayım.

Yeni İş Fikrim Hakkında Yorumlarınızı Alayım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Merhaba dostlar,

Yaşadığım hukuki problemler sonucunda, yaptığım işleri bırakma düzeyine geldim şu ara. Yeni iş fikirleri araştırırken, bir kaç yeni proje yaptım fakat kafamda bir tane daha var. Bunu da sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istedim. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler değerli dostlarım.

Ajanslar, TV programları vs. sürekli yeni insanlar arayıp duruyor, ve modellik, oyunculuk vs. gibi işleri yapmak isteyen çok büyük bir kitle mevcut. Ve benim TV alanında kullanabileceğim bir kaç bağlantım mevcut. Bu sitede de bana yardımcı olacak müridler illaki vardır. :) 

Rehber niteliğinde bir web sitesi oluştursam fazla yatırım yapmadan 5 - 10 bin üyem olsa mesela, daha sonra bu datalar para eder mi ? Ajanslara vs. satabilirmiyim ? 

Ya da başvurular ücretli olsa, 19.00 TL gibi bir miktar yazsam, ve ciddi anlamda ilgilenip ajanslarla sürekli iletişimde olsam, ajanslara aradıkları insanları göndersem sürekli. 

Siz beni anladınız. Nasıl olur acep ? ( Kafanızda geniş kitlelere hitap edebileceğim, internet üzerinden yapılabilecek iş fikirleri varsa. Benimle paylaşabilirsiniz. ) 

Teşekkürler.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

bir acenta ile anlas, firma isimlerini kullanarak websiten uzerinden online mekkeye hac turu sat. kelle basina komisyonunu koyarsin. 

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Sahsi gorusum o site eskort sitesine doner :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

abi zaten bu işlere ilgilisi olanlar bi google araması ile onlarca ajans sitesi bulabilirler

ve ben zannediyorum ki ajanlara yapılan başvuruların haddi hesabı yok (sadece benim düşüncem)

yani ajansların yüz bulma konusunda sıkıntıları olmuyordur heralde

ayriyetten sana yüz bulman için para çıkarlar mı inan bilmem 

@hojucuk 'un postu daha mantıklı gibi geldi bana.Uğraşa değer 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Yeni bir ajansa fazla üye bulamazsın hocam evden iş yürütmeyi düşünüyorsan fotolar profsyonel olmıyacak tabiki, sana kulaklıkla fotoğraf çektirmiş çocuk fotoları gelecek adam satabileceğin yapımcı vs. tanıdığın olsa bile senin kısıtlı kalitesiz çeşitlerinden daha iyilerini bulabilirler bence biraz daha gerçekci bir fikir bul.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

Facebook'ta o insanların toplandığı birbirleriyle iletişimde olduğu bir grup kurmak ile baslaman daha mantıklı olur bence

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

K bakma hocam araya zaman girince unuttum gitti.

Şöyle bi fikrim var. Özel ders üzerine bir e ticaret sistemi kurmak. Ders arayan ve ogrenci arayan insanları bir platformda toplamak ucret konusunda anlasmaya vardiklari taktirde emlakci sistemi gibi komisyon ile kisilerin bulusmalarini saglamak. Site uzerinde feed back sistemi olacak. Yorum ve puan verme haklari olacak. Hatta gerekirse ikamet edilen ilde bir de ofis acmak ve bu isi reele taşımak. 

Ogretmen ve ogrenciler kayit olurken kimlik dogrulama sistemi olacak. Ogretmen olarak kayit yaptirmak isteyenlerden diploma yada mezuniyet belgesi talep etmek ve bunu dogrulamak gerekiyor. Bu sistemi 1 - 2 yil gibi bir surede gittigidiyor, sahibinden.com vb siteler seviyesine cikartmak cok da zor olmaz. Bu sekilde yaygin ve guvenilir bir sistem yok.

mfatihbodur tarafından 23/Eki/14 19:20 tarihinde düzenlenmiştir

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

tv işlerinde torpil işlemiyormu. bir staja bile kırk takla atıyorlar.

bu sektörün adam bulma sıkıntısı olduğunu senden duyorum hayret.

zaten yetenekle adam bulsalardı. herkes çirkin yeteneksiz dişi eğri bacağı çarpık yiğenlerine baş rol vermezlerdi.

bence başka birşeye yönel. insanla uğraşmak zor iş.

biri film yaptıracağım diye alır kızı satar, adamı öldürür. sen arada kaynarsın. napcan boşver

sen siten yüzünden başı belaya giren şahısmıydın.

futurist tarafından 30/Eyl/14 14:14 tarihinde düzenlenmiştir

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Sahsi gorusum o site eskort sitesine doner :)

Oradan önceki adım da islami evlilik propagandası ile yayılmaya çalışılan izdivaç siteleri gibi olabilir.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Is fikrini paylascam diye soz vermistim unuttum. Biraz gec oldu ama k bakmayin.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Hocam konuyu gizler misin, güzel iş fikirleri çıkarsa dışarıya gitmesin en azından :)

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
Toplam Hit: 1619 Toplam Mesaj: 14