Youtube'da Müzik Kanalı Açtım. Tavsiyeleriniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=3xQws-eVq6c

Merhaba arkadaşlar, youtube'da müzik kanalı açtım. Şimdilik birkaç parçadan oluşan bir video attım. Açıkçası az zaman ayırıp daha üretken olmayı olanlıyorum. Kendimce tür arayışına girdim. Deep House ve Chill tarzını etnik ezgilerle harmanlamayı düşünüyorum. Şarkılar sözsüz ve yapay zekaya yaptırıyorum. Dediğim gibi az zaman harcamk istiyorum. Bir süre devam edicem yüklemeye. Bakalım nereye varacak? Az zaman alacak şekilde küçük dokunuşlar yapmak açısından neler tavsiye edersiniz? Siz bu tarz dinler misiniz? Abone olur musunuz :)

kuytul tarafından 07/Nis/24 17:36 tarihinde düzenlenmiştir

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Abone oldum, sen istersen dinleriz :) 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Abone oldum, sen istersen dinleriz :) 

Çok teşekkürler :)

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hocam abone oldum. şöyle hard rock remixler falan atsana sporda dinlerim. 

şu tarz şeyler

https://www.youtube.com/watch?v=sD-tzrVZvrY 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    carizart
    carizart's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=G1eV_UnZt-Y

hocam bu tarz tv de tablo gibi olan fonlar hoş duruyor. 

müziklerde telife takılmamak için ne yapmak lazım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

hocam abone oldum. şöyle hard rock remixler falan atsana sporda dinlerim. 

şu tarz şeyler

https://www.youtube.com/watch?v=sD-tzrVZvrY 

tamamdır not alıyorum. tarz çok uymuyor ama o şekilde bir playlist de eklemeyi de düşünüyorum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    carizart bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=G1eV_UnZt-Y

hocam bu tarz tv de tablo gibi olan fonlar hoş duruyor. 

müziklerde telife takılmamak için ne yapmak lazım.

hem telife takılmamak için hem de işimi kolaylaştırdığı için yapay zeka kullanıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    kuytul bunu yazdı

tamamdır not alıyorum. tarz çok uymuyor ama o şekilde bir playlist de eklemeyi de düşünüyorum.

valla hocam tabi istediğin gibi yap ama böyle yaparsan ben haftada 3-4 saat dinlerim herhalde. yapmazsan hatrın için biraz dinler kapatırım. tabi herkesin ihtiyaçlarına cevap veremezsin. hedefin kanalı büyütmekse çok izlenen dinlenenlere bakabilirsin. nature sounds, sporda gaza getiren müzikler başı çekiyor.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Hocam müzik kısmını sen mi yapıyorsun?AI ne zaman devereye giriyor? hangi programda yapıyorsun?

ben de FL studio kullanmaya başladım yaptığım müzikler dolu dolu çıkmıyor çok fazla temiz ya da ince sesli oluyor. sebebini bulamadım bi türlü

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Ekerci bunu yazdı

Hocam müzik kısmını sen mi yapıyorsun?AI ne zaman devereye giriyor? hangi programda yapıyorsun?

ben de FL studio kullanmaya başladım yaptığım müzikler dolu dolu çıkmıyor çok fazla temiz ya da ince sesli oluyor. sebebini bulamadım bi türlü

fl studio da kullandım bi ara ama çok emek harcıyorsun ve çok da özgün kaliteli bir şey çıkmıyor. tamamen ai kullanıyorum. Sadece girdiğim komutlara göre kulağa hoş gelenleri seçiyorum. Farklı tür ve enstrumanları deniyorum. Deneme yanılma yoluyla en doğru stili bulmaya çalışıyorum. Sözlü müzik de uyumlu olmuyor bazen o yüzden sözsüz ilerlemek istedim.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

naber.la

Toplam Hit: 1510 Toplam Mesaj: 43
deep house youtube müzik chill