YGS Hatalı Soru Saçmalığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Klavuzda yaziyor olabilir su an yaptiklari seyin kilifini hazirlamis olabilirler ona gore strateji gelistirilmesi gerekebilirdi sorulari cozerken ama bunlar her sene bir koca sene boyunca dusunup dusunup hatali soru cikarmayi basariyorlar. Ben sinava girdigimde de boyleydi benden once de boyleydi hala boyle. Hatali sorunun olmadigi zamani hatirlamiyorum. 17 18 yasinda cocuklar dev bir stresle sinava giriyorlar sorunun hatali oldugunu fark edip hmm ikisi de dogru gibi birini isaretleyeyim gibi bir strateji uygulayacak halde degiller, soruyu gorunce beyinleri yaniyor zaten cizbiz olmuslar. Bi sene dusunup hatali soru cikarmayi nasil basariyorlar gercekten aklim almiyor hic mi komiteden gecmiyor hic mi biz bu cocuklara soru hazirladik ama ne hazirladik diye bakmiyorlar anlamiyorum ki. Kimbilir kac kisilik ekip bir senede 30ar tane soru hazirlayamiyor kac milyon cocugun bu sorulari birkac saatte cozmesi bekleniyor. 

Edit. Universiteye boyle bir sinavla girilmesine asla karsi degilim hatta bu sinavlarin varligini destekliyorum bence sistem guzel. Sistemi kullanabilen oldugu surece..

izzmarit tarafından 26/Mar/16 01:50 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
Toplam Hit: 2757 Toplam Mesaj: 22
ygs hatalı soru