folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Yeter Artık Canıma Tak Ettin Dota.. Oyun Önerisi?

Yeter Artık Canıma Tak Ettin Dota.. Oyun Önerisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek

Smite - Cs:Go

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canerator
    canerator's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı

dota 2 yi 2 yıldır oynuyorum ama şu ergen gibi rank kasma mantığını anlayamıyorum.. Rankı yüksetip kime ne ispat edilmek isteniyor ki?

birin ebisi ispat etmek icin degil hocam ne kadar dusuk ligde olursan okadar kotu playerlar ve  duz mantik oyunculari gelir rankin arttikca bu oyunu pro sekilde oynayan oyunu bilen karakteri taniyan ve bitti dedigin yerde geri donduren oyunlar oynarsin yani oyun zevkin 2-3 katina cikar 

Aynen haklı. ben 3650lerdeyim turnuvada oynuo gibi oynanıo tüm oyunlar kendimi çok zorluyorum ve baya zevkli oluo. Ama daha düşük ranktayken öyle tipler gelioki oyundan soğuosun harbiden.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı

dota 2 yi 2 yıldır oynuyorum ama şu ergen gibi rank kasma mantığını anlayamıyorum.. Rankı yüksetip kime ne ispat edilmek isteniyor ki?

Kim istemez ki rankı kasmayı? Rank yükseldikçe oyuncu kalitesi artıyor. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hocam içinde müsabaka olan her oyunda sen sinir olucaksın yabancıların da dediği gibi shit happens , sonuçta kutsal amaçlar olsada oyun oynuyoruz herşeye bu kadar aşırı tepki vermemek gerekir zaten senin kanın çekicek yine dota oynayacaksın :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KozMoz
    KozMoz's avatar
    Erkek

Dying light önerebilirim ben şu an ön siparişi verdim oyun 27 ocakda Steamde satışa çıkıcak böyle kaliteli bi oyuna pek fazla rastlanmıyo bence bi bakmalısın tanıtım videosu steamde var türkçe tanıtım videolarınıda bulabilirsin

KozMoz tarafından 23/Oca/15 00:16 tarihinde düzenlenmiştir

Sevdiğin Kadın Seni Sevmiyorsa Sende Seni Seveni sev ozaman Abi. / www.waterwall.com.tr
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

valla bende kingdom online oynuyorum. şu sıralar daha yeni olduğu için pek matah bişi yok. oyunda boss kesmek baya zor zaten şimdilik lwl 45. ayrıca burda silah milah qndin yapıon ama en byük rezalet Noah! kasılıcak yer yok bi yer var görev alıyorusn oda pod parasına gidiyor diğer türlü sürekli partiynen exp yada item kasmaya gidersin tabi öle süper bişileri çıkartmakta baya zor. oyun gelişim aşamasında.

fan larına göre wow baya iyi diolardı ama direk pre sisteme dayalımış müdür para varsa oyna diğer türlü amele işi devam :) lineage e de bakmak lazım aslında ama bi ara baktım millet onada sövüyordu. yani senin anlayacağın sövmeden oynayabiliceğin bi oyun deha yok :D

Living Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

gaza gelip sezonlar sıfırlandı ranked atayım dedim. son iki maçta afk'ler sıçtı oyuna. son 2 maçın birinde mid boş kaldı adamlar yardı. diğerinde supp diye teemo geldi yanıma farm kavgası yaptı. jung master 2-14 oynadı rezillik yani :/

yapacak bişi yok alışıyorsun hacım. 5 maçtın 3ü güzel geçse o günü mutlu kapatıyorum ben. 

---

birde dürüst olmak lazım. bazen karşı takım daha baskın çıkıyor adamlar 5 kişi prof toplanmış oluyor. eziyorlar ki oyunun kuralı bu. böyle olduğu anda takımda herkes birbirine onu report bunu report yazıyor. mk oyun oynamanın mantığını bile çözemiyoruz.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

Ragnarok Online dicem de şimdi beğenmeyeceksin, 11 yıldır bıkmadım tabi senin bileceğin iş.. (oyun 2001 model)
    Zaman ve merak lazım, eğer hoşuna giderse. Para yatırmalık bişey yok.
    İlgilenirim dersen benim server bu; ama yeni gelecek olanlara tavsiye etmem.
    Gerçi bu saatten sonra RO'yu kimseye etmiyorum çünkü yeni jenerasyon pek siklemiyor bu tarz oyunları,
    biraz aşık olmak lazım oyuna, zamanının gerisinde olduğunu zaten ilk bakışta göreceksin ama yaşını başını almış insanların olduğu bir yerde
    takılmak istiyorsan (ki bu benim tespitim %15<20 yaş altı, %35<20-25 yaş, %30<25-40 yaş, %20<40 yaş üstü diyebilirim) organize parti işlerinden zevk alıyorsan, yabancı dilin varsa (özellikle almanca), PvP'nin daha üst deneyimini yaşamak istiyorsan [WoE (haftanın 2 günü, 2'şer saat)] ki
    burdaki oynanabilirlik sistemi RO dışında herhangi bir oyunda yok(muş), "muş" diyorum çünkü onca yıllık süreçte onlarca kişi bırakıp birçok farklı oyunda takılıp, tekrar yurda dönmüştür :)

Bauer tarafından 23/Oca/15 11:50 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    resul
    resul's avatar
    Erkek

Diablo 3

---
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek
    resul bunu yazdı