Yeni İşim Telefon Tamiri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    KaptaN bunu yazdı

3310 umu açınca lütfen servise götürün diyo ,tamir edebilirmisin ? 

Gelince kendi duzelecekse neden olmasin :D bir bakariz konusuruz :) hocam saka bir yana sayet gercekten servise goturun diyorsa rahmetliyi birak huzur icinde yatsin. Sifir tuslu telefon ayarlayalim rahat rahat kullan

Anıl
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Pazar günü açık mısın? 

Bi de pm den tam adres tarifi atarmısın. Yarın uğrayabilirim. 

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

Ozur dileyerek tahtakale ziyaretini carsambaya ertelemek zorunda kaldim muritler. Kusura kalmayin hastane durumlari oldu zaruri durum malum affiniza siginarak

Anıl
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    oinomaos bunu yazdı

Soranlara dmden attim ama genel de yazayim gebzede bir tane toptanci var her parca olmadigi gibi olan da pahali oluyor. 

5s ekran soran arkadaslar icin genel yazayim. Cikma ekran direkt olarak pek olmaz ama revize denilen ekran oluyor yani ekran orjinal on cami(lensi) sonradan takilma olanlar olur piyasada. Bulunca verecegim fiyat o ekran icin olacak.

Uzulerek tamirciler tarafindan soylenmeyen bir detayi vermek isterim ekran isi tamami ama tamami ekran takilana kadar garantili olur. Toptanci ekrani taktin calisti ok calismadi iade. Onun disinda takilmis ekran 1 gun sonra bile donse kabul etmezler etmiyorlar. Jelatini uzerinde olmayan ekrani almiyorlar. Ozellikle iphonelarda takildiginda calisiyorsa sonrasinda sikinti cikartmaz. Samsunglarda servis orjinal ekranlar da keza oyledir. Ama xiaomi huawei veya samsung yan sanayi ekranlarda 2/10 3/10 gibi sonradan ariza cikartabilir. Hele hele dokunmatigi on camda olan ekranlarda on cam degisimi yapildi mi cok umut vaadetmez.

Ben de dahil kimse musteri kaybetmek istemez ama durum bu arkadaslar. Yaptirirken bunu gozonune almak oyle degerlendirmek gerekiyor.

Bu mevzuyu telefoncu akrabalarımdan biliyorum. Ama çok saçma bu çağın işi değil bu. Telefonun ekranını değiştiriyorsun 3 gün sonra mürekkep akıyor, vay efendim ekranın jelatini çıkmış o yüzden değişim veya iade yok yenisinide takmıyor, neymiş parçacı jelatini çıkmış ekranı geri almıyor. Bana göre yanlış ticaret. Bu zamanda  "garantisi kapıdan çıkana kadar" ticareti olmaz, olmuyor, olmamalı. 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    krey87
    krey87's avatar
    Erkek

Huwaei P20 lite Ekran değişimi ne kadar hocam 

Do you mind if I smoke?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek
    krey87 bunu yazdı

Huwaei P20 lite Ekran değişimi ne kadar hocam 

Yarin bilgi vereyim hocam

Anıl
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı olsun, bereketli kazançlar dilerim. 

Hocam, Lenovo K5 telefonum var. İdare ediyor, bataryası piyasada az bulunuyor, satılan bataryalar da üretim tarihi eski zayıf bataryalar. N11.com'dan 2 batarya aldım, o sebeple geri iade ettim. Eskişehir'de 1 tane buldum, bitik çıktı iade ettim. Nasıl bir çözüm önerirsin? Başka batarya yaptırılır mı? BL259 (2750mAh)

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Dostum sana challenge var :d iPhone 6 var elimde, hasarlı biraz, anakart hariç neredeyse her parça değişti, cinden getirttim yedek parçaları :D telefon ama açılmıyor şu ara, burada da mikroskopla felan tamir eden bir tanıdık var, adam altından girdi üstünden çıktı, elma gelince geri atıyor çözemedim dedi bıraktı, denerim dersen hafta içi müsait bir günümde kargolamak isterim.

Almanya Fatihi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Tam zamanında ülke şartlarına göre doğru bir işe yatırım yapmışsın umarım her günün kazançlı ve bereketli olur.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

telefon tamiri işinde deli para var diyorlar.Parayı bulursan bizi görürsün

Toplam Hit: 18974 Toplam Mesaj: 109
cep telefonu yazilim cep telefonu tamir