folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Yeni Proje, Www.Thesopics.Com

Yeni Proje, Www.Thesopics.Com

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

şirket açsanda telif olayları uzun suruyor kı senın olayda telıf yapamazsın 

herkes resim çekebilir ve ınt uzerınde koymak ıcın bu ısın tıcaretını yapabılır.

sosyal medya fotografcim .com dıye ınt sıtesı alıp bende yapabılırım bu ısı kımse karısamaz buna

gıt haber yapsınlar ama once bası kapalı bır kac kız cek facebook profılı ıcın sonra haber yapsınlar 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

ahanada aklıma fıkır geldı turbelerde fotograf cekımı yapacaksın 

http://islamifotografcekimi.com/ boyle bır sıteden takılacaksın bosta olan elemanlar takkılsın ıste :) 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Holyzone
    Holyzone's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tüm sistem hazır, banner'i siz yapmışsınız sanırım :P hayırlı olsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

hipokondriyak bunu yazdı:
    -----------------------------

şirket açsanda telif olayları uzun suruyor kı senın olayda telıf yapamazsın 

herkes resim çekebilir ve ınt uzerınde koymak ıcın bu ısın tıcaretını yapabılır.

sosyal medya fotografcim .com dıye ınt sıtesı alıp bende yapabılırım bu ısı kımse karısamaz buna

gıt haber yapsınlar ama once bası kapalı bır kac kız cek facebook profılı ıcın sonra haber yapsınlar 

hocam illaki telif alınır sosyal medya sşistemleri için ücretli fotoğraf sistemi bizim işte amaç bubnu alabilmek. çünkü bunu daha önce yapan yok ki. 

kapalı kızlar gazeteye çıkmak istemez hocam o kadar da dini olarak içeri kaçmak olmaz normal ölçülerde ilerleyetyim zamanı ssaderce kapalılar okumuyor ki :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

Holyzone bunu yazdı:

Tüm sistem hazır, banner'i siz yapmışsınız sanırım :P hayırlı olsun

ben yaptım ben idarelik yaptım ama hoşuma gittiaçıkçası o kadar cicişli bişeye geerek görmüyorum sade ve okunaklı. yeter heralde :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

Zaman cumartesi ekinde haberimiz yakında yayınlanacak arkadaşlar mutluyum açıkçası :)  işler iyi gidecek Allahın izniyle :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

ya hocam hani bu işi ben yapacam desen tamam anlarımda yahu profesyonel fotografçı diyoruz kendını profesyonel sanan degil ugrasırmı bu işlerle 10 tl için fotograf cekecek adres mekan bulacak cekım alanı falan ben bu işle 15 yıldır ugrasıyorum .kendını profesyonel sanan  elıne bı tane yarı makına alan kendını fotografcı sanıyor sımdı senın ayarlayacagın musterı ha bu adama cektırmıs ha kendı cep telefonuyla cekmıs ınsanlar akıllı artık saf degıl o kadar emın ol bazıları oyle anlar yakalıyorkı profesyonel makına halt etmıs sanırsın .. sonuç olarak işi kendın yaparsan para kazanırsın yoksa kazanamassın sımdı benım makına takımım var 7500 tl odedım bu ısle ugrasırmıyım sence ? ama alıne yarı profesyonel makına almıs arkadaslara 10 lıra ıyı para gıbıme gelıyor.

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek

blmrt bunu yazdı:

ya hocam hani bu işi ben yapacam desen tamam anlarımda yahu profesyonel fotografçı diyoruz kendını profesyonel sanan degil ugrasırmı bu işlerle 10 tl için fotograf cekecek adres mekan bulacak cekım alanı falan ben bu işle 15 yıldır ugrasıyorum .kendını profesyonel sanan  elıne bı tane yarı makına alan kendını fotografcı sanıyor sımdı senın ayarlayacagın musterı ha bu adama cektırmıs ha kendı cep telefonuyla cekmıs ınsanlar akıllı artık saf degıl o kadar emın ol bazıları oyle anlar yakalıyorkı profesyonel makına halt etmıs sanırsın .. sonuç olarak işi kendın yaparsan para kazanırsın yoksa kazanamassın sımdı benım makına takımım var 7500 tl odedım bu ısle ugrasırmıyım sence ? ama alıne yarı profesyonel makına almıs arkadaslara 10 lıra ıyı para gıbıme gelıyor.

hocam sen bu işe yıllarını vermişsin diye herkes de yıllarını vermek zorunda değil bunu bi aklına sok, biz senin gibi dükkan açıp uğraşmayacağız, ve aşağılayıcı bi yorum yapmışsın dikkatini çekerim o on lira promosyon ve reklam amaçlı normal fiyat 45 dakika 50 lira. ve bu zamanın içinde kişinin kostüm değiştirme süresi de var yani bu işin ne olduğunun biz de farkıdnayız aramızda zaten iki tane harbi prof fotoğrafçı var ben de makina var diye ben çok iyi çekiyor olamam çekimi yapacak olanlar diğer arkadaşlar rahat ol ellerinde 5d mark 2 var takımları da var biz bu işe senin baktığın bu iş ıolmaz gözüyle bakmadık olur gözüyle baktık ve de oluyor.. sen bu işe bu fikirle girmiş olsan zaten baştan kaybetmiştin, benim kaybedeceğim hiç bişey yok projem tutmasa bile gazeteye çıktım derim ama sen bunu kazanç olarak görmüyorsun.. Sana iyi günler :) Ve şu var ki sitemize bakmışsan çok kaliteli fotoğrflar bulamazsın en başta koyduk fotonun sahibi izin vermedi sildirdi. Ki zaten fotoyu çekiyoruz alıyorlar ve hafıza kartından sildiriyorlar.. işin cidden farkındayız hocam hepsini düşünerek girdik, 

Bu ülke de profil fotosu çekcem diye d7000 alan adam var sa bu işe para verecek adam da vardır emin ol :) 

yorumun için teşekkürler..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyramiD
    PyramiD's avatar
    Erkek

çevremde iki tane var ikiside akrabam aq ama güzel oluyor :D Hayırlı işler hocam..

Merhabaaaaa
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

mark II olan adam bu hale dustuyse yazık 

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
Toplam Hit: 7399 Toplam Mesaj: 71