folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yurtdisi Askerlik Tecil

Yurtdisi Askerlik Tecil

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Hocam polis gbt de görürse sana matbu bir evrak imzalatıyor. İşte şu tarihte kendisine en yakın askerlik şubesine gitmesini tebliğ tebellüğ ettik diye. Sonrada bırakıyor inzibat çağırma vs yok.

Bu uygulama da yarın öbür gün bakaya olduğun için para cezası geldiğinde vay ben bilmiyordum kimse bana tebliğ etmedi diyerek idare mahkemesine dava açtığında aleyhine kullanılmak için yapılıyor.  

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Hocam polis gbt de görürse sana matbu bir evrak imzalatıyor. İşte şu tarihte kendisine en yakın askerlik şubesine gitmesini tebliğ tebellüğ ettik diye. Sonrada bırakıyor inzibat çağırma vs yok.

Bu uygulama da yarın öbür gün bakaya olduğun için para cezası geldiğinde vay ben bilmiyordum kimse bana tebliğ etmedi diyerek idare mahkemesine dava açtığında aleyhine kullanılmak için yapılıyor.  

senin dedigin sey genelde gecerli olabilir hocam. Güncel bilgi olarak, elcilik birinin tecil islemini yapiyor yakin zamanda ve türkiye'ye girerken tutukluyorlar. Polis, inzibatlari cagiriyor ve askeriye almis cocugu iceriye. Elcilikteki görevlinin bana ve digerlerine anlattigi sey bu. O yüzden emin olmak zorundayiz diyor. 

O yüzden kalkip da bir sey olmaz diyerek risk alamam. Olur da kil polisin birine denk gelirsem ve inzibatlari cagirirsa, ellerinden nasil kurtulacagim? :) Bu kadar atraksiyona gerek yok. Artik bir kac ay daha beklemem lazim. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı

senin dedigin sey genelde gecerli olabilir hocam. Güncel bilgi olarak, elcilik birinin tecil islemini yapiyor yakin zamanda ve türkiye'ye girerken tutukluyorlar. Polis, inzibatlari cagiriyor ve askeriye almis cocugu iceriye. Elcilikteki görevlinin bana ve digerlerine anlattigi sey bu. O yüzden emin olmak zorundayiz diyor. 

O yüzden kalkip da bir sey olmaz diyerek risk alamam. Olur da kil polisin birine denk gelirsem ve inzibatlari cagirirsa, ellerinden nasil kurtulacagim? :) Bu kadar atraksiyona gerek yok. Artik bir kac ay daha beklemem lazim. 

Hocam herşey olabilir, riske atma bikaç ay daha bekle, dövizli hakkından yararlan öyle gel bence.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı

Hocam herşey olabilir, riske atma bikaç ay daha bekle, dövizli hakkından yararlan öyle gel bence.

girmem hocam o riske zaten. Elimde belge yok bir sey yok, mal gibi girilir mi öyle :) Benim durumumda olup da risk almak isteyen varsa gitsin alsin.. Bu aralar hökümet irili ufakli fetöcü metöcü sucu bucu adamlari iceri almakta. Yillarca göklere cikardiklari adama en ufak bir laf söyleyeni hapislerde süründürenler bugün o adama iyi yönde bir seyler söyleyenleri hatta kendileri haric gecmiste iyi bir seyler söylemisleri atiyorlarsa, kim bilir ne sebeplerle muhalif insanlari da hapse atiyordur. Bu olay da benim icin bir sebep olur belki.. Benim türkiye'deki adalete güvenim yok. Kendine adalet bakani diyen zat, yillarca fetöcüleri bakanliga doldurmus, bu örgütlenme icin de yok öyle bir sey demis diyen bir adamin basinda oldugu bir kuruma güvenilir mi? 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 5066 Toplam Mesaj: 45
askerlik tecil